Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (146)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lexi
Salutari sezatorii! [:)]Vreau sa intreb, mQQm, daca e vorba de dvd-urile astea
align="right" id="quote2">Lexi, nuuuu, ala e doar un volum din colectie. Numele setului este "The BBC Natural History Collection (featuring planet earth)". La amazonul canadian aici, la amazonul american aici.Mona si Donia, ma duc sa va listez. [pup]Donia, tu unde esti la munca? In St Catharine? Tocmai am vazut ca nursele de la spitalul din Niagara pun de-o greva, ma gandeam ca daca ai obosit deja...[:D]
Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">id="size1">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sau cu jumate de pret de pe ebay [:D]

 

 

http://cgi.ebay.ca/Planet-Earth-Complete-Collection-BBC-Blu-ray-NEW_W0QQitemZ370215045369QQcmdZViewItemQQptZUS_DVD_HD_DVD_Blu_ray?hash=item56328948f9&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1215|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50 ... noi de aici le-am luat.

 

[aerob] Strumfii mei [aerob]

 

Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]id="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.

e da?!chiar asa cu ziua Qc.-lui?[alcool]

si noi care credeam ca trebuie sa fie super fain!!!Merci pt sfaturi.Am sa transmit mai departe cele spuse de voi[:D]cu siguranta vom merge la Ottawa daca nu ne apucam de zugravit vorba Simonei[:)]

Puku,nu cred ca vom avea timp sa ne vedem la Qc.Iti dai seama ca nu pot sa le fac la toti program dupa placul meu.Ramane pe altadata cand vom veni special pt o intalnire cu voi[pup]

 

am pus cateva poze de la party-ul lui Robert.

Roxana,am pus 2-3 poze in care se vede ceva,ceva din contuar.

 

dana,mimitete,ziceti si voi ceva.[:D]

 

diana,bravo.acusi,acusi auzim ca ai nascut.

 

o zi buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mQQm
Donia, tu unde esti la munca? In St Catharine? Tocmai am vazut ca nursele de la spitalul din Niagara pun de-o greva, ma gandeam ca daca ai obosit deja...[:D]

Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">
id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">
Ma speriasem ca ma duc la servici si n-am ce face [:D]
Unde era stirea? Eu am citit pe net de public health nurses, nu cele din spital. Parca scria in contract ca nu avem dreptul la greva... nici nu mai stiu, trebuie sa mai studiez.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele

 

Ange nu-i nici un bai, cum tzi-am zis si eu sunt cam full in 24 cu concursul de calarit

 

Am pus si eu poze pe contul comun de la Bal de finissant. Enjoy!

 

mey si eu as vrea intalniri dar asa la 900 km cam greu

 

Simona poate ne vedem la quebec cand vii

Cum s-au acomodat bunicii?

 

Corina ,[zana] Stephanie + duggy Totolino prostolino id="green">id="size3">

 

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi"id="red">"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia dragam te, io's cam cu doua baiuri majore: si carunta si rotunda, stii tu 50% din creier pierdut pe cap de plod, plus nu stiu cat pe an aniversat...[:D] E foarte posibil ca am citit bine si-am inteles cum mi-a picat mie mai usor de memorat. Oricum, vezi ca m-am gandit la tine, asociatiile de idei inca functioneaza...[:D]
Citat:
citat din mesajul lui carmen77
Sau cu jumate de pret de pe ebay [:D] http://cgi.ebay.ca/Planet-Earth-Complete-Collection-BBC-Blu-ray-NEW_W0QQitemZ370215045369QQcmdZViewItemQQptZUS_DVD_HD_DVD_Blu_ray?hash=item56328948f9&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1215|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50 ... noi de aici le-am luat.
align="right" id="quote2">Carmen77, nu se deschide linkul tau. Dar am dat o cautare si am gasit asta. E acelasi lucru de care zici tu, cred. Astea sunt doar 5 din cele 17 dvd-uri. Vezi ce intreba lexi si ce am raspuns, e identic raspunsul meu. Nu stiu cum sa explic altfel.
Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">id="size1">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offfff, offff ontariencelor, cum ma faceti voi sa va ratez de data asta. [bang]

 

mQQm, n-ai vrut deloc sa te vad cu burtiq bag seama, apoi sa te vedem cat esti de activa cu cel mic, ok [:D]? 80 bucsi/17 DVD-uri la Costco zici? Ia sa ma duc si io in vizita atunci, merci de pont [asia]

 

 

Simona, noi plecam pe 27 iunie de aici, stam 2 zile in Montreal la finii nostri, apoi pe 29 sintem la Quebec City. In afara de bananait aiurea prin oras, Frontenac si terase, vrem sa ajungem iar la cascada voastra quebecoasa Montmorency, caci ne-a placut mult data trecuta cand am mers, mi s-a parut mai putin impersonala fata de Niagara. Deci daca ne potrivim cu datele astea, chiar ne putem vedea. [pup]

 

 

Donia, sa nu uiti ce ai zis, da? [8D]

 

 

Denisa, ma bucur ca ati ajuns cu bine in RO, sper ca atat Alex cat si Ema s-au acomodat cu bunicii. Cand ma gandesc ce dezmat pe tine si sot cand te intorci [:D]

 

 

Olga, vazut mititica in poze, sa zic ca seamana cu tine? [pup]

 

 

Pucku, ia sa ma bag la vizionat de bal atunci [pk]

 

Mlle Yasmineid="purple"> et le bébé [baietel] Chris Anthonyid="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...