Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *61* Cu un licurici in suflete


Recommended Posts

Neata, Nicoleta, am citit si eu stirea cu radiatiile solare foarte mari!!! E bine sa ne ferim si mai ales sa-i ferim pe copiii nostri!

 

Nina, [flo], au dat concertul din 92 al lui MJ la MTV aseara? La concertul ala am fost si noi, ce vremuri...mi-ar fi placut sa-l vad, dar am fost toata dupa-amiaza plecati![q]

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

wow, Katty-ati fost la concertul din 92?? wow...

 

Nina-nici eu nu l-am vazut aseara. Oare nu dau in reluare?

 

La noi e cald de mori!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOW, katty, ce fain ca ai fost, acolo !!! [pk]

Cum a fost ?

Stiti ca este singurul concert live pus in vanzare pe dvd ?

Era o atmosfera incendiara...o mare de maini, fete si chiar baieti cu lacrimi curgandu-le pe obraji, in timp ce-i strigau numele sau fredonau alaturi de Michael Jackson.

Iar Michael...un vrajitor al dansului si al cantecului, un artist desavarsit. [asia] [flo]

Nu-mi vine sa cred ca nu mai este ! [:(]

Cristinuca incerca sa se miste si ea, ca el. [;)]

id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina22, Nina, asa e, am fost, a fost foarte frumos, am avut invitatii atunci, nu eram noi fani infocati, sa fim disperati sau cu lacrimi in ochi, dar ne placea mult si atunci (ca si acum) muzica si dansul lui! Am fost cu sotul (pe atunci prieten)! Am pastrat invitatiile multa vreme ca pe aur, cred ca daca sapam le mai gasim, desi intre timp ne-am mutat!

Intr-adevar e o mare pierdere...nu era "ceai", banchet, fara muzica lui in anii aia![q]

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici[flo]

Nicoletama bucur ca ti-au placut torturile[:D][pup]

Cristina 22 Multumesc.Intr-adevar sunt foarte diferiti(daca la asta te refereai)desi sunt multi care zic ca Daria seamana cu mine si Robert cu tata....Cat despre reteta[:D]v-as dao din toata inima[olala]daca as sti care e secretul[sex][:I]

...pozele nu am reusit inca sa le descarc...[pup]

KattyPromit sa vin cu poze in we...[pup]

Cristina C...daaa....incepem scoala in toamna si vor merge in aceeasi clasa. Nu prea am de ales.Exista doar trei clase iar doamna unde i-am inscris noi e cea mai buna....tare mi-ar fi placut sa fie in clase diferite[olala]Mizez pe faptul ca sunt foarte puternici si independenti [;)][dual]

Noi ne pregatim serios pentru concediu[pk]: pe 13iul. plecam la Costinesti...este locul unde am fost prima oara cu spiridusii la mare..aveau doar 2ani si 1luna[olala] Initial trebuia sa mergem cu cortul cu inca o familie...dar a picat planul.Am avut de dat multe explicatii copiilor de ce nu mai mergem cu cortul(cortul e din acela imens cu 2 corturi si terasa)Nu avea nici un farmec sa mergem 4pers cu un cort de 8[:D]

Eu vreau ca pana plec la mare sa-mi termin si curatenia de vara, sa-mi termin si dulceata de cirese amare dar nici sa nu pierd visinile pentru compot, dulceata,praji [:D]

[pup]O dupa-amiaza minunata va doresc[flo]

 

mamy de gemeny : ROBERT ARMIN SI DARIA REBECA (26 IUNIE 2002)

ALBUMUL SPIRIDUSILOR

POZICI...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am gasit in sfarsit DVDul cu concertul lui Michael Jackson de la Bucuresti, o sa-l vad in seara asta si am luat si un CD cu Number Ones pe care l-am ascultat tot drumul in masina. Mi-a placut intotdeauna muzica lui si cum dansa, pasul acela inconfundabil "Moonwalk", dar niciodata nu i-am ascultat interviurile, nu m-a preocupat mai indeaproape ca persoana... pana acum, cand am vazut pe youtube tot ce se putea cu el si am avut o revelatie, am descoperit ce suflet minunat... de copil avea[asia].

[q]RIP

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tamyra-da, asta ziceam ca sunt diferiti.Robert e "clona"ta[:D], iar Daria a lui tata!!Ati renuntat la ideea de cort?

Las' ca tot mai bine e la hotel si apoi evadati voi undeva cu cortul.Sa se bucure si spiridusii[:D]

Dulceataaa de cirese amare[pofta][pofta]...yamiii...

 

Gagici-eu zic ca nu trebuia sa fii fan infocat MJ.Era absolut imposibil sa nu-ti intre la inima, iar acum sa nu te marcheze disparitia lui.

Andrei e intr-o mare nedumerire, de ce toata ziua el vede doar stiri despre MJ??!!id="size1">

Si uite asa, difuzandu-se mai des, pot sa vada si tinerii de azi ce inseamna talent, geniu si pot sa compare play back-urile de azi cu muzica adevarata[flo].

 

O zi faina!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragi mamici ! [hia]

Nici eu nu eram un fan infocat, dar imi placea sa-i ascult melodiile, sa-i urmaresc videoclipurile, sa-l vad dansand. Si niciodata n-am dat crezare lucrurilor urate ce s-au scris despre el. Pe scena parea atat de puternic si plin de forta, iar in realitate mi se parea un timid, la felul in care vorbea si un om plin de sensibilitate, care se preocupa de ceea ce se intampla in jurul lui.

Fratele meu era cu postere pe pereti si albumele lui.

Intr-adevar, nu era petrecere(buli, cum ii ziceam, noi, aici [:D]) fara muzica lui.

Cum a scris si Cristina_C, tot urmarind filmuletele cu el de pe youtube, am descoperit ca era un copil, inca, un copil prins intr-un trup de adult, care tanjea dupa copilaria pierduta. [:(]

Ce fain ca ai gasit dvd-ul, Cristina ! [cool] Iar "Number Ones" are cele mai faine piese ale lui. [olala] Trebuie sa mi le cumpar si eu.

Tamyra, ce ma bucur ca ai revenit ! [flo] Abia astept poze noi cu voi ! [:D]

Ce zic viitorii bobocei de scoala, despre inceperea clasei I ? Asteapta ? [:)]

Cristinuca s-a apucat de luni, de caietele de vacanta, ce le-am cumparat pt. ea, ca d-na. inv. a lasat in seama noastra, a parintilor, ce si cum sa lucram cu ei in vacanta. Doar o carte de lecturi au primit de la d-na. inv.

Dupa-masa pleaca la padure cu tati si un coleg de-al lui. Mi-a zis ca nu poate veni azi inaintea mea, ca merge la padure, ca cine stie cand i se mai iveste ocazia, iar inaintea mea poate sa vina in fiecare zi. [;)]

Ce fac ceilalti copilasi, cum isi ocupa timpul in vacanta ?

 

[grup][pup]

 

Merg sa pregatesc capitolul urmator. [:)]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poftiti la cap. 62 ! [flo2]id="blue">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

 

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...