Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carte de bucate JO - format electronic


Alyssa

Recommended Posts

Fetelor, link-urile nu mai merg, asa ca va rog din suflet sa-mi trimiteti si mie cartile. Adresa e: alinutza@web.de Mii de multumiri si [asia] [:o)] Irinusha cu [avion] Cris ( 3 Mai 04 ) & [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/car182ns___.png"][am][/url] "Omul de zapada" ( DPN: 2 Iulie 07 )
[url="http://www.cristian.in-guide.de"]albumul lui Crisulica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by omi308 Si eu am incercat sa folosesc link-urile dar nu mai functioneaza!
Linkurile sunt valide. Din tabel alegi free , astepti sa se genereze codul tastezi codul generat si download. --------------------------------------------------- I'm always right. If you disagree with that you are simply wrong...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,nemary, la jamie in Italia ma refer.Eu am facut comanda la editura si m-a costat 57 RON fata de 65 RON cu cat am vazut-o in librarie. Pe prima doar am rasfoit-o si cred ca as gasi mai multe retete decat in cea pe care o am. Voiam sa mi-o cumpar si pe prima, dar mi-au sugerat niste prieteni ca mi-o vor cumpara de ziua mea. Abia astept. Hm, dar mai am ceva de asteptat pana in iunie...Insist cu risotto si lasagna. Sunt minunate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Duminica am gatit lasagna. Am folosit aproape toate oalele din bucatarie, plus ditai robotul ca sa toc carnea(desi in reteta nu este cu carne tocata ci fasii facute la cuptor)si mi s-au cam lipit intre ele si foile de lasagna dupa ce le-am fiert.Strangeam din dinti si imi promiteam solemn ca nu o sa mai fac asemenea reteta in viata vietilor. Dupa ce bucataria a fost curatata si cratitele puse care pe unde isi au locul, i-a venit si randul lasagnei de mancat.Nu sunt prea multe de spus dupa.Merita tot efortul.O simti in creier cat e de buna! v-am pupat Dienuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...