Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La dovlecelu' vesel ! *2*


Recommended Posts

Io-s aia de-i place curatenia[clown] Azi am sarit peste pe motiv de picior nevindecat [:D] ,si m-a scos sotu' la inghetata [pk] [hia] everyone Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza, raluk nu0mi vine sa cred...tu fumai...si inca mai duci dorul [:D]. eu nu am mai tras o tigara de cand am aflat ca sunt gravida. atunci am tras doua, una dupa alta, de soc of course. uka noi plecam in concediu pe 11 august si cu avionul a fost ok cu bebe. numai ca era foarte tarziu si a cam plans de oboseala. in rest, foarte atent la tot in jur. gajici, sunt foarte fericita - blugii pe care mi i-am comandat pe asos.com imi vin si rochita pentru Italika a venit si e frumoasa. blugii sunt din aia de la firetrap cu turul jos, ca MC Hammer, iar rochita e lunga si acopera suncile. i am happy now. si ca sa nu vad jalea din casa, am plecat in vizita. politica strutui. barbatu e la peste. MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria,ma bucur pt tine![pup] Am dat si eu ceva kile jos si ma bucur ca ma pot uita si la haine fara multi de x[:D] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ma scriu una-alta pe aici sa mai primesc o stelutza?[bibe] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluk,si eu am ramas "wow" cand am citit ca ai fumat[:D] Si eu le mai trag,m-am lasat de 2 ori pana acum,din momentul in care am aflat ca sunt insarcinata si pana am terminat cu alaptatul. M-as putea lasa din nou...dar imi prea place[:I][:I][batcap] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Io-s aia de-i place curatenia[clown] Azi am sarit peste pe motiv de picior nevindecat [:D] ,si m-a scos sotu' la inghetata [pk] [hia] everyone Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Daaa, tu erai, asa este![pup] Tot doare piciorul? Imi pare rau . Eu nu ies din casa pe caldura asta, incearca sotu' sa ma duca la plaja, sa ma momeasca cu una , cu alta..dar nu calc in Mamaia in weekend, e cosmar! E imposibil de gasit loc de parcare, muzica tare peste tot, cam tiganie.. Se pare ca stirile alea cu pestii morti de pe litoral erau mega exagerate..e curat, am fost aseara pe plaja. Carina s-a trezit din somnul nr. 1 ( de la 11 la 13.30) deja somnoroasa..si foarte maraita..se tot freca la ochi, nimic nu-i convenea. Am culcat-o iarasi, ce sa fac [:D]; cred ca seamana cu mama ei,cand e vorba de somn, nu poate fi niciodata prea mult [:D] _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plizzz,nu aruncati cu rosii[flo] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Siii,cred ca am primit steluta[batetoba] Multumesc pt intelegere...i'm just a child,you know[:D] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary, avem cam acelasi numar de mesaje..ma tot uitam cand la mine cand la tine si ma enervam, credeam ca-mi fuge un ochi [:D] Io p-asta cu fumatu n-o inteleg nici sa ma bati. In viata mea n-am fumat, mi se pare nasol tare si gustul si mirosul. Cand eram tanara nici nu suportam sa sarut un tip care mirosea a tigara [:D]. Acum nu mai sunt tanara deci Dragos fumeaza ca un turc [:D] _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Mary, avem cam acelasi numar de mesaje..ma tot uitam cand la mine cand la tine si ma enervam, credeam ca-mi fuge un ochi [:D] Io p-asta cu fumatu n-o inteleg nici sa ma bati. In viata mea n-am fumat, mi se pare nasol tare si gustul si mirosul. Cand eram tanara nici nu suportam sa sarut un tip care mirosea a tigara [:D]. Acum nu mai sunt tanara deci Dragos fumeaza ca un turc [:D] _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
[:-)))][:-)))] ce tare! Nici mie nu-mi placea la altii sa simt gust de tigara. Nici la mine de altfel, motiv pentru care niciodata nu am putut fuma fara sa beau ceva langa, o cafea, un vin, etc [:D]. Mely felicitari pentru stelute! Maria hai ca iar m-ai distrat cu hainele! Sper ca ne faci o poza, nu ne lasi numai asa!
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...