Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana(187)Bun venit Felix si Sebi!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu puteam sa ma culc si sa nu vad ce a facut proaspata noastra mamica.

 

Felicitari Dragaicaid="red"> si pentru sot la fel, sa va traiasca baietii si sa va bucurati de ei !

Bine ati venit pe lume Felix si Sebastian, sunteti niste norocosi cu asa parinti.

 

 

Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009

 

 

"Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eat, Pray, Love:

Data: de stabilit/ ce va convine fetelor???????

Ora: 18:45

Locatie: Méga-Plex Sphèretech 14 Guzzo

3500 boul. Côte-Vertu, Saint-Laurent

tél. (514) 745-5566

Participante: casandra, pitilache, Podeanu, simi, Simonna, zavalita...

 

[hippi] Bijoux by Mitziad
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina (CGE)id="red"> n-am apucat sa te sun [:I], dar ca sa nu uit scriu aici, cocota e me-se-ria-sa. Nu prea stiam eu ce o sa fac cu ea la inceput, dar de cand am venit am scos niste mancaruri super cu ea, o varza cu carne de vitel si niste fasole verde cu carne de miel de S. a zis ca mai ma ia o data de nevasta [:D]. Si sa mai zic ca e perfecta pentru mancaruri Montignac ? Mi-am luat o carte din Ro cu 100 de retete Montignac, le mai adaptez eu si la restul familiei dar suna bine cam toate.

 

Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009

 

 

"Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Felix si Sebi!! Sa fiti sanatosi, sa va vegheze ingerasii pazitori toata viata si sa aveti parte numai de oameni frumosi in jurul vostru!Felicitari mami si tati norocosi!Marule si eu sunt o cititoare avida a blogului tau, sa stii! Imi place cum scrii si posturile tale m-au ajutat sa-mi fac o idee despre ce si cum e cu emigrarea asta! [:D]Am inteles! Franceza pe paine! [:D] Fiindca tot am renuntat sa mai vin cu masina la birou, am cartea de franceza cu mine in metrou! Azi era cat pe ce sa ratez coborarea! [:D]Tot n-am executat icrele alea...dar poate imi fac curaj in seara asta! [:I]Sa aveti o zi frumoasa!Alina, mami de Ana Antonia [zana] (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul [hagi] (14 Feb 2003)Ana, minunea mea iubita [hippi] Luca, iubitul mamei drag! [roker]Povestea nasterii Anei [bibe]**************************

Siluan, randunel de pe DC, are nevoie de ajutorul nostru pentru a trai! Nu-l refuzati!!id="size4"> id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OAU! Felicitari ANDREEA! Sa va fie de bine, parinti fericiti! Si va doresc bb-i mancaciosi si dormiciosi si SANATOSI! [pup][pup]

 

Ajuns cu bine in FR. Placut surprinsa de faptul ca mai peste tot la restouri este internet gratos.

 

In rest...tragem cu instalarea si trierea lucrurilor.

 

Merg sa va mai citesc din urma si mai viu!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox ce ziceti de vinerea asta, 13 august... malgré le fait que c'est vendredi13[:D]id="size1"> In alta vineri nu cred ca pot, dar asta da, cu siguranta![pup]Daca lumea nu poate, nu-i nici un bai.

 

Dragaica ai si de la sotul meu un pupic, i-am spus ce mamica eroina avem aici! Pai bebe-ul tau cel "mic" e mai mare decit nepotica mea, la nastere. Si ea a fost singurica in burtica... Sa creasca mari, sanatosi si sa fie fericiti![pup]

 

 

 

 

 

 

I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreeaid="red"> (Dragaica) FELICITARI si refacere rapida! Felix & Sebiid="red"> - bine atzi venit pe lume si sa va dea bunul Dumnezeu noroc, sanatate si dragoste! [flo] (am lacrimi in ochi de emotzie... de-abia astept sa vad pozele)

Va tzuck pe toate cu drag [pup]

 

Lorelai

 

As a woman, I have no country

As a woman, I want no country

As a woman, my country is the whole world.

Virginia Woolfid="size1">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...