Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

intru si eu sa va rog si sa intreb daca stiti ceva de virginia beach, ma intereseaza unde e bine sa te cazezi -familie de 2 adulti si 2 copii, 6 si 1 an. ne-am hotarat asa subit sa plecam intr-o scurta vacanta de 4 zile, am cautat pe net hoteluri dar e greu de decis. ceva sugestii?

 

multumesc

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pumba, Ciuf e linga Denver. Este asa draguta, cind am fost noi acolo a venit sa ne vada. Eu am fost complet nepregatita, sincer nu ma asteptam sa faca drumul.[:I]

Te invidiez ca esti atit de rasfatata, mi s-a facut si mie dor de mama.[q]

 

Foarte ciudat fu doctorul asta... In primul rind controlul este mult mai sumar decit la mine de exemplu (da, eu am transmis genele astea[:I]). Apoi i-a dat -1.25 pentru ambii ochi. Pai zic "nu-i dreptul mai nasol"? Cica da, dar mi-a zis ceva de genul ca-i balance out, nu m-a lamurit deloc. Mi s-a parut ca-i ceva de genul ochelarilor pe care-i cumperi la dollar store.[:D]

In fine, ii luam asa deocamdata si cred ca data viitoare incercam la alt dr. Corina, la voi tot asa decurge vizita?

 

La noi nu mai ploua de nu stiu cind. Chestia este ca in jurul nostru a tot plouat, numai pe noi ne ocoleste. Am dus-o pe Ana la gimnastica si cind ne-am intors ploua cu galeata, dar aici nu... Ieri in Dallas tot asa, a plouat de a stins - noi nici nori n-am avut. Cred ca-i cazul sa iesim in curte sa facem niste dansuri, ceva - poate s-o indura ploaia sa pice si la noi.

 

Lai, sa stii ca trebuie sa ajungem si in zona voastra cindva.

Sint happy ca s-a nimerit asa cu teacher - o fi redemption pentru anul trecut, ca de fapt am avut doi ani la rind care au fost tare grei in privinta asta. Cum ziceam, mi-e si teama sa ma bucur, sa nu cumva sa intervina ceva.

Suna bine si teacher a lui Ana, o vad eu miine dupa ochi.[:D] Oricum, ma dau de ceasul mortii pe aici ca baby a mea incepe scoala. Cum o fi cind isi iau zborul din cuib?[q]

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, tu ce tratament ai avut pt Anuta cand a facut croup. Parca imi aduc aminte ca a avut si ea.

 

L-am dus azi pe Aidan la doctor pt ca nu mai avea voce dimineata si are croup si stridor, ne-a dat orapred 4 zile si multe bai cu aburi sa facem. Tu mai faceai si altceva in afara de bai de abur?

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea...alt stat mai, nu mai vreau sa aud de FL.

 

Sinzi cum nu ati gasit aici? e f aglomerat e adevarat, au venit toti studentii in oras cu parinti, etc, sapt viitoare incepe scoala.

 

Mi-am luat si eu cursuri de contabilitate, sper sa fac fata si cu servicul, era pacat sa nu iau, mi le plateste universitatea.

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai, tura asta ne-am oprit numai la Dallas, dar daca ajung mai la Sud, nu te ratez [:D]tot nu mi-ai spus in ce domeniu.

Ramona, azi ne-am plimbat prin polaie downtown, f frumos, n-am mai sunat ca am lasat telefonulin camera si pana am mancat, plimbat etc s-a facut 7 jumate. te pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, eu am plecat la gimnastica fara telefon si-mi faceam griji.[:I]

 

Miere, tot Orapred ne-a dat si noua. Multi aburi, in apa de baie eu ii pun si un pic de ulei de eucalipt. Am si vaporizer, pun eucalipt si in el. S-a intimplat s-o apuce in toiul noptii iarna, atunci am infofolit-o repede si am tinut-o afara pina cind s-a linistit. Trebuie sa-ti pastrezi calmul, sa nu se sperie si el ca atunci poate sa faca mai urit.

Sint si eu trista, ca suferim amindoua de o rinita care nu ne da pace deloc. Ii dau si eu prescription medicine, are si efecte secundare, nu stiu ce ne facem cind apare polenul si se intilneste cu virusii de la scoala. Mergem saptamina viitoare la ENT, dar zau ca nu-mi mai pun sperante in medici. Precis de acolo are si ea probleme cu urechile. Daca gasesti locul ideal spune-ne si noua.[:)]

 

Bianca, sanatate micutului. Nu stiu ce sa fie, sa ne spui si noua ce zice medicul.

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...