Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele petrec - La multi ani!!! (32)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui doinabita
Ral, de unde sa vina banii? ziua de salariu a trecut, cum i-am luat ...asa i-am dat, pe facturi , rate si alte alea...si la relatia de cuplu se potriveste...am draci...de unde calm , cand nu ai cu cine sa vorbesti...[bang][bang][bang]adica vorbesc singura...[bang][bang]
Pai nu stiu, Doina, de unde sa vina banii. Si eu i-am dat pe facturi. Dar tot e bine ca am avut de unde sa-i dau, nu? Si la tine la fel, cred. La relatia de cuplu, la mine e mult, mult calm. Ne pregatim de concediu. Cum sa fie altfel?[pk] Si pe-aici a fost vijelie... Si se pare ca mai urmeaza.[bang] Oricum, tot e cald.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1
Mercedes, frumoase pozele [olala] Aida, ai gasit pisoiasii? Luna, dar tu ce mai faci? Pe unde mai esti acum? Cum e pe la tine?
nu i-am gasit [:(] si asa vreau sa ii vad ... ____________________________________________ [url="http://sebicu.shutterfly.com/"] Alaturi de Sebi [/url] ____________________________________________ Aida ... 25+ [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]Poze cu noi[/url][flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici, te iubesc cu toata fiinta[/url] "Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

12 iunie 2009 Nu sunteti multumit de nimic si aveti tendinta de a-i critica pe toti care va ies in cale. Va recomandam sa nu incheiati contracte. Riscati sa faceti greseli care va pot pune in conflict cu autoritatile. Ar fi bine sa vorbiti deschis cu persoanele apropiate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata ziua esti pe drumuri, obligat sa ajungi in mai multe destinatii in acelasi timp. Nu ai timp sa zabovesti pe nicaieri, trebuie sa rezolvi problemele pentru care ai venit cat mai repede ca sa te indrepti mai apoi spre alta locatie. Singura placere a acestei zile e contactul cu lumea pentru ca, atat cat ai la dispozitie, macar mai schimbi o vorba cu unii, cu altii, si te pui la curent cu multe informatii noi. Ai putea primi un mesaj de departe care iti face placere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei... Esti plina de iubire si ai vrea sa dai tot ce ai ca sa il vezi pe cel drag fericit. Totusi, exista si putina tensiune pentru ca la o asa casa a 12 a agitata e si normal sa iti mai scape privirea prin jur si el sa se supere. Stii tu cum sa il impaci... Mai ales duminica!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

12 iunie 2009 Pe moment ai intentia sa eviti sa cumperi cadou unui prieten. Insa ar fi bine sa te gandesti ca iti va veni si tie randul si n-ar strica sa fii si tu felicitat de ziua ta. In cazul in care ai sarbatorit deja ar trebui sa fii intelept si sa arati ca nu porti ura nimanui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

12 iunie 2009 Ai idei stralucite pe care le poti pune in aplicare cu succes. Daca va trebui sa faci o calatorie, aceasta se va dovedi benefica. Vei comunica foarte bine cu persoanele de langa tine si vei reusi sa-ti impui ideile, datorita discursului tau inteligent si convingator. Daca exista persoane influente pe care sa le convingi, nu vei intampina probleme in acest sens.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...