Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Catalin Haiduc (5)


Recommended Posts

Sotul meu e simtit bebelina pe la 4 luni jumatate si atunci trebuia sa se concentreze la miscarile din burtica. Acum imi place sa stau cu burta in spatele lui si simte fiecare sut pe care bebelina il da [:D] -------------------------------------------------- Sunt o [buburuza] cu Raisa Nicoleta[fetita] de 33+ [url="http://picasaweb.google.ro/105791852560755416762/Diverse#5462937032327796146"]Minunea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ionela, s-ar putea sa inceapa de pe 15 septembrie cursurile la Filantropia, sau cel putin asa am inteles eu de pe forum. Vroiam sa te intreb de dr. Steriu, cum ti s-a parut. se pare ca voi fi nevoita sa fac eco de trim III la Medlife la dumneaei. Dr Veduta este foarte ocupata si se ocupa prioritar de morfofetale de trim I si II (asa ne-a spus noua cand am fost la eco de trim II). Nu prea imi place ideea cu Medlife-ul pentru ca mi se pare destul de mare pretul pentru eco... [gravired] 23+ viitoare mami de [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore, eu nu mai merg sa fac eco de trim 3 la Medlife. O sa vb cu dr. H si daca e ok ce imi zice el, nu mai merg la ea. De ce sa mai dau iar 4 mil si ceva pt o eco? [bang] Dr H a zis ca sunt bine si ca din sept ma va monitoriza doar el, asa ca merg pe mana lui [:)] O sa sun si eu la spital maine dim sa intreb de curs Dr Steriu mi s-a parut super ok. Mi-a explicat tot si a vb foarte calm si degajat. Am intrat cu sotul de fiecare data la ea si am plecat multumiti de acolo. -------------------------------------------------- Sunt o [buburuza] cu Raisa Nicoleta[fetita] de 34+ [url="http://picasaweb.google.ro/105791852560755416762/Diverse#5462937032327796146"]Minunea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draguta, ma bucur ca esti ok [pup] si ca ai un bebe sanatos Ai nascut natural? Ai avut travaliul lung? Tu ai facut ceva cursuri inainte de nastere? Ai avut nevoie de epidurala? Scuze de intrebari, dar in curand urmez eu [:I] -------------------------------------------------- Sunt o [buburuza] cu Raisa Nicoleta[fetita] de 34+ [url="http://picasaweb.google.ro/105791852560755416762/Diverse#5462937032327796146"]Minunea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dac-ati sti cate intrebari imi mai pun si eu... este normal, la urma urmei, mai ales pt cele care nasc prima oara. pt cele care nasc toamna-iarna: voi cumparati body-uri cu maneci lungi pt bebe la spital? eu cred ca asa fac. lore, eu am facut eco trim II la dr. Steriu. am stat cam 30 de minute si mi s-a parut de treaba. ne-a vorbit frumos si ne-a explicat calm ce am vrut sa stim. acum, am auzit sa altii au avut alte experiente, mai neplacute, cu ea. cu noi a fost ok. pe 13 sept. am programare la eco trim III tot la ea. desi e adevarat ca pretul e cam mare pt perioada asta proasta... [gravi] 29 +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ionela, ma intereseaza si pe mine daca ti-a facut pana acum control si daca ai facut analiza secretiei. daca nu, as vrea sa stiu in ce saptamana de sarcina se face. incepe sa ma apuce frica, mai ales ca toata lumea imi spune ca burtica mea e cam coborata, ca fetitele se nasc mai devreme etc. eu am DPN in jur de 4 nov, dar timpul zboara foarte repede si deja ma gandesc sa ma apuc de cumparaturi... [gravi] 29 +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...