Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Infidelitate.......din nou


Recommended Posts

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui espiritu
Citat:
citat din mesajul lui lana
Citat:
citat din mesajul lui maru
acu, lana scrie ca ii naseste din niste motive atat de puerile ca ma face sa gandesc ca ceva e putred in ...Danemarca. Daca prietenii, cei pe care vreau sa ii duc in biserica sa ii casatoresc, incep casnicia cu asa mari bube iar eu tot ii nasesc ca sa nu dau afara angajata/mireasa...io zic ca mi-am batut gura degeaba Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Personal nu consider ca motivele sunt puerile, chiar deloc. Cand ai o firma-din care traiesti-si asptepti tot anul acea perioada de varf, in care incasarile sunt mai mari, si atunci iti pleaca un angajat de care ai mare nevoie iti garantez ca e destul de neplacut. Unde mai pui ca am si 2 copii mici acasa.
angajat de care ai mare nevoie???pai acum ceva pagini spuneai ca nu stiu ce iti saboteaza pe la firma ca recomanda pe fuckbuddy in loc de fotograful firmei.am i right? I'm not crazy my reality is just different than yours !
In perioadele full "rau cu rau dar mai rau fara rau".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Foarte amuzant a devenit subiectul. [:D] Deci viitoarea nasha ar avea retineri pentru ca fina se..sexeaza( Buflea, [:-)))] ) cu fotografu´. Retinerile dispar ca prin minune cand e vorba de ´perioada de varf a anului, cand firma merge bine´´ Aka de banu´ochiu dracului. [:D] Deci banu bate sexu´. lana, dar pe preot il mai intrebi? [:D]
Uitandu-ma in urma imi dau seama ca am mai exagerat si eu.Am fost destul de socata la un moment dat.Nu, nu ma mai duc la preot bineinteles. In schimb, mi-a zis ca au fost ei la preot si s-au spovedit .Acum ca sunt curati.....merg inainte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lana
Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Foarte amuzant a devenit subiectul. [:D] Deci viitoarea nasha ar avea retineri pentru ca fina se..sexeaza( Buflea, [:-)))] ) cu fotografu´. Retinerile dispar ca prin minune cand e vorba de ´perioada de varf a anului, cand firma merge bine´´ Aka de banu´ochiu dracului. [:D] Deci banu bate sexu´. lana, dar pe preot il mai intrebi? [:D]
Uitandu-ma in urma imi dau seama ca am mai exagerat si eu.Am fost destul de socata la un moment dat.Nu, nu ma mai duc la preot bineinteles. In schimb, mi-a zis ca au fost ei la preot si s-au spovedit .Acum ca sunt curati.....merg inainte.
zici ca sunt curati de parca preotul e vanish. asta e chestia care ma amuza si contrariaza deopotriva,faci tampenii cu consecinte dar mergi la preot si cica esti ca nou. deci dragelor si dragelor sexati cat puteti si cu cine vreti dar cu conditia ca la fiecare a 2a sexare sa faceti o spovedanie.totul va fi ca si cum nu ar fi fost. acum aveti grija sa nu va spovediti mai mult decat nr de sexari ca se reseteaza tot si redeveniti virgine/virgini. I'm not crazy my reality is just different than yours !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maraki, culmea ca nu ne erau prieteni bff. Ea fusese colega de clasa cu sotul meu in generala, si eleva soacrei mele. Cand am cunoscut-o, eram colege de cancelarie, predam la aceeasi scoala. Nici program comun nu aveam. Soacra mi-a facut cunostinta cu ea, si cum tot ce vine de la soacra (ma rog, viitoarea soacra) e suspect, am amanat mult pana am cunoscut-o mai indeaproape. Avem o relatie calda si neconditionata. Cand pot ei, ne vedem. Cand putem noi, ne vedem. Fara suparari si fara aplicarea obiceiurilor pana la litera... Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inaioana
Espiritu, ne confuzezi. La fiecare a doua sexare sau noua persoana sexatoare? Si de ce la a doua si nu la fiecare? Ioana cu Katja (30 martie 2004),Serghei (2 mai 2006) si [url="http://www.youtube.com/watch?v=jioYwuky3tk"] Gruia (DPN ian.2011)[/url].
traiasca tata murphy [code]Daca nu ii poti convinge, zapaceste-i[/code] I'm not crazy my reality is just different than yours !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui espiritu zici ca sunt curati de parca preotul e vanish. asta e chestia care ma amuza si contrariaza deopotriva,faci tampenii cu consecinte dar mergi la preot si cica esti ca nou. deci dragelor si dragelor sexati cat puteti si cu cine vreti dar cu conditia ca la fiecare a 2a sexare sa faceti o spovedanie.totul va fi ca si cum nu ar fi fost. acum aveti grija sa nu va spovediti mai mult decat nr de sexari ca se reseteaza tot si redeveniti virgine/virgini.
hahahahahahaha [pk] ... Sau mai simplu, controlati sunetul orgasmelor - ca daca nu mai aude nimeni scapati de balamuc si drumul spre maritish se netezeste. Am vorbit cam mult de mireasa cand de fapt cred ca fotograful sexator era mai interesant - asta de sexeaza pe tavane, cu zgomot ... Pe mine ma intereseaza cine il nasheste pe fotograf, ca sa vad femelele carei familii sunt in primejdie [:D] Intr-o nota serioasa - si eu sunt de acord cu Balanta - ca nu este bine sa amesteci prietenia cu business-ul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buflea ca fotograful sexator era mai interesant - asta de sexeaza pe tavane, cu zgomot ...
Stati, mey, ca inseamna ca eu n-am inteles inca de la inceput. Deci cine facea zgomotul care a facut publice oribilele orgii, mireasa sau fotograful? Eu intelesesem ca mireasa, daca e vorba de fotograf, povestea e chiar mai tare decat credeam. Ioana cu Katja (30 martie 2004),Serghei (2 mai 2006) si [url="http://www.youtube.com/watch?v=jioYwuky3tk"] Gruia (DPN ian.2011)[/url].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...