Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din IASI!


Recommended Posts

multumesc de raspunsuri buli, iulia-stefy buli - am vazut PM. mersi. [flo] deocamdata inca vreo luna (poate 2) mai merge cu aerobicul meu obisnuit, insa pe cand o sa-mi creasca burta nu cred ca o sa mai pot face exercitiile mele obisnuite, de asta ma gandeam ce alternativa am. deocamdata nu mi se vede burta, desi in cateva zile implinim deja 4 luni. [:)]
Ramonika [amoras] si pisicile [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/"]Vladutz[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/"]Maritza[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/"]Fulgushor[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/"]Miki[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Oana,cum mai e Victor? Noi de azi am schimbat cresa, cu cantec de dimineata... Ii tot spun, am dus-o sa vada unde ... de vreo 3 saptamani, ca va veni vremea sa schimbam cresa. Aseara am fost impreuna sa luam flori pentru doamna... Dimineata ne-am pregatit, tot drumul mi-a zis ca ea merge la cresa asta, mi-a aratat-o de departe si cand sa intrm pe usa a inceput sa tipe ca ea vrea la cresa ei si nu la asta... Pana la urma a luat-o doamna, care a fost o draguta si a dus-o la desene... si mi-a facut semn sa plec. Am mai sunat mai tarziu si mi-a zis ca a mai plans cand si-a mai adus aminte, dar ca i-a dat de lucru si s-a linistit. In schimb, i-au placut patuturile, ca nu-s ca la cresa ei, ci sunt ca cele ale piticilor din Laba ca zapada... si a fost foarte incantata si a dormit bustean, ea care nu prea dormea la cresa ei... Speram de maine sa fie mai bine... Ramonika, ai rabdare... La prima sarcina se vede mai greu. Pe mine la 4 luni si jumatate ma intrebau colegii de ce m-am ingrasat... Ca a burta de graviduta nu prea arata... Lacramioara si [copil] Stefania Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scumpa Stefy... Succes la noua cresa... Trebuie sa fie f greu sa te descurci singurica acum dar va fi bine, vei vedea... O sa inceapa sa ii placa. si ai sa stailinistita si tu la serviciu.[flo] Ramonica, cand va incepe sa e vada... mai bine asa. Sarcina usoara... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, neata...si o cafea aromata intr-o zi care se anunta calduroasa...doar suntem in luna lui cuptor, nu? Am o MAAAARREEEEE... rugaminte la voi: am nevoie de un bon de casa de la Carrefour sau din galerie, dar sa fie din luna iunie. Va rog mult cautati-va prin posete, prin dulapul cu bonuri sau pe unde le mai tineti...ca e foarte stringent. Eu le-am aruncat si acu...am nevoie de ele ca de aer....Multumesc mult...daca gasiti va rog sa ma sunati la 0723652525 si vin sa iau si bineinteles raman datoare cu o inghetata sau o bere...dupa caz. Multumesc, Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off [bang] gradinitele astea ... caut si eu una din toamna, pentru ultimii doi ani de gradi ai lui Albert, in zona Cantemir - Podu Ros. Oare mai am sanse sa gasesc vreun loc la ora asta? Poate mamicile care locuiesc in zona mi-ar putea da ceva sfaturi... Vrem la program normal, ca avem bunicii disponibili [:D] si stiu ca cele cu program prelungit sunt de obicei mai aglomerate. Mihaela - mami de [bonjovi] cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu cu vesti nu prea bune... Am adus-o de afara la ora 21... cu febra 39.6... Care dupa 5 ml de Nurofen, acum e 38.2... Sper sa fie cu bine la noapte si maine sa vina tati. Nu are nici un simptom... Nu stiu de la ce e febra. Maine probabil consultam pediatrul... La cresa, n-a fost prea bine nici azi... Pe la 10 i-a scos afara si prietena mea a trecut pe langa cresa si cand si-a vazut prietena... s-a pus pe plans... Si Cand au ajuns ele, ea statea necajita intr-un colt.... E la grupa mare, cu fetite mai mari...care "m-au necajit" s-a exprimat Stefy... Ca ea nu are fustita roz, ca nu are chilotei roz, ca nu are ciorapei roz, ca nu are tricou cu Hanna Montana... Nu mi-am imaginat ca la varsta asta pot fi atat de rai... Sunt tot copii si nu isi dau seama cat il doare pe cel de langa ei... Deci cum ne crestem copiii? Si a venit asa necajita.. si dimineata a zis ca ea nu mai vrea acolo... Azi am fost in oras sa mai luam o fustita roz... Sincer.. eu am ajuns sa urasc rozul si ii iau hainute de alte culori.... Carmen, multumesc. Sunt si eu necajita s-o stiu asa... Iar cand m-a mai sunat si prietena mea si mi-a zis cum a vazut-o stand singurica intr-un colt... Astept concediul.... ca pe altceva... mihharo, la gradinita, de peste drum de Cantemir inscrierile au fost intre 1-12 iunie... la restul nu stiu, dar au fost mari "aranjamente". Lacramioara si [copil] Stefania Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pazit-o toata noaptea si am tot verificat temperatura si nimic. Totusi nu cred ca a putut ajunge la 39.6 doar de la caldura de afara si de la alergat.... Zilele astea va trebui sa o urmaresc.... Deci acum va invit la [cafea] si va doresc o zi usoara. Eu sunt terminata de oboseala... Lacramioara si [copil] Stefania Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...