Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 39


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
[Miany ma bucur sa te revad si ma bucur sa citesc cate minunatii face Davidut. Unde mergeti in vacanta?[pup]

align="right" id="quote2">

[pup][pup] cred ca ajungem in zona rucar-bran...nu e batut in cuie ..inca..pana maine [:D]..nu am avut nervi de mers mai departe,plus ca avem o toamna mai incarcata...licenta,nunti,botez la nepoata etc..

miany
fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Ionela am vazut ca ai un dar ... asa te pricepi sa mangai sufletele oamenilor cu vorbe bune...sunt convinsa ca tot asa esti si langa mami tau si o imbarbatezi...tu de unde te incarci cu energie? de la Mihnea cel frumos? [pup]
_________________________________________________Ancaid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] Sabina Ioana id="red">(03.11.2009)id="purple">Comoara meaid="red">
align="right" id="quote2">saru'mana Tind sa cred ca de la Mihnea... Acu... poate doar imi seamana.... Chestia e ca nu chiar imi iese mereu cu vorbele bune. Am dati cand i dau rau in bara ( si aici am gafat intr-un mod de neiertat, dar draga noastra colega de odisee a fost o DOAMNA si mi-a trecut cu vederea Sunt sigura ca am mai gafat si in alte dati.... dar poate nu atat de grav)[pup]
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am imprastiat tot laptele muls pe jos in bucatarie! [q][bang][bang][bang]

 

Stephy, pupam Iustinul sa se faca fuga bine!

 

[floare3] Concursul "I love DC": dr-1 si dr-2 [floare3]id="size1">


[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shtephy [pup] povesteste-ne ce vrei tu ...orice mesaj de al tau e o incantare;...cred ca fiecare am facut greseli mai mult sau mai putin mari...daca ne putem impaca cu gandul inseamna ca nu sunt asa mari..parerea mea..

 

Ionela chiar ca vorbele tale sunt de pus pe rana..te ung la suflet,nu gluma...si eu ma intreb de multe ori de unde ai atata energie si optimism [pup]

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Di, nu fi suparata ca l-ai varsat... fii fericita ca ai avut de unde scoate si ca... a mai ramas si pentru printesica in sani

 

Shtephy, cu totii avem lucruri gresite in viata noastra, daaaar... primul pas spre vindecare e sa recunoastem ca suntem bolnavi, primul pas pre rezolvarea problemelor e sa recunoastem ca avem probleme... [pup] . Pupam Iustinul mic sa treaca febra.... Ma uit incruntata la cot sa se repare odata ( nu stii ce rea sunt cand ma incrunt... si ce sperii lumea) Si te imbratisam cu drag pe tine... mami simpatica dar cam absenta in ultima vreme... Tare ne e dor de tine!

 

Mami fericita de [copil]Mihnea

Mihnea creste mare (14.11.2009 )

aniversarea nuntii

POZE

id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscri sa stii ca trebuie mult curaj sa admiti asa ceva, dar nicaieri nu-i rai ... imi pare rau de Iustin ca l-a prins viroza si are febra...pup mititelul sa-si revina repede...cat despre cotul buclucas, odata si odata tot o sa devina ascultator...multa rabdare iti doresc...un strop de fericire tot culegi si tu de la copilasii scumpi...macar atat...un brat de [flo] pt tine [pup]

 

_________________________________________________

Ancaid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] Sabina Ioana id="red">(03.11.2009)id="purple">

Comoara meaid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly lasa bagajele [:D] si hai sa bem [alcool] .

 

Miany si pe noi ne-au cam saracit nuntile astea.Si mai avem ,nu stiu daca om pleca pe undeva.

 

RamoXXX foarte bun sloganul tau.[pup][pup][pup]

 

Ancutza suntem incantati sa primim urari de la voi[pup]

 

Ionela si eu iti zic ca esti o persoana deosebita [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...