Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ramona este o modesta ca intotdeauna!!!Mda, cam mult la dioptrii; si n ultima vreme nici nu a mai dansat la spectacole fara ochelari :(

 

Ceva poze de la intalnire Andreea, Ramona?

 

Multumesc fetele; trece timpul repedeeeeee, acusi pe topogan acusi la preschool...

 

Pantero dar nu stiu daca i bine cu lichidul ala putin; la mine prima chestie la care se uita la controlul saptamanal era cantitatea de lichid. Pai te au lasat cu toate balta??? rusinica.

 

Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

 

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Corina, stiam de ceva vreme ca lichidul nu e mult, e destul cat sa nu puna in pericol viata copilului dar nu o cantitate mare ca sa poata copilul sa se invarta cum vrea.Si placenta e tanara.

Am incredere in doctorii de aici ca nu isi permit sa faca greseli, de aia ma tot purica pe toate partile, am avut vreo 20 de eco pana acum, tot atatea verificari vaginale, teste cu duiumul, pipi in cana si sange din vena de cate ori ma duc la dr. Nu cred ca le-a scapat ceva :)

 

Ramona, bafta la examenul de ochi! Daca trebuie ochelari macar sunt tot felul de ochelari cool, nu mai trebuie copiii sa arate nerdy :)

 

Adriana 37+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Din pacate minunea nu a tinut decat 2 saptamani, Aidan are iar infectie la ureche, cu puroi, urat, timpanul gata sa perforeze.Mi s-a parut mie ceva suspect de vreo 3-4 zile plange in continuu, nu mai mananca, nu mai vorbeste, iar e tacut, surprinzator nu a avut febra ca de obicei.Maine sun ca sa programez operatia, acum ia antibiotic iar[bang]
align="right" id="quote2">Doamne Miere - incredibil. Dragul de el ... multa putere, operatia e usoara si sper sa dea rezultate. Am auzit numaid e bine de operatie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Panter - hot flamenco mama![:D] Sper sa se intoarca bebe si sa nasti natural, dar daca nu o fi asa nu-i bai, sanatoase sa fiti!

 

Sa n-o credeti pe Andreea, sint o grasana! Si batrina... dar pentru aia inca nu s-a inventat Spark.[:D] Nick a fost cu lipici la Ana, ei ii plac copiii mici si de cite ori are un close encounter cu cite unul zice sa ne mai luam si noi un bebe.[:D]

Nick e un bebe tare cuminte si Philip e frumos cum il stiu dintotdeauna. Acum iar are parul mai lungut, cum il stiam pe vremuri.

Acum stiu de ce nu s-a inscris Andreea pe Spark - nu-i cazul!

 

Gata, mergem sa ne pregatim pentru vizita la doctor. Ma rog sa fie cit mai mici dioptriile.

 

Bravo Miere, ma bucur sa aud si good news!

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, vin si eu cu o iintrebare.

 

Andrei de vreo 3 zile tot ii apar pe maini si pe picioare, mai nou pe fata niste pete rosii. Intai sunt ca niste intepaturi si apoi se inroseste in zona, cam 5mm diametru. El e singurul care are, deci exclud bed bugs, ca dormim amandoi. Mancare mancam cam aceleasi lucruri, si apoi magandesc, ca ar trebui sa aiba si pe burtica sau pe spate, nu?

CE credeti ca ar putea fi? Sa fie de afara, di parc, dar atunci Amalia nu are...Si ei afara si la plaja merg amandoi...

 

Mami de Amalia si Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca, in gurita cum este? Plange mai mult decat de obicei? Mananca normal?

Ma gandesc la hand, mouth and foot disease. Se manifesta diferit, Aidan nu a avut simptome ca la carte.

 

Sau poate vreo alergie la ceva, nu tb neaparat sa faca si fetita, ea e mai mare, are alt sistem imunitar, mai bine pregatit.

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bianca, cand Nick a facut h, m & f nu a avut bubite si-n gura. da o cautare pe google images sa vezi daca arata ca ce are el. eu nu l-am dus nici la dr [:I], dar nu s-a manifestat nasol, nici febra, in cateva zile era ca nou.

 

ramona [asia], pai imi sugeam burta la greu cat am stat la voi :)

corina, fara poze, ca daca luam aparatul, cred ca ma scotea ramona afara din casa [:D]

 

miere, bafta sa prinzi appt cat mai de curand

 

adriana, nasol, am inteles, eu asa am fost la Philip, fara ajutoare, cezariana de urgenta, sotul era in tech school cu AF si nu putea lipsi. greu, greu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...