Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

extractie dinti de lapte cariati la 1 an si 9 luni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

imi fac griji pentru fetita mea de 1 an si 3 luni care a fost diagnosticata cu distrofie dentara.Am fost la medicul de familie care ne-a prescris calciu cu magneziu ,dar stomatologul ne-a spus ca nu o sa o ajute cu nimic iar cu fluorul nu e de acord, nu mai stiu ce sa fac, nu pot sa suport gandul ca nu o pot ajuta cu nimic sa ma uit la ea si sa vad cum se agraveaza pe zi ce trece.chiar nu este nici o solutie?. am auzit de o pasta de dinti din Anglia care reface smaltul dintilor, voi ce parere aveti? sunt disperata.astept raspunsuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Citat:
citat din mesajul lui saraemi
pentru Khrisu , cum pot lua legatura cu tine entru mai multe informatii ?.te rog frumos ,sunt o mamica disperata si nu stiu ce sa fac,pana acum esti singura care imi da sperante
hey..aici sunt..acu am vazut PM-ul..scuzeeeee KHRISU mamik de baietel si fetita [trombon] "Nu exista copii, ci parinti tinand în brate copii. " D. W. Winnicott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Buna Ziua tuturor! De aceeasi problema ma lovesc si eu de o perioada de timp. Fetitei mele de 2ani si jumatate i s-au macinat cei 4dinti de sus. Noi locuim in Anglia, si ni s-a spus ca tb sa ii scoate pt a preveni infectia. Sincer mi-e foarte greu si nu stiu ce sa fac, mai ales ca mai dureaza pana ceilalti ies. Ia scos cineva la o varsta asa frageda? Cum a fost. Precizez ca deja i s-a infectat si a facut puroi. Tb sa stabilim data de extragere acum. [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...