Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Parasita cu o luna inainte de nunta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

frumoasa sau urata nu prea are importanta...poate sa fie ea sau alta...important e ca domnul nu mai vrea aceasta casnicie si se pare ca prietena mea a inteles ca viata merge mai departe...el a contramandat deja localul si si-a anuntat invitatii. mai nou i-a zis prietenei mele ca nu despre cruella este vorba...cica i-a servit povestea asta cu frumoasa adormita ptr ca ea,nevasta-sa,sa inteleaga ca numai este nicio sansa ptr ei, ca nu poate concura cu minunata faptura...ca tipa a foste si este iubirea vietii lui dar ca nu este nicio relatie intre ei...o poveste alambicata si un mare magar...prietena mea a hotarat sa-l lase in plata domnului cu problemele lui existentiale cu tot... daca si-a fabricat asemenea poveste inseamna ca are nevoie de terapie si bine ar fi sa scape cat mai repede de el...ce s-ar fi facut prietena mea daca asta-i spunea ca s-a indragostit de Pamela Anderson cand ea era in luna 9?... auzi la el...nunta batea la usa si el visa la "iepurasi"...mare-i gradina domnului! PS: va spun sincer ca eu eram chiar ingrijorata...insemna ca e chiar nasoala treaba cu criza asta daca manechinele incepeau sa pescuiasca "parliti" cu 2000 euro venit lunar si ala nesigur in vremurile astea [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dyanna, nu stiu de ce tot bati moneda pe "amartii" aia de 2000 de euro , ca un medic primar ortoped are 1000 de euro pe hartie si vreo 28 de mil. sau ceva mai mult in mana. C asa nu mai spun ca ma intristez acusi cand ma gandesc cat va fi salariul meu daca nu se accepta conditia Uniunii europene[:D] "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/greecky/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Dyanna, nu stiu de ce tot bati moneda pe "amartii" aia de 2000 de euro , ca un medic primar ortoped are 1000 de euro pe hartie si vreo 28 de mil. sau ceva mai mult in mana. C asa nu mai spun ca ma intristez acusi cand ma gandesc cat va fi salariul meu daca nu se accepta conditia Uniunii europene[:D]
tu ce ai nene de la orice subect bagi salariul vraciului...ai o obsesie sau? aici e love...nu se discuta de bani. relax.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey io' n-am vrut sa ofensez pe nimeni atunci cand am mentionat salariul impricinatului...ideea era ca tipele astea bine nu-s date pe spate de asemenea sume...asa am auzit io' la teveu[:D] Xio nu inteleg legatura intre salariul tau si al unui softist care lucreaza in mediu privat???[flo]...daca atat considera angajatorul sa remunereze prestatia omului ce vina am io'???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
mey io' n-am vrut sa ofensez pe nimeni atunci cand am mentionat salariul impricinatului...ideea era ca tipele astea bine nu-s date pe spate de asemenea sume...asa am auzit io' la teveu[:D] Xio nu inteleg legatura intre salariul tau si al unui softist care lucreaza in mediu privat???[flo]...daca atat considera angajatorul sa remunereze prestatia omului ce vina am io'???
ea are o problema...lasa sa cotcodaceasca aici cu salariile. Ne mai amuzam si noi un pic. [:D] yo cred ca manechinul stie ca are bani domnul la ciorap...pe aia a pus ochii. ca de 2000 nu poti nici macar 5 sticle de sampanie buna sa bei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
mey io' n-am vrut sa ofensez pe nimeni atunci cand am mentionat salariul impricinatului...ideea era ca tipele astea bine nu-s date pe spate de asemenea sume...asa am auzit io' la teveu[:D] Xio nu inteleg legatura intre salariul tau si al unui softist care lucreaza in mediu privat???[flo]...daca atat considera angajatorul sa remunereze prestatia omului ce vina am io'???
Dyanna , era o remarca , cu iz de gluma pt. ca ai tot spus de amrtii aia de bani care pentru mai mult de jumate din tara asta numai amarati nu sunt. Considera in locul salariului pe care l-am scris pe cel al unui economist la o firma internationala, de vreo 15 mil in masa sa zicem , vanzatori de prin mall si altele. In plus , fatuca asta nu cred ca e Naomi , ca sa-i pice unghiile daca parteneru are mai putin de 1 milion de euro pe luna.[:D] Guestus , te ataci cam usor. Ceva probleme?[:D] "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/greecky/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont cat costa vuitoanele,peelingurile,solarele,impachetarile cu cioconustiuce si altele da: eu cred ca banii respectivi sunt praf in ochi...astea toate trebuie sa ti le permiti, altfel nu arati de playboy oricat de generoasa ar fi fost mama natura cu tine... Cat despre ce inseamna banii respectivi ptr marea majoritate a oamenilor ne trebuie un topic separat...ce treaba are divortul prietenei mele cu salariul mediu pe anumite ramuri ale economiei?...vorba ceea: na-ti-o franta,ca ti-am dres-o!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...