Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 39


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana lasa ca nu a secat izvorul...atata paguba sa ai tu in viata asta...se face altul imediat pt printesa [pup]

 

Ionela eu nu stiu despre ce gafe vorbesti tu acolo si nici nu vreau sa stiu...mi-au ramas in minte atatea vorbe calde transmise fetelor incercate de soarta, si pt alea te admir, nu pt altceva [pup]

 

Miany sa stii ca si eu parca eram altfel inainte, suportam mai usor caldura, acum simt ca ma sufoc si in casa si afara [:-@]

e prea tare melodia , asa-i? ... putina melancolie nu strica [pup]

 

_________________________________________________

Ancaid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] Sabina Ioana id="red">(03.11.2009)id="purple">

Comoara meaid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Gagici IA NU MA MAI LAUDATI CA MI SE URCA LA CAP!!!! Sau, Doamne fereste!!, ajung sa va cred[:D] si nu mai scapati de "vorbele mele de duh"[:I][:D][:D]
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
align="right" id="quote2">hai hai ca iei bataita [:D]
_________________________________________________Ancaid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] Sabina Ioana id="red">(03.11.2009)id="purple">Comoara meaid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DianaR
Tocmai am imprastiat tot laptele muls pe jos in bucatarie! [q][bang][bang][bang]Stephy, pupam Iustinul sa se faca fuga bine![floare3] Concursul "I love DC": dr-1 si dr-2 [floare3]id="size1">[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green"> id="size1">
align="right" id="quote2">Multumim .Imi pare rau de laptic ,dar nu cred ca se supara Teo daca nu-si primeste maine cerealele (daca pt asta era)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Gagici IA NU MA MAI LAUDATI CA MI SE URCA LA CAP!!!! Sau, Doamne fereste!!, ajung sa va cred[:D] si nu mai scapati de "vorbele mele de duh"[:I][:D][:D]
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
align="right" id="quote2">Ba sa ne crezi!!! Si cine crezi ca ar vrea sa scape de sfaturile tale ,sau vorbele de duh cum le zici tu ?[pup]DJ raluci si DJ Cuscri frumos entertainment [pup]Raluci sper sa-ti tezolvi repede sanul neascultator[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...