Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

poznasi, dar dragalasi - ian-febr 2004 -8


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Rox, zi ce-ati hotarat, trimiti fata in tabara sau nu?
Nu stiu inca, nu am primit raspuns de la miss. Nu cred ca merge decat un coleg de grupa, inclin catre nu. Deci am ghicit fata in poza! [:D] Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Rox, zi ce-ati hotarat, trimiti fata in tabara sau nu?
Nu stiu inca, nu am primit raspuns de la miss. Nu cred ca merge decat un coleg de grupa, inclin catre nu. Deci am ghicit fata in poza! [:D] Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Mai bine o trimiti in tabara cu Matei al Ancai si scapati amandoua de-o grija, le dati sarcina sa aiba grija unul de altul. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la noi[:D]! Felicitari micilor balerine[flo]! Sunt extraordinar de gratioase[pup]! La multi ani, Imelda[flo][flo][flo]! Sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca prezicerile Ancai[:D]! Superb cadoul de la Andreiutz! Rares a avut o terminare f abrupta a gradinitei pentru ca la ei in grupa a fost epidemie de scarlatina. Prin urmare in ultimele saptamani n-au fost mai deloc copii, asa incat n-am avut parte de nicio serbare, de niciun eveniment care sa marcheze finalul grupei mijlocii. De pe 8 iunie l-am dus deja la bunici, la Campulung, iar de atunci profita de aerul curat de la munte. Pe 28 iunie il va aduce tatal meu in Bucuresti pentru ca pe 30 iunie pleaca in PRIMA LUI TABARA[pk]! Este organizata la Bran, intr-o pensiune. Merg 10 copii din grupa lui si inca 10 de la o grupa pregatitoare. Vor fi insotiti de o educatoare de la grupa lui si de una de la gr. pregatitoare, plus o ingrijitoare de la gradinita. Este tabara de engleza (deci au si o profa de engleza cu ei), vor face excursii in zona... Incep pe 30 iunie si revin in Bucuresti pe 5 iulie. Nu dureaza mult. Si noua ne-a trebuit ceva ca sa ne hotaram. Oricum suntem aproape, daca e nevoie sa ne ducem dupa el in caz de imbolnaviri sau mai stiu eu ce poate interveni. Am zis sa incercam pt. ca e destul de mare si trebuie sa invete sa se descurce fara noi, fara bunici, fara cei care de regula il ajuta in mod constant. Va vom povesti ce si cum dupa marele eveniment[:D]. Am pus poze noi cu lucrarile din grupa mijlocie [url="http://family.webshots.com/album/573069549rMPFmk"]aici[/url]. Adriana[sofer] si [:o)] Rares (13.febr.2004) [url="http://community.webshots.com/user/ad_risnov"]poze cu Rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, chiar ca ar fi fost o idee buna sa mearga cu Matei. Mai ales ca el e baiat responsabil. Oricum pana la urma am renuntat la idee, dat fiind ca nu merg copii din grupa ei. Daca erau macar 4 as fi lasat-o. Adriana, imi pare rau ca a fost asa nebunie cu scarlatina, de fapt Alex exact anul trecut pe vremea asta a facut-o. Felicitari pentru curajul de a-l lasa in tabara, suna minunat ce povestesti tu acolo. Insa oricum e alta poveste pentru ca merg multi colegi de ai lui. Foarte frumoase si lucrarile lui Rares, mi-a placut mult savana. Iar ideea cu soarele care doarme e foarte ...artistica. [pup] Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt foarte multumita de perioada asta mai libera. Sigur ca Alex e mai odihnita si parca un pic mai cuminte. Insa se plictiseste, se tot cearta cu o vecina de aici si fac tot felul de nazbatii. E greu seara cu amandoi pentru mine, d-apoi pentru bona, asa ca e lasata de capul ei. Samabata avem serbarea, in mod normal as fi detasat-o la bunici, insa tata are niste probleme de sanatate si oricum vor pleca in Germania pentru analize. Nu e sigur ca dupa va fi mai bine, daca da probabil o vor lua pe Alex la mare. Daca nu, va trebui sa gasesc ceva activitati antrenante si utile pentru ea, ca asa nu e o solutie. Va spusesem ca dintisorii de jos ii si iesisera, acum se inalta pe zi ce trece. Unul pare usor stramb, insa e greu sa imi dau seama acum. Rox , mamica Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/Roxana_G"] Poze cu noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! iar n-am mai intrat de ceva vreme, caci n-am mai avut timp pt asta... saptamana ce a trecut, am avut-o si pe nepotica mea (7ani) la noi, cica "in tabara"[:D] intr-o seara, scumpii nostri verisori se inchisesera in dormitor la sebi si... se jucau de-a... pupatul pe burta (adik el o pupa pe ea!). din discutiile purtate ulterior, a reiesit ca n-au vazut nicaieri asa ceva, ci si-au dat ei singuri seama ca le face placere... iar... sebi... avea steguletul ridicat...[:I] evident ca din momentul respectiv i-am separat... nu vor mai dormi vreodata impreuna si nici nu mai au voie sa se joace cu usa inchisa la camera... nu ma asteptam ca momentul acesta sa vina asa curand![:D] roxana, am gasit activitati diverse si foarte interesante pt copiii nostri (niste fise chiar dragute!), pe lumea piticilor punct ro/strada/ (adaugati voi www. si ce mai trebuie; nu ma lasa site-ul sa pun adresa, pe motiv de reclama): Strada piticilor Atelierul piticilor Desene de colorat Invata sa desenezi Masti Marionete Galeria Crea´clic Special Martisor Special Paste Casute din hartie Animale din inima Spatiu interactiv PASTE Logica Cultura generala Aritmetica - Matematica Jocuri de memorie Sudoku online Puzzle Generator de fise Imbraca personajele Amfiteatru Poezioare Cantece Povesti Poezii Povesti personalizate Ghicitori Parcul de distractii Jocuri online Activitati Scoala Generator de fise Carticica mea Carticica mea de Paste Carticica numerelor Carticica mea cu pinguini Sudoku Cauta cuvintele Uneste punctele Labirint Umbre Adunari Scaderi Inmultiri Directii Forme Culori Numara Alfabet Vocabular Nu apartine Apartine Deprinderea scrisului Logica La fel Potriveste Anotimpuri Cifre Chioscul Blinkies Diplome Coli scrisoare Teme Paste Blinkies de Paste Adunari Scaderi Numara Cauta diferentele Desene de colorat Invata sa desenezi Uneste punctele Culori magice Labirint Masti La fel Joc de umbre Puzzle Logica Potriveste Semne de carte Autocolante Wallpaper E-card Joc de memorie Nu apartine Scrisori Etichete Toamna Cauta diferentele Desene de colorat Potriveste Adunari Umbre Orar Scaderi Uneste punctele Apartine Cifre Labirint Vocabular Numara Cauta cuvintele Cultura generala Halloween Craciun Pinguini Fapte Desene de colorat Invata sa desenezi Labirint Uneste punctele Fise didactice Activitati manuale Masti animale polare Cartea ta cu pinguini Coli de scrisoare Origami Cauta diferentele Pinguin 3D Numara pinguinii Numara ursii polari Puzzle Sfantul Valentin Dinozauri Fapte Desene de colorat Invata sa desenezi Labirint Flashcards litere Flashcards cifre Deprinderea scrisului Abecedar Uneste punctele Fise didactice Activitati manuale Masti de dinozauri Cartea ta cu dinozauri Numara dinozaurii Puzzle cu dinozauri Joc de memorie Dinozauri sau ... ? va pup pe toate!!!!!!!!!!!!!!![grup] Mami Fericita Non-Stop[8**] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53465"]perlute[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, adina! pt ca au sarit cat colo cand a deschis sotul meu usa, iar cand i-am intrebat ce faceau... sebi se uita pe sub gene la ea... si mustacea: "nu-i spune!!!"[:I] (plus ca declara ca e indragostit de ea![:D]) si jur ca pe noi e imposibil sa ne fi surprins intr-o situatie intima! adineauri am admirat-o si eu pe balerina alexandra! rox, e absolut minunata, sa va traiasca! mai am de citit din urma.... Mami Fericita Non-Stop[8**] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53465"]perlute[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...