Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BACTROBAN-cine ma poate ajuta


Recommended Posts

Buna fetelor! Baietelului meu,in urma unui exudat nazal,facut la cantacuzino,i-a iesit un stafilococ auriu in nasuc.Inainte de acest exudat i-a iesit pe fata 3 furuncule(asa se manifesta acest stafilococ)in 2 luni.Ultimului tot la cantacuzino i s-a luat proba si era intr-adevar tot stafilococ auriu.Sunt ingrozitoare,dureroase,si lasa niste semne foarte urate.Un astfel de furuncul se sparge cam in 2 saptamani,il chinui pe micut cu betadina si diferite unguente,cu pansamente....este foarte nasol. Am citit ca exista afara(la noi in Romania nu se gaseste)un unguent nazal BACTROBAN(care se da in interiorul nasucului) si inca un unguent BACTROBAN care se da pe acele furuncule care ies pe piele(ajuta sa sparga mai repede si sa se vindece mai repede,plus ca nu mai lasa semne) Rugamintea mea este,daca cineva doreste sa ma ajute sa intru in posesia acestor 2 unguente BACTROBAN.As fi foarte recunoscatoare,platesc absolut tot ce tine de transport si alte taxe numai sa ma ajute cineva! Adresa mea de mail este sacha28puiut@yahoo.com .Daca cineva doreste sa ma ajute va rog contactati-ma pe mail,pentru detalii. Va multumesc![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Poti cumpara varianta generica, e acelasi produs dar la jumatate de pret http://www.healthwarehouse.com/mupirocin-2-ointment-22gm-generic-bactroban.html Dar trebuie prescriptie... Adriana 36+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offfff....nu stiu ce se intampla...adresa de mail este sacha28puiut@yahoo.com iar mess este sacha28puiut pai daca imi spui ora la care aterizezi va veni sotul meu acolo,la aeroport sa il ia. sa imi spui te rog si cat ma costa,sa am bunutii pregatiti si deasemenea ai idee,este pentru interiorul nasucului,sau pentru bubitele furunculoase care ies pe piele de la acest stafilococ...eu am citit pe net ca ar fi 2 chestii diferite. te pup si iti multumesc.spune-mi id tau de mess sau mail-ul...sa incerc eu sa dau de tine.[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...