Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana(187)Bun venit Felix si Sebi!!


Recommended Posts

Simo merci de remarca de engleza! Nu ma gandisem! Am mai gasit un Cinema Guzzo in St. Laurent, pe Cote Vertu. Eu zic sa alegem intre astea doua Guzzo, la Marche Central (da, langa rest-ul unde ne-am mai intalnit anul trecut) si cel de pe Cote Vertu (care-i imediat langa 13). In principiu amandoua sunt ok pentru mine dar l-as prefera pe ultimul, sincer. E o idee mai aproape de mine. Si un update al listei pentru [url="http://www.cinemamontreal.com/aw/crva.aw/que/Montreal/e/37214/Eat__Pray__Love.html"]Eat, Pray, Love[/url]: Data: de stabilit Ora: 18:00? Locatie: ?Cinema: Méga-Plex Marché Central 18 Guzzo 901 boul. Crémazie Ouest, Montréal tel. (514) 385-5566 sau ?Méga-Plex Sphèretech 14 Guzzo 3500 boul. Côte-Vertu, Saint-Laurent tél. (514) 745-5566 sau???? Participante: pitilache, Podeanu, Simonna, zavalita...
[hippi] Bijoux by Mitziad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cote Vertu e perfect. Ana, hai la film, draguta, cu noi... Eu m-am dotat, in fine, cu laptop, si ma enerveaza de mor... si asta e facut pentru dreptaci... Curata discriminare, uf! Da' ma obisnuiesc eu.. Zavalita, spargatoarea de gasca :)) Stiu ca ai autouz direct pt. Caendish, da' cu noi e mai fun! Diana, cind vii? Te-asteptam cu Julia R.? Pupici, S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana daca e ok si pentru tine Cote Vertu atunci se adjudeca locatia asta!!! Hai Zavalita, ca asa inveti orasul!!! Diana gata despachetatul? Daca da, hai cu noi la film!!! [pup] Si cine mai doreste bine-nteles! Ione poti? [url="http://www.cinemamontreal.com/aw/crva.aw/que/Montreal/e/37214/Eat__Pray__Love.html"]Eat, Pray, Love[/url]: Data: de stabilit/ ce va convine fetelor??????? Ora: 18:00? de verificat Locatie: [url="http://www.cinemasguzzo.com/4-cinemas-schedules-Mega-Plex_Spheretech_14.html"]Méga-Plex Sphèretech 14 Guzzo[/url] 3500 boul. Côte-Vertu, Saint-Laurent tél. (514) 745-5566 Participante: pitilache, Podeanu, Simonna, zavalita...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragaica curaj, curaj. Eu nu am nascut prin cezariana, dar am regretat ulterior, poveste lunga, eu cam tampa pe vremea aceea si am crescut riscul asupra copilului neluand decizia buna. Se ruga doctorul de mine si eu nu si nu. [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Anka sa ne arati poze cu sarmalutele tale sau varza cu ciolan afumat... Ana in Costco am vazut la preturi f acceptabile bady-uri pentru bebe. Eu am luat finutei noastre 3 bady-uri cu 15$. Si as mai sugera Winners pentru alegeri frumoase si convenabile. Doloress felicitari pentru baietel, sarcina usoara. Si noi ne mai dorim un bebe, dar cand o sa vrea sa vina o sa vina, daca o sa... Filmul pare interesant, asteptam criticile voastre. Fetelor, cum as putea prepara icrele fara gris, etc? Sotul este alergic la gluten, am icrele, dar nu stiu cum sa le prepar sa manance si el. Asta ca sa nu le pdepun asa sarate pe biscuiti precum caviarul[:D] Va urez o saptamana perfecta [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Am revenit dar sunt inca in acomodare de fus orar, si nu din cauza mea ci a Soniei care se trezeste din ora in ora pana la cinci dimineata cand o face definitiv [bang][bang][bang] ziua baga multe reprize de somn, e cam aiurea, si ceva imi spune ca nu e numai fusul orar, poate niste dinti ... Nu ma treceti inca pe lista cu filmul, nu ma simt inca in stare (a se citi ca la ora 20.30 eu adorm si in picioare). Khristin, atat am retinut ca ma intrebai de ceva cargo, din pacate sunt departe de domeniul asta de ceva timp, dar ce spunea Ankalaura suna bine, mai ales ca ea a experimentat serviciul. Bafta Dragaica pentru maine, tinem pumnii sa iasa totul perfect ! Eu va mai citesc cand apuc de scris nu stiu ca sunt cu amandoi copiii acasa, mi-am propus sa-i tin pana la 1 septembrie cu mine, ca nu stiu cand ma mai intalnesc cu ocazia asta, in program o sa fie toata viata, plus ca la gradi sunt numai inlocuitoare, si nu prea fac nimic cu ei. Pe curand, Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ISELIN - eu n-am pus niciodata gris in icre. Uite [url="http://www.crap.ro/pagina/59/194/salata-de-icre.html"]aici[/url] o metoda. Eu nu pun nici apa si nici mustar, dar nici nu pot sa spun cum le fac pentru ca le fac "din ochi", intai le bat putin pe ele, cu un strop mic de sare, si adaug usor de tot uleiul. La final pun lamaie. DACA sunt prea tepene, adaug apa minerala (carbogazoasa adica, nu plata). Si mai adaug o lingurita de icre nebature, ca sa se vada frumos niste bobite la interior. DIANA - welcome back! SIMONNA - al meu are tastatura englezeasca desi l-am luat de aici. detest sa schimb pe frantuzeasca si sa ma trezesc cu toate parantezele, punctele si virgulele ca sa schimba in e-uri cu accente sau alte caractere frantuzesti, dar cel mai tare ma enerveaza ca daca am de scris un e-mail in franceza, trebuie sa scriu textul in word, cu accente, si apoi sa copy si sa paste [bang] Mai naspa e ca setasem clientul de mail sa scrie in franceza, si apoi nu stiu ce naiba l-a apucat ca in loc de E nu mai scria decat 8 [bang] (e clar ca sunt ignoranta in de-astea, deci e mai simplu sa scriu in word - cate probleme domne cu tastaturile astea!) DOLORESS - uitasem sa spun ca e grozav sa ai inca un flacau! Poate ca sunt subiectiva.. Eu cu frate-miu ne-am caftit pana la 18 ani. Iar cand m-a anuntat doctorul ca o sa am tot fetita, m-am bucurat ca o sa revad rochitele pe care cea mare abia apucase sa le imbrace (sau poate ca nu apucase deloc!).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...