Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Parasita cu o luna inainte de nunta


Recommended Posts

Aici nu poate fi nimeni condamnat.Cum au mai spus persoane , dragoste cu forta nu se poate si o viata ai. Daca ajungi sa crezi ca nu mai vrei sa stai cu cineva , asta e...pleci si cauti sa fii fericit daca poti.Sa zica mersi prietena ca macar ala a fost domn si a anuntat-o , ca financiar nu a lasat-o de izbeliste ..si ca nu a ales sa o insele pe toate cararile , dar pozand in sotul perfect acasa. Ne e usor sa zicem : mvaiii nemernicul , da cum poate sa plece asa pur si simplu?Ei uite ca poate , ca doara nu e legat cu lantul. Iubitul meu a stat intr-o relatie + casatorie cca 19 ani cu o tipa destul de convenabil din pct de vedere financiar.Ea fiind dr prof in drept , el manager.Geaba cu toata scoala ei , si nespe mii de diplome pe pereti ( ca se pare ca in alea isi punea madam speranta ca o sa ii tie casnicia o viata ) ca omul daca n-a mai fost fericit a luat-o pe aratura. Tot asa de gura lumii , a parintilor ( si el n-are 20 de ani ) a stat acolo ...in casnicia aia comoda dar fara anumite impliniri emotionale. Pana intr-o buna zi cand a reusit sa rupa pisica in doua si a zis : am o viata , la dracu ..si macar de mor maine vreau sa mor fericit. Nevestele nu se parasesc doar pentru iepurasi playboy ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Prietena mea este mai bine...invitatii au fost in mare parte informati despre anularea nuntii...inca nu au introdus actele pentru divort...eu sper ca ea sa nu-l mai primeasca inapoi ptr ca e posibil ca in cateva luni el sa revina asupra deciziei...inca o mai suna , vezi doamne, sa vada ce mai face.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica
Aici nu poate fi nimeni condamnat.Cum au mai spus persoane , dragoste cu forta nu se poate si o viata ai. Daca ajungi sa crezi ca nu mai vrei sa stai cu cineva , asta e...pleci si cauti sa fii fericit daca poti.Sa zica mersi prietena ca macar ala a fost domn si a anuntat-o , ca financiar nu a lasat-o de izbeliste ..si ca nu a ales sa o insele pe toate cararile , dar pozand in sotul perfect acasa. Ne e usor sa zicem : mvaiii nemernicul , da cum poate sa plece asa pur si simplu?Ei uite ca poate , ca doara nu e legat cu lantul. Iubitul meu a stat intr-o relatie + casatorie cca 19 ani cu o tipa destul de convenabil din pct de vedere financiar.Ea fiind dr prof in drept , el manager.Geaba cu toata scoala ei , si nespe mii de diplome pe pereti ( ca se pare ca in alea isi punea madam speranta ca o sa ii tie casnicia o viata ) ca omul daca n-a mai fost fericit a luat-o pe aratura. Tot asa de gura lumii , a parintilor ( si el n-are 20 de ani ) a stat acolo ...in casnicia aia comoda dar fara anumite impliniri emotionale. Pana intr-o buna zi cand a reusit sa rupa pisica in doua si a zis : am o viata , la dracu ..si macar de mor maine vreau sa mor fericit. Nevestele nu se parasesc doar pentru iepurasi playboy ...
mai, tu esti pisica ori dracu din povestea iubitului tau? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...