Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.......adoptie (29)


Recommended Posts

Fetele noi bafta si nu uitati ca tot la adoptia e un subiect cu legislatie poe care am pus si eu ce am crezut ca e necesar. Fetele mai vechi daca aveti informatii in plus intrati si puneti acolo sa gaseasca omul ce-i trebuie. Riciulica caracterizarile pot fi si de la presedintele asociatiei de proprietari din bloc, de la vecini, prieteni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Riculica...bine ai venit printre noi. Acele scrisori de recomandare sau "caracterizari" pot fi si de la prieteni. Tu vei vorbi cu respectiva asistenta sociala si-i vei explica. Eu sunt in curs de atestare deci te pot ajuta cu cate ceva. Daca vrei iti trimit prin PM una din caracterizarile mele pt a-ti face o idee cam ce sa reiese.Insa sa stii , desi legea e una, interpretarile sunt diferite de la judet la judet. Ela h
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru incurajari. Am vorbit deja cu doua familii prietene care imi vor face scrisorile dar, avand in vedere ca memebrii unei familii sunt mai in varsta si nu sunt obisnuiti cu tot ce inseamna recomandari, caracterizari, ti-as fi recunoscatoare Paris_n daca mi-ai trimite un model. Il adaptam noi. In plus cred ca mi-ar fi necesara orice informatie, indicatie, sfat pe care mi l-ati putea da. Cred si sper ca anul asta sa fiu mamica. Va pup. RIQLIK
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paris-h,ai "scapat" de vizita la domiciliu , asadar esti cu un pas mai aproape de copilasul tau.Iti tinem pumnii in continuare si speram sa nu stai prea mult la asiprante. Patricand ai putin timp poate ne zici si noua cam care a fost procedura cand ai luat-o pe bebelina ta din alt oras. Intre timp,tineti-mi si mie pumnii stransi ca maine ma duc sa vad un copilas si poate e Ilinca mea pe care nu mai am rabdare s-o astept .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...