Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana(187)Bun venit Felix si Sebi!!


Recommended Posts

Acum se simt 17 grade! Mda, cam rece. Am fost la bazin dimineata si imi parea rau ca nu am luat si o jacheta ceva sa pun pe copil! Niciodata nu sta sa ii usuc bine parul... Si pentru ca parchez undeva unde e rezervat, mereu stau cu emotii ca poate imi remorcheaza astia masina... Dar am lasat-o acolo pentru ca e pustiu, e ditamai parcarea, si cei cu permis vin acolo de luni pana vineri,... sambata sunt doar eu... Fac o ilegalitate mare? ISELIN - merci de retete, ma apuc acu' sa citesc. OANA - merg sa vaz si pozele acu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si mie imi place ca vine toamna, eu care eram innebunita dupa vara, care am suspinat ani intregi si mi-am jurat ca emigrez la tropice. Asta pana am fost in tara in 2007 si am murit de cald si mi-am dat seama ca m-a modificat genetic clima canadiana, nu mai suport caldura! Vara asta mi s-a parut prea cald pentru gustul meu, dimineata cand am iesit ma simteam ca "acasa" in sfarsit[:D] Ieri am fost la eco... se pare ca voi fi mami de baieti! Aveam doi [hagi][hagi] si mai vine unul [hagi]. [:D] Nu-i bai, o sa fiu rasfatata ca o regina (sper!)[8D]
Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si [gravi] -13+ cu posibil [baietel] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2"]Victoria (des.1)[/url], fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Doloress
Si mie imi place ca vine toamna, eu care eram innebunita dupa vara, care am suspinat ani intregi si mi-am jurat ca emigrez la tropice. Asta pana am fost in tara in 2007 si am murit de cald si mi-am dat seama ca m-a modificat genetic clima canadiana, nu mai suport caldura! Vara asta mi s-a parut prea cald pentru gustul meu, dimineata cand am iesit ma simteam ca "acasa" in sfarsit[:D] Ieri am fost la eco... se pare ca voi fi mami de baieti! Aveam doi [hagi][hagi] si mai vine unul [hagi]. [:D] Nu-i bai, o sa fiu rasfatata ca o regina (sper!)[8D]
Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si [gravi] -13+ cu posibil [baietel] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2"]Victoria (des.1)[/url], fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Asta am zis si eu, am sa fiu rasfatat de 3 barbati [olala][olala][olala] daca nu ....trec la santaj emotional, aratat poze din timpul sarcinii, burta cu vergeturi, picioarele umflate, etc..[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] http://community.webshots.com/user/Dragaica Graviduta fericita [gravired] 37+ de [baietel]Tudor Sébastian si [baietel] Félix Alexandru AMR 2 zile de stat la caldurica, Doamne ajuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragaica, cred ca este timpul sa incepem galeria [majoreta][majoreta][majoreta] ! Sa ai o nastere usoara, sa te refaci repede si sa ai 2 bebelusi sanatosi! [bibe][bibe] Si eu am nascut prin cezariana si mi s-a parut f.usoara refacerea. Doloress, deci inca un baiat? Sarcina usoara mai departe [pup] Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doloress felicitari pentru fotbalistul din burtica! I s-a indeplinit dorinta lui tati, nu-i asa? Si eu prefer vremea asta caldurilor umede. Pentru mine asta-i vremea perfecta. Daca ar fi asa tot timpul anul, ar fi ideal. Oana am vazut pozele. Foarte frumoasa vacanta au avut ai tai! De Antonia nu mai zic nimic altceva decat ca este o domnisoara delicata si tare frumoasa! Dragaica mult succes la marea intalnire cu cei doi leuti! Am si eu unul acasa care peste cateva zile va face deja 11 ani!!! Uite asa de repede zboara timpul asta... Lista pentru [url="http://www.cinemamontreal.com/aw/crva.aw/que/Montreal/e/37214/Eat__Pray__Love.html"]Eat, Pray, Love[/url]: Data: de stabilit Ora: 18:00? Locatie: ?Cinema: Méga-Plex Marché Central 18 Guzzo 901 boul. Crémazie Ouest, Montréal tel. (514) 385-5566 sau ?Cavendish Cineplex 5800 boul. Cavendish (ch. Kildare), Côte-St-Luc tel. (514) 485-7111 sau ?Carrefour Angrignon Cineplex Angrignon 7077 boul. Newman (Carrefour Angrignon), Lasalle tel. (514) 366-2444 sau???? Participante: pitilache, Podeanu, zavalita...
[hippi] Bijoux by Mitziad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanagabriela pana acuma tot m-am uitat la poze si inca m-as mai uita, superbe! M-am delectat iar cu frumusetea ta de fata! Iar locatiille... de vis. Iar visez fain la noapte. [:)] Pitilache, da, tati e tare bucuros!
Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si [gravi] -13+ cu posibil [baietel] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2"]Victoria (des.1)[/url], fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, eu am luat din Wallmart niste body-uri care un fel de manecuta care se trage peste mana, sa nu se zgaraie cu unghiutele cand sunt mici. Si au fost tare apreciate. Jucarioare care aici sunt mai ieftine decat in Ro. Si eu am gasit in Wallmart prin septembrie, un costum de Craciunel: cu pantalonas rosu cu dungi albe, body rosu si bavetica cu mos Craciun. Poate fi purtat si dupa. Am mai trimis si incaltaminte-botosei, ca sunt micute si nu ocupa mult loc, cu toate marimile de 3, 6,9,luni, 1 an. Si poate o pereche de blugi mamei, tare bine o sa ii prinda acum toamna. In Ro, blugii de gravide sunt super scumpi. Cumparaturi placute, e tare frumos sa cumperi cadouri pentru pui mici.[:D] Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitilache
Doloress felicitari pentru fotbalistul din burtica! I s-a indeplinit dorinta lui tati, nu-i asa? Si eu prefer vremea asta caldurilor umede. Pentru mine asta-i vremea perfecta. Daca ar fi asa tot timpul anul, ar fi ideal. Oana am vazut pozele. Foarte frumoasa vacanta au avut ai tai! De Antonia nu mai zic nimic altceva decat ca este o domnisoara delicata si tare frumoasa! Dragaica mult succes la marea intalnire cu cei doi leuti! Am si eu unul acasa care peste cateva zile va face deja 11 ani!!! Uite asa de repede zboara timpul asta... Lista pentru [url="http://www.cinemamontreal.com/aw/crva.aw/que/Montreal/e/37214/Eat__Pray__Love.html"]Eat, Pray, Love[/url]: Data: de stabilit Ora: 18:00? Locatie: ?Cinema: Méga-Plex Marché Central 18 Guzzo 901 boul. Crémazie Ouest, Montréal tel. (514) 385-5566 sau ?Cavendish Cineplex 5800 boul. Cavendish (ch. Kildare), Côte-St-Luc tel. (514) 485-7111 sau ?Carrefour Angrignon Cineplex Angrignon 7077 boul. Newman (Carrefour Angrignon), Lasalle tel. (514) 366-2444 sau???? Participante: pitilache, Podeanu, zavalita...
[hippi] Bijoux by Mitziad
Si io, si io, da' nu vreau pe Cavendish.... ca e prea incurcat sa schimb sapte mii de autorute.... Cremazie e ala de linga resto italian unde ne-am intilnit de citeva ori? Ala-mi convine. Rox, just making sure, please asigura-te ca e in engleza! Ca de ma duc s-o ascult pe Julia R. vorbind franceza.... sarmina. CGE, mai sint neste pijamale de bb care nu se inchid jos, ca niste rochite, ca sa dea acces super facil la pampers. N-au picioare, un fel de combinatie intre sac de dormit cu gaura jos si pijama... Uf, iar tre sa culc copil mic si dragut... cumva azi toata ziua asta am facut, azi chiar mi-a obosit mamzel... probabil ii mai iese inca un dinte. Si are amvitia sa se plimbe de colo - colo cu obiecte in mine, care mai mari si mai grele... si si le scapa pe deste'le de la picioare intruna... fun tare la 10 luni! :) Noapte buna, S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...