Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 38


Recommended Posts

Mneata Revendica cineva statutul de pilaf pe azi? ca daca nu il iau eu si las varza pentru"nimeni" Ma doare capul si cred ca tot capul.... dar parca si restul capului... si corpul[:D] No, acu ce ziceti? sunt pilaf? Monica, nu m-am gandit sa scriu o carte... pentru simplul motiv ca nu m-am gamdit. Acum, ca ma intrebi... ma gandesc la faptul ca nu as face asta... Mi se pare foarte greu sa scrii ceva bun, sa merite ... in lumea asta de azi... Si sa scriu si eu ceva acolo, chiar daca se publica... nu as face... Sunt prea perfectionista sa fac ceva comun... si nu ma simt la nivelul de a scrie ceva foarte bun[pup]. Multumesc mult pentru compliment[pup]

Mami fericita de [copil]Mihnea [url="http://lb1f.lilypie.com/OPjGp2.png"]Mihnea creste mare[/url] (14.11.2009 ) [url="http://dn.daisypath.com/FTuGp3.png"]aniversarea nuntii[/url] [url="http://picasaweb.google.com/ionela.costel.luciu/Iunie#"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Va ofer eu astazi mult ravnita [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] Dia, multumesc [pup] Monica, nu pare sa-l deranjeze in vre-un fel bubitele. azi s-a trezit cu cateva si pe picioare Tina, auzi ce zice Dia, ca daca sunt si pe fata n-ar fi roseola. pupam pe Geo Monis, cand reveniti la B? Raluci, dixtractie placuta Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]pozicile noastre[/url] [url="http://lb1f.lilypie.com/FuIEp2.png"]varsta noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si calduroasa zi,duamnelor [:D] Vad ca traim zile complicate pt fulgusori si mamicile lor, asa ca trimit din start pupici [pup], imbratisari [grup], flori [flo] si prajiturici [xdulci] pt toata lumea Ramo imi pare rau sa aud ca n-ai ajuns la un punct comun cu Stefi dar, daca mai e loc de artificii, poate mai asteptati pina sa va despartiti cu acte - situatia de fapt oricum tot aia e, ca el e plecat. Oricum ar fi, sper sa iei decizia cea mai buna pt tine si soricel, sa fii linistita si impacata si sa nu te mai gindesti la prostii "madalinesti" [pup] Lyly si Tina imi pare rau sa aud ca au baietii bubite mincacioase,noroc ca trece repede. Lyly ma bag acuma sa ma uit la poze cu frumosul de Alex. Tina felicitari pt Geo care a crescut mult si pt talia ta de gazeluta Simina e haioasa rau rinjita ce satisfacuta e ea cind inhata punga. Si tu arati foarte bine, lasa gindurile de slabire Monis dragul de Iuli, ufff, da-i un pupic din partea mea, si incearca eventual ce zicea Di cu sarurile alea de rehidratare. De fapt, daca tot ilpupi pe el, pupa-te si pe tine si pe tati de Santiago ca si pe voi v-a afectat molima [:)] Andre ce mai face Chiara cea proaspat mergareata? [pup] gabitza tare drag imi e sa citesc postarile tale (chiar daca te-au cam chinuit mucosii), abia astept sa mai pui poze Many saptamina asta veniti in Bucuresti, da? nu stiu cum s-or trage de sireturi/pardon suzete Vlad si Lila, dar noi doua sigur avem multe de discutat bebe 2, zici... [pup] [:D] Coque sar'na de linkuri. Ce mai face Mateiul drag? [pup] mami.ilincaCind am fost eu la Jianu, mi-a zis de atunci sa nu care cumva sa dau ghete sau talonete la copil, ca asta e prostie romaneasca care strica mersul, cel mai bine decsulc sau cu incaltari cu talpa moale Ca veni vorba de Jianu,Dozz cum mai e Ana? Da si mie un PM cu adresa ta, sa-ti pun cartea aia la posta Shtephy m-am gindit eu ca ceva nu e tocmai roz in viata ta [:(] off, sper sa gasesti cea mai buna rezolvare. Si sa stai aici cu noi,draga noastra draga [grup] [pup][pup][pup] raluci de abia astept povesti cu Bubu-calator-cu-4-dinti-in-Europa. [pup] si [flo] pt ieri lavi condoleante, sper sa nu fie prea grea calatoria pt Raresu mic [pup] licurici ce bine-mi pare ca v-ati decis sa incepeti lucrul la casuta voastra, o sa iasa foarte frumos, ai sa vezi ionela, Diana [flo] [asia] [pup] Imi plinge stapina, alerg [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cum e wee, toata lumea e in plimbari, vacante, concedii, ia poftiti [url="http://picasaweb.google.com/102155629580077258464/Rechinasa?locked=true#5500029865017510162"]aici[/url] intalneala frumoasa[:D], si cateva pozici tot acolo, cum au decurs 'treburili' intre cei doi pitici.[:D][:D][:D][:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fete! Repejor, cate un mare pup pentru RamonX, DD sa iti fie alaturi, in toate deciziile (BUNE!!) pe care le vei lua pentru tine si pentru Xoricel! Si termina cu prostiile, ca acu' venim toate peste tine si-ti daaaam un naaaaaa-naaaaa [:I]..hai, fruntea sus! Daca asta ati ales, exista o vorba, tot raul spre bine! Trebuie sa privesti inainte si in primuyl rand catre Dominic! Lavi, condoleante, din nou![:(] Lyly, sanatate multa pistruiatului dulcic![pup] Noi deja suntem la delusor, nu stam locului o clipa (decat atunci cand doarme [:D)...si atunci se mai gaseste cate una-alta de facut...in alta ordine de idei...vroiam sa va spun ca azi-noapte mi-a dormit de la 20.30 (mancat la 18) pana la 4.30 a doua zi...iar ieri-noapte (29 spre 30)...cred ca a batut recordul....a dormit de la ora 18 pana la 5.30 ..... o fi cazul sa-mi fac problems? (per-total, el e foarte jucaus, pofta de papa are....deci...nu pare nimic in neregula...) Sa nu plecati ca mai bag si eu un ochi din cand in cand [;)] [pup][grup] _______________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui krelia o fi cazul sa-mi fac problems? (per-total, el e foarte jucaus, pofta de papa are....deci...nu pare nimic in neregula...)
rau ca ..ca..rau ca..ca..[alcool] Relaaaaaaaaaaax[:D], nu prea iti vine a crede ca s-a facut asa de comitet??[8D] Ii prieste si lui aerul curat de delusor, si gata! profitati si voi, poate se lasa cu bb2[}:)] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani Plecati, plecati si rezultatul de la copro? Stau aici cu sufletul la gura si te citesc, stii ca suntem cam in aceeasi situatie. Vad ca micuta Ema acum a trecut in extrema cealalta.[pup] Drum bun mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Scuza-ma [iartama]eram pe fuga. Am primit rezultatul pe mail si se pare ca este totul ok.[pk] Salmonella, Shigella si E-coli - toate absente. Atat scrie. Eu asteptam un maaare pomelnic ca rezultat.[alcool] Cum mai e Vladut? Tot asa cu multe scaune pe zi? Ema vad ca s-a mai reglat in sensul ca face mai moale dar tot asa ...de vreo 3-4 ori pe zi. [pup] Floricik mami de [bebic] Maria Ema-12.12.2009 [url="http://www.webshots.com/user/floricik0805"]noi 3[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dupa masa [8D] asa, am intalnit fetele cochetele de Mangalica [pk]. Doua frumoase cum le stiti [;)]!. Rechinasa e absolut adorabila, vesela si surazatoare, si are niste ochi cum eu una nu am vazut, nici nu stiu sa spun ce culaore au... albastru, ba verde, ba nu, un gri verzui.... in orice caz, minunati [olala]. Santiago nu a fost in forma la intalnire, a inceput printr-un somn de frumusete de 1 ora, apoi a avut ceva de comentat, cred ca-l streseaza ceva dinti, ca sus are 2 - pe stanga [:D][:D] si pe dreapta deja e pleznita gingia la incisivul lateral si probabil nu mai are mult si la cel central... Mami de rechinasa nu poate fi crezuta pe cuvant cand zice de printesa ca face scandal, ca la intalnire, desi ea isi cam sarise ora de somn, a fost de 10 puncte! Mi-a placut [pk][pk] am tot citit zilele astea, dar cate 3-4 postari in 2 minute si nu am reusit sa postez nimica, dar stiu eu ca voi sunteti dragutze si ma scuzati [pup] a, Ionela frumos spus [flo][flo][flo] Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria Many, si bubele au trecut imediat dupa? No... poate si voi ati avut si n-ati stiut[pup]Da, si la noi cu ganglionii inflamati fu treaba... acu nu ma intreba cum stii ca sunt inflamati... ca doar eu nu ii palpasem nici inainte de boala... si nici dupa[:D]
La noi bubitele au tinut cam 2 zile, dar erau asa marunte ca nisipul si nu au fost pe fata, dar parca pe manute da, nici nu-mi mai amintec bine [bang] nu pete colorate. De ganglioni nu am stiu sa-i palpez. Mihnea cum mai este? [pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Citat:
citat din mesajul lui many_bani Plecati, plecati si rezultatul de la copro? Stau aici cu sufletul la gura si te citesc, stii ca suntem cam in aceeasi situatie. Vad ca micuta Ema acum a trecut in extrema cealalta.[pup] Drum bun mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Scuza-ma [iartama]eram pe fuga. Am primit rezultatul pe mail si se pare ca este totul ok.[pk] Salmonella, Shigella si E-coli - toate absente. Atat scrie. Eu asteptam un maaare pomelnic ca rezultat.[alcool] Cum mai e Vladut? Tot asa cu multe scaune pe zi? Ema vad ca s-a mai reglat in sensul ca face mai moale dar tot asa ...de vreo 3-4 ori pe zi. [pup] Floricik mami de [bebic] Maria Ema-12.12.2009 [url="http://www.webshots.com/user/floricik0805"]noi 3[/url]
Vlad are cam 3-4 scaune/zi uneori si 5, ptr. linistea mea o sa fac si eu copro. Multumesc de raspuns [pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...