Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi (60)


Recommended Posts

ravioli

 

___________________________________________________________________

[ruga]Sebi are nevoie de noi!id="green">[ruga]www.inimacopiilor.ro Doneaza 2 € prin SMS la 858[ruga]id="green">

[ruga]Maria - 5 ani, are nevoie de ajutor![ruga] Impreuna o putem salva! Trimite un SMS la numarul 848 - 2 € / mesaj si ii vei prelungi viata Mariei cu inca o jumatate de ora! Doneaza acum 2€ pentru Maria!id="green">[ruga]

_________________________________________________________________________________________

A fi femeieid="green">----Ingerasul meu a zburat pe alt cer la 16/17 saptamaniid="red">----Poze noi cu maruta meaid="green">id="size1">

blog 1------blog 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ciorba de fasole

ardei umpluti

 

___________________________________________________________________

[ruga]Sebi are nevoie de noi!id="green">[ruga]www.inimacopiilor.ro Doneaza 2 € prin SMS la 858[ruga]id="green">

[ruga]Maria - 5 ani, are nevoie de ajutor![ruga] Impreuna o putem salva! Trimite un SMS la numarul 848 - 2 € / mesaj si ii vei prelungi viata Mariei cu inca o jumatate de ora! Doneaza acum 2€ pentru Maria!id="green">[ruga]

_________________________________________________________________________________________

A fi femeieid="green">----Ingerasul meu a zburat pe alt cer la 16/17 saptamaniid="red">----Poze noi cu maruta meaid="green">id="size1">

blog 1------blog 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clatite colorate trase in ciocolata

Crema de zahar ars (am cumparat cutiuta cu tot ce trebuie... numai ca am ornat cam aiurea... dar e DELICIOASAAAA.... jur...)

 

___________________________________________________________________

A fi femeieid="green">----Ingerasul meu a zburat pe alt cer la 16/17 saptamaniid="red">----Poze noi cu maruta meaid="green">id="size1">

blog 1------blog 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am gatit:

- borsulet de cartofi cu sfecla rosie

- tocanita de ardei copti cu orez si capere

- pastrav la gratar

- grujoane de peste

- negresa

 

si scap si eu cateva zile de bucatarie [:D]

 

"Cand traiesti cu Dumnezeu gasesti fericire si in nenorocire"-Sfantul Tihon Zadon

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...