Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (146)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Simona73
Fetelor,ma confrunt cu o problema serioasa si am nevoie de sfaturi voastre,urgent!Am gasit o doamna dispusa sa vina din Ro pentru a sta cu bebelusii mei asa ca pe 30 martie a fost sa obtina viza ca si turist.De acolo au trimis-o la analize,pasaportul ei fiind pastrat la ambasada spre obtinerea vizei.De atunci...liniste! Nu mai apare nici un pasaport nici cu viza,nici fara...Am sunat la ambasada si ne-au spus ca nu pot da relatii despre statutul vizei prin telefon si deci trebuie sa le trimitem email.Am trimis,ne-a venit confirmarea de primire si de atunci tot astept un semn.S-a mai confruntat cineva cu o problema asemanantoare?Sa fie cumva sistate vizele din cauza swine flu?Ce as mai putea face ca sa aflu in ce stadiu este aplicatia noastra?Simt ca o iau razna ,nu mai pot sa dorm,am nevoie enorma de bona la copii si incertitudinea asta ma innebuneste.[pup]SIMONA,mami de doua minuni http://good-times.webshots.com/album/569597676cGJNoo
align="right" id="quote2">am si eu aceeasi intrebare ca si Simona si mama mea a trimis pasaportul pt viza permanenta la New York ca asa e procedura cand aplici la Buffalo pt sponsorare si inca nu l-a primti inapoi. se fac acus 2 luni de cand l-am trimis. voi ce ziceti e normal sa dureze asa mult?Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...