Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Top clinici fertilitate Romania


Recommended Posts

De la medicul ginecolog, ni s-a recomandat sa mergem la Gynera in Bucuresti. Este mai bine la Gynera decat la Chisinau, a mai fost careva acolo ?

Aveam programare la Dr Oproiu Irina. Am inteles ca este scump, cam 5.000 Euro, comparativ cu Chisinau unde ar fi cam 3.000 Euro, dar rezultatele sunt mai bune ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...

Buna fetelor! Sunt noua pe forum, am tot răsfoit, dar nu am văzut nici o discuție despre fiv la Cluj cu Dr. Micu Romeo.

As fi tare curioasa daca îl știe cineva și mă poate ajuta cu detalii. Am auzit de el, dar nu m-aș duce fara o informație concretă.

Mulțumesc 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Clinica Gynera este super ok din toate punctele de vedere.

Medicii sunt bine pregatiti si promti a raspunde la orice intrebare.

Eu am facut FIV la ei si a fost reusit din prima.

In ceea ce priveste pe doamna doctor Laura Dracea este foarte ocupata, avand foarte multi pacineti, dureaza si luni ca sa ajungi la ea. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Am fost la aceasta clinica pentru ca medicul Chadi si clinica Dacia Medical Center mi-au promis ca pot intra in programul national pentru ca eu nu am o situatie materiala buna, dar m-au mintit si am cheltuit mai mult decat trebuia si degeaba. Nu recomand Dacia Medical Center nici dusmanilor! am dat 7000-8000 de euro pentru 1 fiv nereusit si 3 inseminari si nici macar un raspuns nu mi-a dat de ce nu a iesit fivul. Mi-a spus ca daca vreau un raspuns sa ma duc sa platesc consultatia, asta dupa ce i-am spus ca am facut credit in banca pentru banii care i-am dat efectiv degeaba pentru ca ceilalti medici la care am fost ulterior mi-au spus ca nici nu trebuia sa fac inseminarile pentru ca la problemele pe care le aveam nu avea sens. Tratamentul fiv a fost asa agresiv incat mi-a picat tot parul am probleme mai mari decat aveam cand am intrat pe usa clinicii si toti medicii la care am fost de atunci mi-au spus ca tratamentul de stimulare a fost de cantitate mult prea mare in loc de 250 care era maxim recomandat, mi-a dat 575. Chadi Muheidli este un medic care nu poate fi numit medic. Este o persoana doar pe interes, nu a vorbit nici o clipa cu mine si s-a purtat iresponsabil. Ma punea mereu sa astept la consultatii cate 2 3 ore si cateodata ma lasa pe mana altor medici care ma tratau foarte urat. Eu mereu am vorbit respectuos si frumos cu cei din clinica, dar ei mi-a vorbit foarte urat, iar sotul meu nu avea voie sa intre nici macar la baie inauntrul clinicii ca i se facea scandal de catre asistentele care nu mai zic cum imi vorbeau mie. Orice raspuns care ni se dadea era dat pe fuga si se uitau toti ca si cand am facut o mare greseala ca am pus orice fel de intrebare legata de fiv. Lipsa totala de profesionalism. Imi pare enorm de rau ca am ajuns pe mana acestor asa zisi medici. Din cauza asteptarii la consultatii am fost data afara de la munca si acum nu mai pot sa fac alt fiv pentru ca nu mai am posibilitate financiara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...