Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Parasita cu o luna inainte de nunta


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Tinand cont cat costa vuitoanele,peelingurile,solarele,impachetarile cu cioconustiuce si altele da: eu cred ca banii respectivi sunt praf in ochi...astea toate trebuie sa ti le permiti, altfel nu arati de playboy oricat de generoasa ar fi fost mama natura cu tine... Cat despre ce inseamna banii respectivi ptr marea majoritate a oamenilor ne trebuie un topic separat...ce treaba are divortul prietenei mele cu salariul mediu pe anumite ramuri ale economiei?...vorba ceea: na-ti-o franta,ca ti-am dres-o!
Dyanna , legatura era fostul viitor sot , si salariul lui.Pe care tu l-ai mentionat. Referitor la tanti aia , daca a ajuns acolo a avut ea ceva bani [:D]Si a si primit pe parcurs dupa ce si-a facut treaba.[:D] "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/greecky/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai daca e atat de cu probleme, da-l la dr**u. E clar ca nu are toate tiglele pe casa. Sa inteleg ca a rugat-o pe iepuroaica sa joace teatru pe mess spunandu-i ca altfel nu scapa de nevasta? Telenovele! Guetsus, casatoria si in anul 2009 e tot pe viata. Ca altfel ar fi in leasing pe 5-10 ani. Momentan nu e. N-ai chef sa stai toata viata cu cineva, nu esti sigur, nu te duci la starea civila. Simplu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Clover ... Ca altfel ar fi in leasing pe 5-10 ani.
Nu, nu merge, asta-i altceva. Adica tu platesti si folosesti, insa obiectul leasingului nu-i al tau. Cum ii zice?[:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aura_m
Eu cunosc un caz in Ro cand el nu a mai aparut in ziua cununiei civile. Este vorba despre sora unei colege de la fostul loc de munca, asta se intampla prin 2004 si acum cand ma gandesc, dupa atata timp si tot nu-mi vine sa cred si zic ca nu este adevarat. Pe sora colegei mele nu am vazut-o decat in poza, pe el o singura data ca l-a adus colega mea la niste analize, a fost dragoste mare, s-au cunoscut pe la sfarsitul anului 2003 si la 2-3 luni au propus sa se casatoreasca, mai intai cununia civila, nunta vroiau sa o faca din banii lor, se pregateau sa-si cumpere apartament, vroiau sa stea singuri, el foarte grijuliu, sora colegei mele a doua zi de Craciun a suferit o operatie de apendicita, de Revelion au stat acasa, el foarte atent. Vine si primavara si ziua cand sa faca cununia civila, vineri, cu o zi inainte colega mea vine cu o alta colega de pe sectie si o f buna prietena de a ei sa ia niste flori de pe sectia noastra, eu lucram cu publicul si se primeau flori, cine avea nevoie venea la noi, eram ca Floraria Codlea. In fine, vine ziua de luni, intreb si eu cum o fi fost la cununie, o colega de varsta mamei mele imi zice ca nu a mai avut loc, ca domnul nu s-a mai prezentat. Nu am crezut-o, i-aM spus ca fabuleaza ca eu asa ceva nu am citit decat in carti sau am vazut in filme, dar am mai auzit o colega si inca una, mama colegei mele lucra si ea pe aceeasi sectie cu fiica ei si intelesesem ca nu se mai oprea din plans. Era totul pregatit, nimic nu prevedea ceva rau, restaurant platit, trebuiau sa vina invitatii, cumparat costume, domnul a fost rugat de catre familia colegei mele sa ramana la ei peste noapte, el a pretextat ca pleaca ca mai are treburi de rezolvat, sa-si plateasca partea lui de restaurant, a doua zi nu a aparut la ora stabilita, trebuia sa vina sa-si ia mireasa de acasa, l-a sunat sora colegei mele, in final ii raspunde ca nu se mai insoara ca nu-l lasa mama. Am inteles ca sora colegei mele a facut atunci un soc. Colege de ale mele au spus ca mai bine ca s-a intamplat asa si colega mea a concluzionat la fel, ca apoi daca isi cumprau casa, faceau copii era mai dificil. Dupa incient a mai vorbit cu altcineva dar nimic nu s-a concretizat, nu mai stiu mare lucru ca nici colega mea nu mai vorbea, cand o intrebai de sora ei zicea ca este bine, ultima data intelesesem ca are o problema ginecologica, oricum si colega mea se pare ca este urmarita de ghinion, vorbea de ceva ani cu un baiat, strangeau bani de nunta, in final s-au mutat impreuna, singuri in casa unei bunici din partea lui si la cateva luni s-au despartit. Nici nu vreau sa ma gandesc, este un vis urat din care nu te mai trezesti, ce sa spun, mai bine ca s-a intamplat acum ca apoi cu copii era mai dificil, bine macar ca suporta el cheltuielile, este o parte buna. AURA
eu am auzit ( info de mana a doua ) care a plecat in noaptea nuntii " sa duca nasii acasa" si a fugit la mare cu banii de la nunta. a sunat dupa o saptamana sa zica ca e bine si ce a facut. si au divortat :) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mary_allen1978/my_photos"]Michelle[/url][bicla]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Off voi nu stiti ca curiozitatea a omorat pisica?...tipa a aparut in videoclipul trupei Akcent-jokero...va rog sa nu-i scrieti numele pe forum...oricum nu ea e importanta in discutia noastra,ci cazul in sine...ea e doar una dintre multe altele...
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mary_allen1978/my_photos"]Michelle[/url][bicla] Mda, am vazut videoclipul = Marinela Nitu 2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...