Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Top clinici fertilitate Romania


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 125
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am facut FIV la Med New Life, o clinca relativ mica daca luam in discutie marimea cladirii.Pot da un 9 per total : 1.10 pentru procedura si ingrijire; 2.10 pentru profesorul Rafael Ron-el care a avut rabdarea sa discute cu noi . 3. 8 pentru faptul ca se face FIV pe loturi.Norocul meu a fost ca la mine a coincis venirea ciclului , adica nu mi-au dirijat ei organismul.Dar asta a fost norocul meu. 4.10 pentru asistentele dragute de acolo.Parca esti un copil alintat de ele.Dulci foc. 5. in pret a intrat procedura, ICSI, congelarea embrionilor. Atrag energii pozitive, gratis !Accept si schimburi !Exclus aventurierii !

Si eu o sa urmeze sa fac o inseminare tot in aceasta clinica si cu acest medic..la mine este sg optiune.Ai putea sa-mi dai te rog frumos mai multe detalii despre acest medic?Este ok asa ca si om?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
draga mea daca nu esti sigura de aceasta clinica sau de medic, eu iti pot recomanda cu mare drag pe doamna doctor Deliana Predoi de la clinica Wellborn. Eu am facut FIV cu dansa (eu am facut pe cand era la Promed) si totul a decurs foarte bine, acum am un baietel pe care imi vine sa-l pupacesc incontinu  [pup] . Dna doctor e un medic de exceptie. acum si e la o clinica specializata pentu probleme de infertilitate. Poti merge cu incredere la dansa si la clinica, am inteles ca e super dotata cu aparatura noua si arata foarte bine. [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu va recomand cu incredere medicul Andreas Vythoulkas, este medicul acreditat in Romania al Clinicii Genesis Atena. 

 

Nota medic: Andreas Vythoulkas - 10 (este de o implicare rar de intalnit)

 

FIV-ul se face in Grecia, la clinica Genesys. Din cate spunea domnul doctor urmeaza sa deschida si in Romania un centru pentru procesul de implementare FIV. 

 

Am cunostinte care au facut de mai multe ori tratamentul si implantarea si nu au reusit sa ramana insarcinate. Clinica Genesys are o rata de reusita foarte mare. 

 

Curatenie clinica - 10 

 

Profesionalism/ interes/ empatie - 10 !!!

 

Nu au cele mai ieftine preturi, dar merita sa stiti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Buna ziua tuturor ,eu am fost in mai anu asta la Gynera unde am incercat prima dat Fiv cu dr Dracea ,care a reusit si acum am 10 saptamani de sarcina gemelara .Eu am mers cu gandul ca va functiona si ca voi avea copilul asteptat de 8 ani si a functionat sper sa fie totul bine si sa vina pe lume sanatosi ,ca si evaluare ce pot sa spun profesionalism ok curatenie nota 10 ,mie nu mi s-au explicat f bn etapele ce si cum dar prinzand din prima zic eu ca si au facut treaba asa cum trebuie,Dr Dracea e super f calma si blanda si poti vb orice ,pacat ca mult prea solicitata .Per total eu as recmanda Gynera chiar daca pretul e cam piperat.  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

draga mea daca nu esti sigura de aceasta clinica sau de medic, eu iti pot recomanda cu mare drag pe doamna doctor Deliana Predoi de la clinica Wellborn. Eu am facut FIV cu dansa (eu am facut pe cand era la Promed) si totul a decurs foarte bine, acum am un baietel pe care imi vine sa-l pupacesc incontinu  [pup] . Dna doctor e un medic de exceptie. acum si e la o clinica specializata pentu probleme de infertilitate. Poti merge cu incredere la dansa si la clinica, am inteles ca e super dotata cu aparatura noua si arata foarte bine. [pk]

 

 Buna, Ioana

Si eu tot la doctorita Predoi Deliana sunt. Mesajul tau imi da si mai multa incredere. 

Sunt multumita de spital si de doamna doctor. Imi raspunde mereu la intrebari (chiar si in weekend), au coordontarori pt cazuri si iti raspund mereu la telefon. Sunt foarte relaxata cu aspectul asta. Eu vorbesc cu Andreea, tu tot cu ea ai vorbit?

Eu fac analizele acum si din toamna ma duc cu rezultatele. Sunt foarte emotionata si am intrat sa mai citesc cate ceva pe aici, sa vad ce povesti mai sunt. 

Fetelor, va recomand spitalul dedicat infertilitatii wellborn. Au site daca vreti sa vedeti ce tratamente au de fiv www.wellborn.ro . 

  [flo2]  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...