Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La multi ani, Eric! La multi ani, Sanzi! Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006) [URL="http://community.webshots.com/album/413983623DOHqnP"]Camera lui Luca/Finding Nemo[/URL] si [URL="http://good-times.webshots.com/album/557235620iZEBjC?start=0"]Camera Evei-Gradina cu flori vesele[/URL] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Binecuvantarea[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Eric si Carmen! Sa fiti sanatosi si sa stapaniti cu bine casa. Ati renovat-o foarte frumos si pare foarte spatioasa.

 

La multi ani Sanzi!

 

Ce de petreceri in luna iunie!

 

Fetelor, ce gust au urzicile? Seamana cu ceva? ca sa stiu si eu ce-am pierdut.

 

____________________

Alina, Mama to Luc 3/08

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia super Rudy![pk] ce curajos e!! de cat timp face inot? mie mi-e frica de trambulina, cu inotul nu am treaba, dar sa nu sar..

 

Anamaria arati f bine!

AB sanatate la pui!

 

atat am apucat sa mai citesc si sa vad..

ma duc la nani!

 

 

Mihaela, mamik fericit de [copil]Andraid="pink"> - 29 martie 2008

 

Pozici

Primul anisor

Povestea americancei

Povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Urzicile au gust de spanac dar nitel mai metalic...

 

Lexi si eu tot gen piure le fac dar le toc marunt cu un satir[pk] nu bag mixerul in ele...deja am facut 2 ture. La fel, cu usturoi si mamaliguta. Eu am o boala grava cu urzicile astea...sint unul dintre foarte putinele lucruri la care poftesc incredibil[pofta][pofta][pofta] si se gasesc super-rar (Lexi...inca te pomenesc la fiecare discutie despre urzici[:D])

 

 

Ciufulici, esti aici sau in RO?

 

Sinzi, petrece bine...si eu am facut-o lata cind am implinit 30 de ani...s-a lasat cu bellydancers si alte nebunii[alcool] Mai fac o data la 40[:D]

 

 

 

Anamaria

 

"With sufficient thrust, pigs fly."

id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihutzaid="red">,Rudy inoata de o luna.Eu la fel ca tine...innot dar nu sar de pe trambulina[:D],....nu ma da curajul afara din casa.

id="left">SANZIid="red">,LA MULTI ANI si de la noi!!!Haide mai ca nu e mult 30,....sper sa nu ma depresez si eu in septembrie cand implinesc aceeasi varsta[:D]
id="left">Multumim celor care ne-au vizionat si ne-au complimentat[olala][pup]

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare doamnelor!!

felicit si eu pe Sinziana! La multi ani, cu sanatate si numai bucurii! sa nu fi trista, 30 de ani sunt cea mai frumoasa virsta ptr o femeie!

 

La multi ani si lui Eric! sa cresti mare, sanatos si virtuos :)!

 

altceva n-am mai citit din urma, am vazut doar pozele Anei Maria. arati absolut superb!

 

eu ma "laud" cu 77kg. am de dat 16 kg jos. n-am fost asa de grasa de cind mama m-a facut, nu-mi vine nimic din dulapul ticsit de haine.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult de urari. Aseara era tare suparat si ma intreba "it's almost done my birthday?", iar azi cand l-am sunat m-a intrebat "Mami, am I still 5 today?". Nu v-am zis, ieri mergeam pe strada, din parcare pana la cabinetul doctorei si seara la cinema, la toata lumea intalnita zicea "Hi, I'm 5 today". S-a inatmplat sa se intalneasca cu o asistenta care nu l-a auzit si a strigat dupa ea "I said hi and I'm 5 today". A ras tipa de nu mai putea. V-am zis ca il iubesc de mor?[olala]

 

Ana-Maria, esti sigura ca tu ai nascut baietii aia? Arati extraordinar. Bravo tie pentru vointa ta.

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

5 ani...I'm a big kid now! id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac urzicile...aici nu am gasit[q]...eu le mai fac si bors cu fasole boabe,asa acrisor,fara carne...de vara, cu ceapa verde, e o bunatate,racoros[pofta][:D]

 

 

IOANA[pup]...ok,atunci ne vedem,abia astept[:)]...cu ocazia aia poate o mai vad si pe IRINA[:)],ca noi in sus nu am ajuns,din pacate[:(]

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Carmenbr
Multumim mult de urari. Aseara era tare suparat si ma intreba "it's almost done my birthday?", iar azi cand l-am sunat m-a intrebat "Mami, am I still 5 today?". Nu v-am zis, ieri mergeam pe strada, din parcare pana la cabinetul doctorei si seara la cinema, la toata lumea intalnita zicea "Hi, I'm 5 today". S-a inatmplat sa se intalneasca cu o asistenta care nu l-a auzit si a strigat dupa ea "I said hi and I'm 5 today". A ras tipa de nu mai putea. V-am zis ca il iubesc de mor?[olala]Ana-Maria, esti sigura ca tu ai nascut baietii aia? Arati extraordinar. Bravo tie pentru vointa ta.Carmen & Ericutz (15.06.2004) Ajutati-o pe Diana!id="red"> Povestea nasterii!id="blue"> 5 ani...I'm a big kid now! id="blue">
align="right" id="quote2">[:D] Ce dragut! Asa m-a intrebat si Ana vreo luna: "am I stiil 4?" De fapt si acum intreaba, dar nu atit de des.[:D]Liris, spor la slabit. Cum te descurci cu copilasii?Sotul meu a adus niste iced coffee si copiii au luat-o de pe countertop si au baut-o. Dupa cum sare Ana prin casa cred ca ea si-a luat partea leului... Zici ca-i bagata in priza![:D]Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...