Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Infidelitate.......din nou


Recommended Posts

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dincolo de toata telenovela, nici eu nu inteleg chestia cu "asocierea intre fini si nasi", ca vezi cine se aseamana se aduna, ca te face de ris...cit despre intrat in familie...la MINE in familie nu se intra nicicum asa usor. eu zic ca daca te-ai legat la cap (eu nu as fi facut-o, din cu totul alte motive decit apetitul sexual al finei) sa mergi pina la capat si sa ii cununi, ca dup-aia nu te obliga nimeni sa deveniti prieteni de familie si sa va faceti concediile impreuna. Daca nu sinteti compatibili, cite un telefon la sarbatori si aniversari si gata. Si...ce nu stii nu te doare, asa ca ...stai mai la distanta de "borshul" altora. ______________________________ If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi in zona ( Valea jiului) a fost acum 2 ani o nunta care s-a lasat cu 3 divorturi.....in timpul nuntii mireasa a fost prinsa facandu-i sex oral nasului in baie, deci 2 divorturi si al 3 lea a fost al fotografului care a ajuns acasa mai devreme (nunta s-a terminat mai repede cu scandal) si si-a prins nevasta cu altul in pat....deci nimic nu ma mai mira !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))] asta chiar e tare [:-)))][:-)))][:-)))] Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007) _______________________________________________________________________________________ "Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hm..fotografii astia sunt f tari, se pare.:))) regret ca la nunta mea n-am fost mai atenta la fotograful meu. cine stie cu ce se lasa, gemete, divorturi etc[pk][pk][pk] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...