Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *61* Cu un licurici in suflete


Recommended Posts

Katty-ioi, cum arata capucino...Io tocmai am terminat de rontait un rest de milka dessert.Asa buna mi se pare!! De fapt, e singura cioco care imi place, de aici de la noi. Si la Oradea a plouat azi noapte.Acum e soare. Deci, aci-s!! cristina si Andrei[auto] "Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut.

 

Si la noi e ploaie si urat... noi vroiam pe afara... Uf!

 

As avea si eu nevoie de o cafea...

 

 

Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]id="green">

-------------------------------------------------------------------------

"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi de bucuram de racoare!!!!!

Azi David are o zi plina cu Mariuca, si eu ma amuz de zor cu discutiile lor!!!!

Sunt atat de haiosi!!!!

Au facut spectacol, au dansat, au colorat...doar la masa au stat tacuti si fara chef...hahaa!!!!

Acum se tund!!!![:D] Sper ca se prefac doar!!! Altfel Crig o sa aiba o surpriza!!!!

 

In rest...David se culca la 1 noaptea si se trezeste la 5 dimineata...si tot asa...e tare greu cu orele inca....

In plus...tot neamu e la usa noastra...nu apucam sa iesim asa de des cum am vrea!!!!

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, dau cafeaua si astazi...cine mai doreste?

La noi e frumos, ieri a fost toata ziua ciudata vremea...

Sinzi, ma bucur ca s-au intalnit Mariuca si David si se joaca asa frumos...au reusit sa se tunda ieri unul pe altul[:D]?

 

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza si de la noi!

 

Si la noi e vreme buna, insorita!

 

Sanzi-daca s-au tuns copiii, pune niste poze sa vedem coafurile!

 

Katty-ce face Andrei? cum e in vacanta?

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina22


Katty-ce face Andrei? cum e in vacanta?

align="right" id="quote2">

Merci de intrebare, Cristina22, Andrei e la mama, e foarte alintat, i se cumpara toate prostiile de prin piata de la taraba, bakugani, gormiti si alte asemenea, tocmai am vorbit cu el la telefon, abia s-a trezit, se culca tarziu seara, dupa 12, asa ca ...face foaaaarte bine! Zilnic ies in parc, cu rolele si cu mingea!
Maine il luam acasa sa stea cu noi in weekend, abia astept! In weekend vrem sa-l scoatem cu bicicleta, ca n-a mai fost demult!
Voi cum stati? Ce activitati aveti?


_______________________________
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)
varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

Andrei [flo]id="purple">id="size1">


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
id="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu vorbesti despre Andrei-ul meu[:D]??

Si el e tot cu bunicii.Vin ai mei la noi, in fiecare dimineata.Ieri au avut zi de plimbat si cheltuit bani.Si-a luat si el un bakugan si lansatorul de bakugani[alcool] si tot felul de prostii, tot ce ii trece lui prin cap!! Astia sunt bunicii, ce sa faci[:D]?!

 

Speram sa cada o data toate bubele, sa scoatem piscina, sa mergem la strand, inot, tenis.

 

Numai bine!

 

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] sigur sunt frati ... e o moda cu bakuganii astia...aveau la gradinita si baietii si fetele...

Deci, voi va ganditi deja la piscina...super! Cam cat mai dureaza bubitele lui?

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

La mine toti 3 copiii dorm [:D]. Ala micu cu pauze de tztz... nu s-a saturat de la una...[:I]

 

Azi este iar zi de inot, a fost si marti, Stefan a facut ceva figuri, dar a promis sa fie mai cooperant azi. Vedem... Cristina este foarte incantata, insa azi nu poate merge din cauze de "domnisoara". [8D] Abia asteapta sa mearga marti! Matei e miorlait, cred ca ii dau maselele... Ooooof, bebelusii astia!

 

Cristina, sa va treaca bubele odata sa va balaciti si sa mergeti la tenis! Asa suparata is ca nu am si eu masina mea! Ca il duceam si eu la mai multe activitati e vara! Dar asa...

 

Katty, ce bine ca ai cu cine-l lasa pe Andrei si ca e rasfatat in perioada asta! Eu ma bucur ca pot sta cu Stefan, ca tare greu mai era sa il stiu la gradi sau cu bona... vara trecuta a mers cateva saptamani bune si vara la gradi, nu ma descurcam cu 2, si cu alaptatul nonstop, cu dorinta lui de a se juca si a iesi afara... cu un Matei mic si fitzos [:-@]...

 

Sinzi, eu cred ca voi de fapt abia asteptati sa va vedeti rudele, nu-i asa? Sper ca nu e cazul de programari ceva... [:)] Sunt sigura ca David este centrul atentiei! Nu s-au tuns, nu?

 

Dodo, asa-i cu copiii mai mari, ei nu inteleg ca cel mic ne solicita multa atentie si ca ei trebuie sa fie rabdatori... LAsa ca imediat creste si Isabella si va fi mai bine!

 

Laura, voi sunteti bine?

 

 

 

Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]id="green">

-------------------------------------------------------------------------

"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va scriu si eu la ceas de noapte ...azi am avut un episod tare urat cu diaree si varsaturi la Andy,nu stiu ce a putut declansa asta...dupa masa nu a mai avut nimic,da pana la amiaza a fost ingrozitor.Noah ,acuma stai cu ochii pe el si pe Alexia sa vad ..sper sa nu mai fie nimic.

 

Nico[pup],off ies maselutzele...Andy nici acum nu intelege ca Alexia e mica si ii trebuie mai multa atentie,eu simt ca parca il tradez ca nu stau cu el la fel de mult ,si-l simt ca e trist si sufera...k sunt ff obosita acum si bat campii,maine voi fi fresh[:D]

 

Cris cat le mai tre bubitelor sa plece de la voi definitiv???Incepeti inotul?[pup]

 

Katty bine ca sta Andrei la bunici,Andy vrea sa stea doar ziua ,noaptea nuuu[:-@]

 

Sanzi asa e cand te iubeste toata lumea[:)]

 

Dodo[flo]

 

 

 

Laura, [bonjovi]Andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]Alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...