Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 39


Recommended Posts

Raluci, io pe caldurile astea nu i-am mai facut deloc masaj rechinasei, ca ramanea toata uleioasa, sau cremoasa in functie cu ce o masam..si transpira mititica. Stiu..mai e varianta masaj inainte de baie, da nu stiu cum reusim ca mereu ii facem baita pe ultima suta de metri cand e obosita, maraita plictisita, si la masaj nu mai sta nicidecum.

 

Andre, vin si io cu o intrebare de baraj[:D]. La solutia aia de spalat parchetul pe jos, otetul e musai sa fie alb?adica eu am in casa doar otet din vin de mere. Nu e bun si asta??[:-@]si in loc de ulei esential de lavanda nu merge de ala de tea tree?[:D]

 

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Raluci, io pe caldurile astea nu i-am mai facut deloc masaj rechinasei, ca ramanea toata uleioasa, sau cremoasa in functie cu ce o masam..si transpira mititica. Stiu..mai e varianta masaj inainte de baie, da nu stiu cum reusim ca mereu ii facem baita pe ultima suta de metri cand e obosita, maraita plictisita, si la masaj nu mai sta nicidecum.
align="right" id="quote2">noi numa inainte ii facem masaj, adica tac-soby Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci, bravo pt perseverenta. Ar cam trebui si noi sa o mai masagim din cand in cand..[alcool], rusine mie! Si Monica zicea ca e ft bun masajul..

 

Andre, am spalat asa parchetu: apa 3l, 10lingurite otet de ala de mere, putin detergent de vase, si 10 picaturi de tea tree. Acu vino tu si zi-mi daca am facut o mare prostie[:D][alcool]. Da nu mai voiam sa astept sa linga asta mica pe acolo si sa busileasca[alcool]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cra-cra: nu va zic pe mine mandrie si ce sentiment minunat[:I][:D][:D][:D], am iesit din camera si m-am dus pe hol, iar fiimea dupa mine in 4 labe miorlaind ma-ma-ma-ma[olala][olala][olala][olala]. E prima data cand paraseste teritoriul-adica camera- si iese in hol, cu scopul sa ma urmareasca[pk]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurici-felicitari pt rechinasa cea scumpa si plimbareata[olala][pup]

 

Fetele, si eu o sa comand masinuta aia, dar de pe Mutoys.de...e super nice si are exact ce caut eu , ca si accesorii. La noi am studiat piata, nu am gasit nimic sa ma incante plus preturi astronomice,nejustificate.

 

Va spuneam zilele trecute de plans la baitza, ei bine...aseara ne-am gandit sa incercam altceva...si i-am facut baitza in piscina [:D] ( e una mica mica pe care nu am folosit-o deloc) si surpriza: nu numai ca nu a plans nici o secunda, a ras in hohte, f incantat [:D] Deci probabil cadita ii provoaca niscaiva repulsie-nu inteleg dc pt ca nu s-a speriat niciodata in ea...anyway...Ii mai fac baitza 2-3 zile in piscinuta si apoi incerc iar cadita[:)]

 

Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licurix, felicitari pentru Rechinasa plimbareata si strigatoare de mama...nu-ti incapi in piele de mandra ce esti...emiti mandrie prin fiecare caracter din mesaj[pup]

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Va pup, va multumesc, Licurici id="red"> ai spalat perfect, tea tree dezinfecteaza, celelalte ingrediente nu o fac, decat alcoolul pentru gresie. Deci e perfect, lasa rechinasa sa linga tot. [pup]
align="right" id="quote2">Multam!! [pufuleti][pufuleti][pufuleti][pufuleti] [:D][:D]Ti-as fi trimis floricele da stiu ca ma fugareai cu ele[8D][:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...