Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.......adoptie (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Silvia, sa-ti traiasca feciorul si sa fii fericita de ziua ta multi, multi ani de acum inainte![flo][flo][flo] In legatura cu fricile noastre, sa stiti ca mie incepe sa nu-mi mai fie frica, azi chiar ma gandeam ca as putea tine piept si unei intalniri cu naturala fata-n fata! As sti pt ce lupt, si as gasi puterea sa trec peste orice, sper sa nu fie nevoie insa! Cand ai copilul, nu mai gandesti in general, nu mai visezi aiurea, si parca totul se limpezeste si nu te mai sperie atatea lucruri, cred ca fiecare ne-am pus intrebari la inceput care pe parcurs s-au rezolvat de la sine... Aissa, eu in fiecare dimineata ma despart de puiuta mea, si abia astept sa ma intorc la ea! Dar eu am program flexibil, asa ca astept pe la 8.30 sa se trezeasca si sa-i dau prima masa, si pe la 15.30 ma intorc intr-o fuga la ea... Va pupacesc pe toate si abia astept sa vina primavara!!! Dora,o mamica fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa Ioana felicitari pentru atestat![bis] Eu vreau sa merg saptamana viitoare in vizita la calugaritele de unde l-am luat pe Razvan.Stiu ca acolo sunt 3 baieti. Patri sa-ti traiasca puiuta si sa nu fie nevoie sa o "infrunti" pe naturala.Si noi asteptam primavara.[flo] Va doresc la toate un we minunat! [url="http://community.webshots.com/user/ubi19"]Familia mea[/url] [url="http://community.webshots.com/user/razvan2004"]Razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor!!! Cu ajutorul lui Dumnezeu,marti sau miercuri aducem papusica acasa.Ea acum mai face antibiotice perfuzabil ca are otita,infectie nazala cu streptococ.Abia astept, nu-mi vine a crede ca am ajuns aici. Ma cuprinde un soi de imensa bucurie,dar in acelasi timp si teama,cum vor fi primele zile,cum ne vom descurca,si binenteles teama ce o am in suflet pana ce se va deschide procedura de adoptie si va semna naturala la tribunal. Noi o alintam Smantanica,alintul asta il am eu in cap de ani de zile.E dulce foc,lumea-i zice "frumoaso",si cineva a zis ca seamana cu mine.Vraji!!,desi recunosc mi-a crescut un pic inima. De maine mergem la cumparaturi,ca nu avem nimica.Atata am visat eu si clipa asta cand voi cumpara ce trebuie pt.bebe. Sigur am sa va innebunesc de acum incolo cu intrebari,motiv pt.care va multumesc anticipat,si va pup cu mult drag pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa felicitari! Nu ai pt. ce imi multumi! Minnie stai linistita, te vei adapta repede. Si oricum nici cele care nasc nu au altfel de stari, intervine aceeasi teama. Eu recunosc sincer ca am fost foarte speriata cand am adus-o acasa, nu credeam ca ma voi descurca. Si, am mai zis, ma gandeam numai ca trebuie sa fierb intr-una biberoanele [:D], aveam eu un fix. Cat despre asemanari nu sunt vraji. Eu una tot ma mir de ceva vreme de o chestie. Ca seamana cu Tony zice lumea, altii zic ca seamana cu mine. Ma rog, fizic se imprumuta din mimica si asa cum seamana cuplurile uneori asa si ea a luat din aspectul nostru. Ce ma mira pe mine sunt niste chestii pe care dupa mintea mea numai daca o nasteam eu le-ar fi mostenit si ea dar uite ca nu e chiar asa. Sa fie doar coincidenta? Tot ce e posibil. De exemplu: Tony e un mofturos la mancare si nu prea mananca mancare gatita, doar cateva feluri. El zice ca ii miroase mancarea (aia care nu ii place) urat. Si ce face mandra mea mai nou? Cand ii dau sa pape miroase lingurita inainte de a deschide gura. Si nu ca l-ar fi vazut pe Tony ca eu nici nu gatesc ce nu mananca el si oricum nu mancam de fata cu ea. Cristina si [zana] Ale (30.09.2004)[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asi: Cat ma bucur ca v-ati hotarat sa mai aveti un copil! Si noi vrem sa mai adoptam. Dar mai asteptam un pic sa creasca Maria si sa se poata bucura si ea de eveniment. minnie: Felicitari si iti doresc sa aduceti printesa cat mai repede acasa. Si sa se faca bine curand! Maria mea iar a dormit toata ziua si diseara cand vine si tati o sa vrea sa se joace pana la 2 noaptea. Ieri a facut la fel,cred ca e o smecherie de-a ei. Va pup ca s-a trezit! Ilinca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Minnie! Sa dea Dumnezeu sa va "intreiti" cat mai repede. Spor la cumparaturi. Nici noi n-am cumparat nimic pana in ultima clipa din superstitie. Daca ai intrebari, asterne-le pe tastatura si in masura in care stim iti vom raspunde. Asi, am inteles bine? Vizita la calugarite are un scop? Mimsi si [copil] Alexia(10.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...