Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

lexi, nu stiu cum a aprut iar postul ala ca il scrisesem ieri nu azi!

ieri eram cu hartiile pe masa [:D] am facut copii la alea alea si le-am gatit sa le iau cu mine si sa dau fuguta la office-ul ala sa fac apostilla. Azi le am in buzunarul bagului de laptop [:D][flo]

 

____________________

Alina, Mama to Luc 3/08

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Ce liniste pe aici, pe pagina asta am vorbit doar eu (aproape).

Ramona, multumiri pentru pliculet, acum spune-mi ce si cand sa fac, unde si, mai ales, de cate ori? E vorba de seminte de regina noptii, n-o luati prin miriste cu gandurile. [:I]id="size1">

 

Si la voi se termina azi scoala?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi azi este ultima zi de scoala. REport card urile se dau astazi, o mica party si uite asa s a dus si clasa a 4a. Cam repede...

 

Va pup fetele si un weekend si o summer vacation grozave!

 

Don't throw with stones if you live in a glass house.

 

corina mama Ralucai

 

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Macrinaid="red">, hazelnut sunt cum a zis Lexiid="red"> alunele de padure, care sunt considerate peanut-ul Europei - nu tii minte de acasa crema Nutela[pofta] ? Hazelnuts sunt materia prima. Ai grija insa daca zici ca ti-e teama ca ingrasa, ca sunt in varful piramidei calorice, la alimente recomandate pt weight gain [:)]! http://www.nutritiondata.com/facts/nut-and-seed-products/3116/2

 

Va scriu si sa va intreb daca ati vazut la 20/20 reprotajul despre Dangerous Tires. Cica si rotile de cauciuc au termen de expirare, dar acest lucru este trecut sub tacere consumatorilor americani (ca multe altele de fapt). Dupa 6 ani de stat in depozite, chiar daca sunt vandute drept brend-new, sunt f riscante si pot duce la accidente datorita pierderii proprietatilor (se usuca si isi pierd elasticitatea si rezistenta la frecare). E interesant ca arat cum sa decodezi de pe roata data fabricatiei:

 

Un weekend placut va doresc! A, Happy Father's Day[flo]!

 

 

Cristinaid="blue">, mami de Sophia Antonia id="red"> - 1 martie 2007

 

Graduation, finallyid="red">

 

"The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Krissy, asta se intampla peste tot.Cauciucurile folosite se regalvanizeaza(asta o fi termenul corect?, se inlocuieste fasia veche de cauciuc cu una noua dar roata e aceeasi). Noi am patit-o, am cumparat astfel de cauciucuri pt ca sunt mai ieftine si ne-a explodat pe drum la o viteza de 140km/ora. Nu a mai ramas nimic din cauciucul respectiv si a spart tot in jur, toata fata a fost avariata si aripa, farul, tot.

De atunci cumparam numai cauciucuri noi si nu refurbished.

 

Adriana si Aidan - 3 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lexi
Buna dimineata! Ce liniste pe aici, pe pagina asta am vorbit doar eu (aproape).Ramona, multumiri pentru pliculet, acum spune-mi ce si cand sa fac, unde si, mai ales, de cate ori? E vorba de seminte de regina noptii, n-o luati prin miriste cu gandurile. [:I]id="size1">Si la voi se termina azi scoala?
align="right" id="quote2">[:D] Le pui in pamint, nu mai mult de 1 cm adincime. Apropiate unele de altele, sa creasca in grup. Si nu uita sa uzi! Noi ne plictisiram de vacanta deja, cred ca-s vreo trei saptamini de cind s-a terminat scoala, Ana are vreo luna cred. Nu mai stiu, e mult de atunci...[:D]Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pze noi cu piticul, i-am luat ochelari de soare, ca asa de puternica e lumina aici...si de indata ce am ajuns acasa, am avut sedinta foto:))

M-am apucat si eu sa fac poze, ca dc stateam dupa Lucian, aveam poze direct cu feciorul iesit din facultate:)))

 

http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/

 

Baby Gator

FineArt gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Krissy, asta se intampla peste tot.Cauciucurile folosite se regalvanizeaza(asta o fi termenul corect?, se inlocuieste fasia veche de cauciuc cu una noua dar roata e aceeasi)...De atunci cumparam numai cauciucuri noi si nu refurbished.
align="right" id="quote2">Adriana, nu cred ca ai inteles ideea, tre' sa vezi reportajul. E vorba de cauciucurile noi-noute (aparent), nu refurbished, care se gasesc la magazin, dar din anumite motive (over-stocking, rotatia inventarului proasta), sunt fabricate cu 6+ ani de zile inainte. De astea e vorba ca nu mai sunt bune, chiar daca nu au fost rulate niciodata. Reportajul chiar exemplifica cu tires on sale la Sears, deci great deal pt roti noi, si cand colo erau produse acum 7 ani. Am zis si colegilor la serviciu si spre surprinderea unora care credeau ca au cauciucuri "fresh", cumparate la pret destul de piperat, au descoperit descifrand codul ca sunt cam "trecute" ...Cristinaid="blue">, mami de Sophia Antonia id="red"> - 1 martie 2007Graduation, finallyid="red">"The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...