Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

poznasi, dar dragalasi - ian-febr 2004 -8


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Albert are serbare cand o sa fim plecati in concediu...sapt.viitoare plecam la Barcelona si s-a nimerit exact de serbare. Asta este . Lui Albert nu cred ca o sai cada curand vreun dinte, nu da semne. Saptamana asta este la tara, el a vrut sa ramana . Spatele ma doare si pe mine, dar cred ca de la stat prea mult pe scaun si la calculator.Si cand conduc mai mult ma apuca cateodata si ma doare mai mult intr-o parte de ma intepeneste, am impresia ca ma strange ceva si nu ma pot relaxa. De fapt cama sta simt tot timpul, ca nu mi pot relaxa spatele toata ziua, il simt foarte incordat. Da cine are timp de fizioterapie,..nici macar la un masaj nu am fost..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai exact asa incepe problema, asa a inceput si la mine. In prima faza discurile dintre vertebre migreaza putin, muschiul se contracta sa compenseze. De aici si incordarea. Asa a inceput si la mine, iar statul la birou a agravat situatia. La fel condusul. In timp, eventual combinat cu miscari aiurea, discul poate aluneca mai mult si prinde capul nervului sciatic, de acolo si durerea si curentii pe picior. Cam asta, trebuie sa ai grija si sa faci exercitii pentru spate, este important sa fie musculatura in forma, asta impiedica alunecarea discurilor. Unde plecati in concediu? Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele, un baietel din Iasi are mari probleme din cauza incompetentei unor doctori. a fost operat de mai multe ori, are o infectie la ureche care recidiveaza mereu, subiectul e si la umanitare. mama lui a gasit intr-un final o clinica din Germania unde crede ca va rezolva problemele. insa, evident se impiedica de lipsa banilor. suma nu e foarte mare, e vorba de 10.000 euro aproximativ, insa parintii nu-i au. credeti ca puteti pune si voi niste banuti in cont pentru Sebi? NUME: FERARIU ANDREEA DANIELA BANCA TRANSILVANIA Sucursala Iasi str.Ghica Voda 3A Iasi Romania CONT: RO03 BTRL 0240 4201 M216 80XX [EURO] RO28 BTRL 0240 1201 M216 80XX [RON ]SWIFT: BTRLRO22ISA aici e povestea http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138392 va multumesc mult!!! [flo] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imelda, nu mai stiu exact cand se termina AMR-ul, dar mai bine iti urez in avans: la multi ani! Sa fii sanatoasa si fericita, sa ai numai bucurii si impliniri! [pup] Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am inceput vacanta cu stangul:Edi,imediat dupa serbare a inceput sa faca febra si o tot tine asa de miercuri... am fost la medic rosu-n gat ne-a dat antitermice si ospexin dar e a 4 zi si febra nu trece nu0i mare 38,5 cam in jurul acestei valori dar de ce dureaza asa de mult? maine mergem iar sa-l vada...pofta de mancare ioc si de la atatea siropele incepu sa-l doara si burta.Am uitat sa spun ca are si niste muci de colectie,nene ,nu stiu de unde-i vin,dar ii vin:izvor! imi vine sa urlu nu l-am mai scos de miercuri din casa.... e abatut,s-a plictisit.... dalia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De sigilare eu cred ca ziceam mai demult ca i-am facut lui Vivi. Nu se sigileaza dintii, ci doar maselutele, si doar pe partea orizontala, unde teoretic ar putea ramane mancare si s-ar putea caria.sigilarea e asa o chestie ca si cum i-ar da cu un lac peste maseluta. Nu e deloc complicat. Oricum nu doare absolut deloc, singura chestie e ca trebuie sa stea copilasul cu gurita deschisa. Anca, ce curaoasa esti sa-l lasi pe Matei in tabara! De fapt si eu as lasa-o pe Vivi, insa eu personal am o trauma legata de tabere, unica tabara in care am fost in clasa a 3a, desi ar fi trebuit sa-mi faca placere...am plans de-am innebunit si noroc c-a venit maica-mea sa ma ia dupa o saptamana. Asa, in excursii de o zi, a mai fost si Vivi cu gradinita, e ok. La noi nu s-a organizat vreo vacanta, daca ea ar cere as lasa-o, desi...cu inima ghem. Monica, distractie placuta! Sa mergeti neaparat si la Port Aventura. Noi avem rolul printesei Jasmine la serbare, si avem pe 18. Maine e spectacolul de balet. Abia astept sa terminam cu spectacolele si cu gradi. Roxi, ce F1, e formula 1 sau ce e asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...