Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 39


Recommended Posts

io-s pe sub bancuta acum [alcool].

are 39.3 [q].

nu am cumparat nurofen supozitoare ,iar siropul l-a vomitat impreuna cu mult laptic.

am reusit sa-i mai dau cu greu dupa ce am facut o pauza dar nu stiu cat o fi inghitit :(.

 

 

Multumim mult pt urari .

[pup] si noi luniversatii de azi.

 

Dozz ca faceti? Pe unde sunteti?[pup]

Lumi ,Marijan ,Dymo ,Alinutza ,Flavours ,Tinonino ,Avalon ,Mitzi ,Alinush ,LauraG ,Coque ,Evy ,Fdaniela ,Smaranditza ,LauraAndreea ,Rgagapie ,Mihamora ,Na_bo ,Lalu ,Biara ,Lauradi ,Cristinica ,Doris ,Padi ,Crissa ,Strumfy cum mai sunteti ?Ne dati un semn? [pup][pup][pup]

Va motivez absentele doar daca ati anuntat ca sunteti in vacanta si io-s [batcap]

 

 

Parca i s-a mai racit un pic caputul.Of ,of ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Niassa!

 

o [cafea] si de la mine!

 

LA MULTE LUNITE SARBATORITILOR ZILEI

 

sHTEPHY ce m-am bucurat ca ai scris asa mult, si de aseara ati umplut 9 pagini! Mana sotului e rupta de la cot, insa e mai complicata treaba, pentru ca mana respectiva i-a mai fost rupta in copilarie, a avut si operatie, cu tija si tot balamucul...si cred ca nici acum nu vom scapa usor.

 

RamoC e vorba de casatoria noastra religioasa...ca noi inca nu am avut parte de asa ceva, si stabilisem data in 23 octombrie...dar in conditiile astea mi-e teama ca se va alege praful si de ea...cine stie la ce sa ma astept.

 

Ionela imi pare bine ca doctorita alias "Pomul Laudat", ti-a lasat o impresie buna si ca Mihnea e ok, iar in privinta problemelor cu ai tai, nu pot decat sa ma rog lui Dumnezeu sa o intareasca pe mama ta iar tatalui tau sa ii usureze suferinta!Te pup!

 

Lyly,Miany vacanta placuta!

 

Monis [pup][flo][asia]

 

Fetili, ati cazut aseara sub bancuta sau nu??????????????[:D]

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi, asa se pare ca au cazut toate pe sub bancuta[:D][:D]Am gasit dezastru, numai sticle si peturi goale[:D][:D]

 

Stephy, ce face Iustinutu? sper ca a terminat cu febra[pup]

Sper sa reusesti sa scapi cat mai repede de 'reparat' mana si sa fugi la racorica la Sinaia, ce de invidie+ pe mine sa te stiu ca ai casa la Sinaia[olala][olala]

 

Monis, cum e acasa?[:D]iar ai ramas singura, sau e si tati de Santi in concediu?

 

Ionela, va pup si pe tine si pe mama ta, doar imi imaginez ce inseamna pt voi situatia tatalui tau.[pup]

 

Moama moama, fiimea acu 2 minute am prins-o lingand la sandalele mele pline de praf din holul de la intrare, acu am adus-o inapoi in sufragerie si e cu mana pe cablul de la imprimanta[alcool][alcool][alcool]S-a terminat linistea mea[bang]

Ma bag la un spalat de podele, ca vad ca patruleaza si inspecteaza toata casa[alcool]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mniata[|)]

Vad ca nu prea v-ati trezit[:D] asa ca toata cafeaua sa curga la mine .

In loc sa fac eu cinste de luniversarea lui fi-miu ,culeg tot ce gasesc pe aici [:D] ,dar poate mai tarziu voi fi in stare sa scot o sticla ,o maslina ceva

 

Laurici iarasi a urcat temperatura lui Iustin pana la 38.2 . Sa vedem ce-om face ,doctora lui lipseste toata luna august.

[pup] rechinasa dulce si cotrobaicioasa [:D]

 

Lavi e nasol cotul. Mi s-a spus ca e cea mai stransa articulatie din corp si se blocheaza usor. Sper sa se rezolve usor la voi. Cand stiti ce i8i vor face medicii la mana?[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
fetele pt plecari am gasit pt post de caditza chestia asta http://www.imaginarium.ie/44655/ecommerce_1/44655 asa ca avem si piscina si cadita am dat vreo 80 ron pe ea
align="right" id="quote2">plasticul nu e prea subtire?adica e rezistenta piscinuta, cat sa nu se sparga usor cu vreo chestie usor ascutita?[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
fetele pt plecari am gasit pt post de caditza chestia asta http://www.imaginarium.ie/44655/ecommerce_1/44655 asa ca avem si piscina si cadita am dat vreo 80 ron pe ea
align="right" id="quote2">plasticul nu e prea subtire?adica e rezistenta piscinuta, cat sa nu se sparga usor cu vreo chestie usor ascutita?[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]
align="right" id="quote2">eu zic ca da, om vedea, oricum la cate mizerii sunt peste tot exista posibilitatea sa se sparga indiferent cat este de groasaby Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dilema zilei, pana cand facem majas bebelusilor ?

 

Ionela - tot m-am tinut sa te intreb de tatal tau, imi pare rau ca situatia este asa, va doresc sa fiti puternici si mai ales mamei tale, sa treceti cu bine peste aceasta grea incercare.

 

Dankutza oare cand se intoarce ?

 

Shtephy [flo]

 

Andre - lasa damigeana si vino si mai zine de frumoasa chiara [olala]

 

by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Lavi e nasol cotul. Mi s-a spus ca e cea mai stransa articulatie din corp si se blocheaza usor. Sper sa se rezolve usor la voi. Cand stiti ce i8i vor face medicii la mana?[pup]
align="right" id="quote2">

Nu stiu exact...deocamdata mana e in gips.Maine vine trimitere pentru spitalul CFR de la Regionala de la BV.Sa vedem pe ce data este.

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!
(Lev Nicolaevici Tolstoi)
id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...