Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sa incep o relatie cu el sau nu?


Recommended Posts

Nu. Nu este atat de religios precum pare ci numai pretinde ca e si gaseste in asta un motiv de a se dezmata "inainte", nu te resoecta de vreme ce iti cere lucruri pe care tu nu le poti face inca de la primele intalniri ,nu are de gand sa inceapa o relatie ci te foloseste pe post de pres de sters pe picioare. ---------------------------------------------- Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914 O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Madi si eu imi amintesc postarile si dilemele tale mai vechi. Sfatul meu ar fi sa te intorci acasa, o fata ca tine nu este in siguranta singura intr-o tara straina. Stiu ca esti acolo la studii si nu zic sa nu le termini, dar in principiu vino si cauta-ti perechea aici in tara. Mi se pare ca esti atat de singura incat nu mai gandesti limpede.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui accept92
Madi si eu imi amintesc postarile si dilemele tale mai vechi. Sfatul meu ar fi sa te intorci acasa, o fata ca tine nu este in siguranta singura intr-o tara straina. Stiu ca esti acolo la studii si nu zic sa nu le termini, dar in principiu vino si cauta-ti perechea aici in tara. Mi se pare ca esti atat de singura incat nu mai gandesti limpede.
Subscriu la cele scrise mai sus. Dorinta de a-ti face prieteni, de a socializa te fac sa nu mai vezi clar lucrurile. Iti voi oferi si eu acelasi sfat: nu te incurca cu el! Am inteles ca esti la studii in Italia? Banuiesc ca acum vara este vacanta si acolo, ai putea veni in Romania. Insa daca lucrezi si nu poti veni, evita personajul cat poti! Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui accept92
Madi si eu imi amintesc postarile si dilemele tale mai vechi. Sfatul meu ar fi sa te intorci acasa, o fata ca tine nu este in siguranta singura intr-o tara straina. Stiu ca esti acolo la studii si nu zic sa nu le termini, dar in principiu vino si cauta-ti perechea aici in tara. Mi se pare ca esti atat de singura incat nu mai gandesti limpede.
Total, total de-acord! Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...