Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana(187)Bun venit Felix si Sebi!!


Recommended Posts

Fetele din Laval si imprejurimi, cautam creioane:

Noris Club triangular pencils

STAEDTLER® Noris Club® Triangular jumbo learner's pencil

pentru Anca pentru la scoala.

 

Vizitat Bureau en Gros, Jean Coutu, Archambault, libraria de lg. casa, Wallmart si nu am gasit.

Aveti idee unde sa mai incercam ?

 

Multumesc,

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor, voi primiti lista de rechizite? ca eu nu i-am luat lui fi-miu niciodata nimic special, ca nu a avut nici o lista.

bine creioane, trusa de geometrie, guma de sters, astea le stiam. i-am luat o data si caiete dar le-a folosit pe cele date de la scoala. iar in rest vine cu foi printate de la scoala si alea sunt caietele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, mamaAna, noua ne dau in fiecare an o lista de rechizite care trebuie sa le etichetam si sa le duca la scoala in prima zi.

Trebuie fix o anumita guma de sters, anumite creioane etc.

 

Ziua in care mergem sa le cumparam, e o zi "mare" in toata vacanta, copiii se simt tare importanti.

Anca isi scoate rechizitele in fiecare seara si se uita la ele.[:D]

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaana, si la fiimea la scoala se da o lista de rechizite pe care sa le cumpere parintii. Tot asa cum zicea si cge o anumita marca de creioane etc. Dar dupa cum am vazut eu ca ajung dupa doi ani de urmat practica asta [alcool], nu stiu daca mai respect exact cerintele [:D] Happy shopping! [flo]

 

Cristina

 

Yasmineid="purple"> et [copil]Chris Anthonyid="blue">

 

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri a venit pentru prima data scrisoare de la scoala pentru tudor, dar era cu altceva (m-am uitat special de lista de rechizite): clase, zile importante forme de semnat si cel mai important bani sau cec de dus in prima zi de scoala pentru fondul scolii - e prima data cand vad asa ceva aici

oh well, vedem ce o mai fi. trebuie sa le pregatesc si pe astea mici de scoala - ma uimesc cat de mult estiu ca o sa faca la gradinita (pana cand si de mersul la toaleta cu altcineva stiu[:)])

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...