Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana(187)Bun venit Felix si Sebi!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iselin, asa am patit si eu cu lucrarea anterioara, facuta in Cipru, dedesubt infectie la dinti vitali. Fratele meu a trebuit sa imi trateze toti dintii din nou si mi-a facut rezectie apicala pentru inlaturarea infectiilor, din lipsa de timp.

Slava Domnului ca s-a facut dentist :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitilache
Vreau si eu Diana retete Montignac pentru cocota! [:D]
[hippi] Bijoux by Mitziad
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">Pai deocamdata am facut ce am scris, varza cu vitel si fasole verde cu miel. Cand ne vedem aduc cartea [:)]Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Propun si eu intalnire, de data asta parinti cu copii, cine e interesat de Fete des Enfants a Montrealid="red">, in Parcul Jean Drapeau, noi vrem sa mergem sambata dimineata, 14 Augustid="red"> am vazut ca deschid la 9.00 eu zic sa fim acolo pe la 10 ca e gratuit si mai tarziu este mare imbluzeala.

Noi am fost anul trecut si a fost foarte frumos, au si spectacole cu teatru de papusi, dansuri...

 

Uitati aici mai multe detalii:

 

http://www.parcjeandrapeau.com/64-124-Informations_pratiques-La_Fete_des_enfants_de_Montreal_fr.html

 

Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009

 

 

"Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi mergem la Fete des Enfants! [pk] Sa vedem ce anunta astia ca cica s-ar putea sa ploua![q] Dar oricum aveam in plan sa ajungem. Poate ne intalnim! Nu stiu daca pot sa-l trezesc pe puturosul cel mare de la 8, dar incerc. Ca cel mic oricum se trezeste de la 6.

 

Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si [gravi] -13+ cu posibil [baietel]

Victoria (des.1), fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!

id="Comic Sans MS">id="size1">
id="right">

id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt ok ptr vinerea asta.

 

Rox, m-au sunat de la fierul de calcat. Cica era firul si ma costa $16. (10 am dat deja ptr evaluare, mai am suma imensa de 6[:D])

Il ridic miine si sper sa fie ok.

 

Diana, tu nu reusesti sa vii totusi vineri?

 

 

Born to shop, forced to work.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Dana!!! Ma bucur tare mult ca s-a rezolvat!!!

 

Haideti sa ne vedem vineri acum, chiar daca e 13, pentru film!! Toata lumea disponibila pentru spectacolul 18:45? Ne vedem pe la 17:00-17:30? Sau direct la film? Hai Diana poate ajungi si tu???

 

O zi excelenta tuturor!!!

 

[hippi] Bijoux by Mitziad
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragaica, felicitari mamico si bun venit pe lume lui Sebi si Felix [flo]

 

Am ceva lucrusoare de un baby boy, daca e interesat cineva sa-mi dea mesaj.

 

Ce bine ca va intalniti asa des montrealezelor, mai ca as veni si eu [olala] Simt ca vacanta e pe sfarsite asa ... [:D]

 

Cristina

 

Yasmineid="purple"> et [copil]Chris Anthonyid="blue">

 

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragaica felicitari!!!!! Bun venit pe lume Felix si Sebi!!!!id="blue">

 

Petrecere frumoasa la film....eu voi fi pe tren la ora aia.... [bang] Ca plec la Quebec pt. doua zile.

Asa ca sambata voi fi mult prea obosita sa mergem in Parc Jean-Drapeau..... Plus ca avem o aniversare dupa-amiaza.

 

Kristin pai poti sa dai o fuga, ajungi si la ziua Elizei[:D]

 

Diana , ce e aia cocota? E aia electrica? Slowcooker?

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...