Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (55)


Recommended Posts

seara buna [flo] si eu tot in parametrii [:D] am vb cu Mihnea si e bine,cica se duceau la discoteca [alcool] a plouat la munte,dar se face frumos.... noapte buna [url="http:helpsonia.com/povestea-soniei/"]Alaturi de SONIA[floare3][/url] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com/"]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro********** [floare3] [/url] [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3][/url] Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Vio, la discoteca[alcool]? Copii nostri cresc si noi nu ne dam seama[q]... Chiar ca suntem babaciuni[:D]!

N-am noutati de raportat asa ca...[pup][grup] si ma apuc de treaba.

 

Vicky

 

TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

 

**********0 900 900 320-pt 10 euro**********

**********0 900 900 325-pt 5 euro**********

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele si eu pe aici, citesc aproape mereu "la zi" dar stau mai prost si cu initiativa scrisului vad; de luni incoace ghici cine m-au vizitat? hai hai.. ghici?! nu faceti nici-un efort?? nici-o incercare?! ei bine, exact! rusii dom'le, cu Putin in frunte! [:-)))] eh, am glumit eu, dar ce te faci ca eu, stiti bine, v-am intrebat pe voi pe aici, daca e normal sa intarzie atat dupa un alaptat de 1 an si 8 luni ai Adelutei, ce doctori, ce cale sa urmez... si-am si sunat luni dimineata sa ma programez la dr.Indiana Pelin (merci Alinutza pt.datele de contact din PM) si apoi si la o dr.homeopata f.buna si cand colo... uite musafirii. Am amanat consultatiile si am ramas fericita cu rusii pe mine! [:D] si ma si gandeam la voi ca ati zis ca si voi ii aveti in vizita, sper ca n-au fost foarte agresivi caci si cu mine s-au purtat frumos chiar daca nu m-au mai vazut de mult... de-acu sa vedem cand o anunt pe Monica sa vina in tara sa cumpere fasa, botosei, etc... [:D]

 

si in bucuria ce ma aflam, sa vedeti ce harnica am fost ca am facut o tura de dulceata de zmeura si inca una de visine... [yum][yum][yum]

 

Va pup pe toate! [pup]

 

 

kid="limegreen">aid="pink">rid="green">lid="orange">iid="purple">gid="blue">uid="red">tid="limegreen">zid="yellow">aid="blue">

sunt mamica Adelutei [bis]id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karli,pai ce spuneam io? sa nu intri in panica ca e normal[:D]

stii vorba aceea "ti-am spus eu!" [:D]

mama ce harnica esti,da si pe la mine sa faci o tura de dulceata de visine,ca mie imi e greu sa scot samburii[:D]

 

te [pup]

 

Monica,Vicky,ba nu suntem de nici un fel babaciuni,suntem la a doua tinerete [:D]

asa ca avem pretext si o sa mergem cu ei la disco [pk]

 

va [pup] si fug la treaba ca deja sunt somnoroasa [:D]

 

 

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA

TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

 

**********0 900 900 320-pt 10 euro**********

**********0 900 900 325-pt 5 euro**********

[floare3]

 

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetelor

sa aveti spor la dulceturi..propun sa facem pe rand cate-o adunare la fiecare acasa [:D] si muncim toate la scos samburi...asa o sa ne fie mai usor

cat despre mersul la discoteca...mergem, mergem [:D]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Prajituri si papa bun 2

Papa de post

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, subscriu la idee[pk], punem de o "claca"[:D].

Stai, ca inca nu a apucat-o pe socrela vrednicia[bang], chiar, ce o fi cu ea[alcool]. Ca daca se mai gandeste mult, adio dulceata de capsune anul acesta[q].

 

Vicky

 

TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

 

**********0 900 900 320-pt 10 euro**********

**********0 900 900 325-pt 5 euro**********

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
aa...sigur nu le scapa ea vicky...face ea ...stai linistita [:D]in lipsa de dulceturi eu va servesc cu Flancuri cu capsuni numa' bune, racoritoare pe caldurica [:D]monica Prajituri si papa bunPrajituri si Papa bun 1Prajituri si papa bun 2Papa de post
align="right" id="quote2">[pofta]dar reteta unde e?sa facem si noi [:D]eu mi-am luat de lucru acas,acum am terminat...ma duc la dus si la TV(ca tot ziceam ca n-am obsesia asta ) va [pup]Alaturi de SONIA[floare3]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITATELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM**********0 900 900 320-pt 10 euro********************0 900 900 325-pt 5 euro**********[floare3] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio, reteta originala vezi ca sunt doua AICI

mai simplu le poti face asa: bucati dreptunghiulare de aluat de pateuri congelat, le coci, pui o budinca de vanilie si deasupra orice fructe doresti [pup] vizionare placuta

 

eu pedalez [bicla] dau flancurile jos [:D]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Prajituri si papa bun 2

Papa de post

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...