Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Infidelitate.......din nou


Recommended Posts

da' chiar asa: de ce nu vorbesti direct cu fina ta? se presupune ca ar trebui sa aveti o relatie apropiata si mi se pare normal sa ii spui direct ca ai auzit ca are o relatie cu fotograful si s-o intrebi ce are de gind in continuare. [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lana,a fi nas este ceva f important,parinte spiritual... eventual stai de vorba cu viitoarea fina si spune-i tot. NU e o tragedie sa renunti. Noi ne-am schimbat nasii cu o sapt inainte de nunta si totul a fost ok. nu intra in ceva oe viata cu miniuna,minciuna pe care tu o vei duce si vei da socoteala...parerea mea Mamica de [url="http://lb2f.lilypie.com/MFbjp3.png"] Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, lisssa_ana, intre timp am mai "rumegat" problema si m-am hotarat asupra unui lucru. M-am gandit mai intai sa-i spun preotului de la Biserica unde va fi ceremonia religioasa(ea a fost la preot pentru a-si stabili ora).Ii voi povesti tot si voi vedea apoi ce va urma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lana
Multumesc, lisssa_ana, intre timp am mai "rumegat" problema si m-am hotarat asupra unui lucru. M-am gandit mai intai sa-i spun preotului de la Biserica unde va fi ceremonia religioasa(ea a fost la preot pentru a-si stabili ora).Ii voi povesti tot si voi vedea apoi ce va urma.
Doamne, dar va place sa complicati lucrurile, nu gluma! Preotul ca preotul, dar oare Papa de la Roma ce zice? De ce nu dai sfoara in tara la radio, sa faci un sondaj? Dar nu doar in Romania, eu zic sa intrebi si peste hotare.[alcool] Vrei sa cununi-cununi. Nu vrei sa cununi-nu cununi. Ce atata complicatie??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lana
Multumesc, lisssa_ana, intre timp am mai "rumegat" problema si m-am hotarat asupra unui lucru. M-am gandit mai intai sa-i spun preotului de la Biserica unde va fi ceremonia religioasa(ea a fost la preot pentru a-si stabili ora).Ii voi povesti tot si voi vedea apoi ce va urma.
eventual pui un banner in fata bisericii. tu esti pe bune?pai tu habar nu ai daca lucrurile stau asa si te apuci sa denigrezi pe cineva doar ca a spus vecina? jeez!!!nu as vrea sa te cunosc. I'm not crazy my reality is just different than yours !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lana
Multumesc, lisssa_ana, intre timp am mai "rumegat" problema si m-am hotarat asupra unui lucru. M-am gandit mai intai sa-i spun preotului de la Biserica unde va fi ceremonia religioasa(ea a fost la preot pentru a-si stabili ora).Ii voi povesti tot si voi vedea apoi ce va urma.
Astfel incat si daca nu nasesti tu, macar preotul sa stie. Oare nu va avea si el apoi dileme...sa-i cunun sau nu? Eu zic sa te retragi, in primul rand nu sunteti prietene, asta e clar. Nu ai cum sa-i fii patrinte spiritual doar pentru ca ii esti sefa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...