Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

poznasi, dar dragalasi - ian-febr 2004 -8


Recommended Posts

Ciao, mamici fericite! Vad ca au crescut copilasii, sa va traiasca si sa va aduca numai satisfactii in viata! Am o rugaminte: ati putea sa ajutati cu cateva hainute care nu va mai folosesc un baietel care vrea sa mearga si el la toamna la gradinita? Va rog! Puteti lasa PM. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

malta, eu chiar mai am ceva hainute de dat si papucei daca ai nevoie. sint din Iasi, asa ca ne putem vedea daca ai drum incoace. daca nu, iti dau un semn cind vom trece noi prin Pascani. citi ani are? [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Eu am tot baietel, insa are doar 16 saptamani. Acesta e un dragutel de 3 ani si jumatate cu parinti harnici, insa fara posibilitati materiale. Si cum eu ador sa ajut copiii, incerc sa o fac si de data aceasta. Se pare ca luni vin la Iasi (cu pachete pentru o graviduta si o mamica de baietel de 1 an). Pot fi si hainute mai marisoare caci ii vor prinde bine in viitor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, Vivi a plecat cu maica-mea in Suedia. Si idioata de mine (ca altfel nu pot sa ma consider) mi-am luat week-end-ul asta city-break la Helsinki, cand as fi putut sa ma duc la ele. Nici nu mi-a trecut prin cap initial, dar ar fi fost foarte usor sa merg si eu la ele in loc sa ma plimb pe coclauri. In fine, o sa treaca timpul repede, se intoarce peste o saptamana si apoi in cateva zile incepem concediul in Anglia - abia astept.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca sa zic drept stockholm era optiunea 1. deci ramine stabilit [:D] eu de ieri am simptome de gripa, fara febra insa - deci cica nu-i porcina [alcool] va mai zic una de la matei si gata. cica "octogonul e un pentagon cu 8 laturi" pai normal, daca nu i-a spus nimeni cuvintul poligon[bibe] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sufar pe baricade la munca. Nu prea am ce povesti, in orice caz nimic placut, a fost o perioada mai grea. Tot sper si eu sa se mai linisteasca apele dar tot dam dintr-una in alta. Weekendul asta trebuia sa mergem la mare, dar a facut Andrei febra si acum si Alex. Sper sa fie bine sanatosi pana la conced, ca numai gandul de plecare ma mai tine pe linia de plutire. Oricum Andrei a scapat de bandajele de la mana, s-a sudat clavicula. Tata e mai bine, e deja in programul de recuperare. Maine am liber cica...dar alerg pe la doctor cu ei la control. Va pupic, sa aveti o saptamana frumoasa! Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...