Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Krissy
Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Krissy, asta se intampla peste tot.Cauciucurile folosite se regalvanizeaza(asta o fi termenul corect?, se inlocuieste fasia veche de cauciuc cu una noua dar roata e aceeasi)...De atunci cumparam numai cauciucuri noi si nu refurbished.
align="right" id="quote2">Adriana, nu cred ca ai inteles ideea, tre' sa vezi reportajul. E vorba de cauciucurile noi-noute (aparent), nu refurbished, care se gasesc la magazin, dar din anumite motive (over-stocking, rotatia inventarului proasta), sunt fabricate cu 6+ ani de zile inainte. De astea e vorba ca nu mai sunt bune, chiar daca nu au fost rulate niciodata. Reportajul chiar exemplifica cu tires on sale la Sears, deci great deal pt roti noi, si cand colo erau produse acum 7 ani. Am zis si colegilor la serviciu si spre surprinderea unora care credeau ca au cauciucuri "fresh", cumparate la pret destul de piperat, au descoperit descifrand codul ca sunt cam "trecute" ...Cristinaid="blue">, mami de Sophia Antonia id="red"> - 1 martie 2007Graduation, finallyid="red">"The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"id="blue">
align="right" id="quote2">Pai si noi am luat cauciucurile respecive tot "noi", de la magazinul auto cu etichete pe ele si tot.(noi initial nici nu am stiut ca exista si cauciucuri din astea, le-am vazut noi cu etichete, nu ne-am gandit, ne-am bucurat numai ca sunt mai ieftine).Dar nu erau noi, abia cand am mers la service pt reparatii in urma exploziei de cauciuc ni s-a spus sa ne uitam pe margine si sa vedem ca scrie pe el codul de care vorbesti tu si scrie si "refurbished" dar in germana. Mecanicul ne-a spus sa nu mai cumparam asa ceva niciodata si asa am facut.Adriana si Aidan - 3 aniA ticket to hell has never been funnier"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, buna-dimineata, am o intrebare la voi: mama urmeaza sa vina aici saptamina viitoare, are viza pe 10 ani (obtinuta acum 2 ani) si ma intreba daca de data asta mai are nevoie de invitatie din partea noastra (data trecuta i-au cerut invitatia si la vama la intrarea in America). Stiti de asa situatii, are nevoie de invitatie?

 

Multumiri multe!

 

 

 

Alina, Alexandra si Anna

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce-o fi scris RuxiJ despre minunatul nostru concediu ?

Sa va spun cum mi s-a parut mie - DEZASTRU ! ! ! Vremea a fost proasta, proasta, proasta ...am avut soare doar 2 zile si in rest a fost FRIG RAU de tot ...am tinut copiii in mijlocul lui iunie cu ciorapi lungi, in trening si cu jeaca pe ei ... cica noi venisem la plaja ...

Noroc ca acolo la Wildwood sunt 3 parcuri mari de distractie si am avut ce face, s-au dat astia mici in masinute si "roler-coastere" de li s-au facut varza creierii ... nu va mai spun in ce s-a dat baiatul lui Ruxij ca imi vine ameteala numai cand ma gandesc.

 

Ultima zi am fost cu fundul in sus rau de tot - asta a fost singurul meu concediu pe anul asta si s-a ales praful ...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marilu2004
of, si noi am avut apa in basement la casa, pina mai sus de glezna! intra apa pe la baza peretilor! acum s-a retras, sper sa treaca furtuna.Marilena - mamica Alexiei (26 iun 2004) si a lui Jason (12 noi 2008)
align="right" id="quote2">[bang][bang]asa si la noi...groaznic29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un sfat...

A inceput vacanta de vara si incerc sa avem acelasi program ca si verile trecute nu vreau s o privez pe Ralu de nimic, cat se poate.

Piscina de la cladire e acum incalzita si am mers la o balaceala amandoua. Este ok? nu sar in bazin si incerc sa fiu cat se poate de pasnica. Fac rau?

 

Don't throw with stones if you live in a glass house.

 

corina mama Ralucai

 

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Macrina
Krissy, he, m-am uitat pe pozele tale cu graduarea, ioi, chiar te-am nimerit la intrebarea aia cu HR 875 S425 [pk]. Food Safety, felicitari[:)]
align="right" id="quote2">Multumesc, Macrina[pup]! De aia ti-am raspuns, ca stiam un pic despre ce-i vorba[:D].In alta ordine de idei, am fost ieri la o nunta care ne-a luat prin surpindere cu opulenta, e prima data cand vad asa ceva aici, ia priviti aici in ce "castel" a avut loc. De, mirele e din familie de evrei rusi, foarte instariti, chiar ca s-a lipit fata (o modesta ucraineanca). Totul a fost le superlativ de la ambianta, meniu, organizare, cu exceptia muzicii, ca a fost prea multa muzica usoara rusesca[bang] - inclusiv "Dragostea din tei" varianta ruseasca[vom]. Sa aveti o saptamana buna, mai calduroasa pt cine-i in concediu si mai uscata pt cine are apa in pivnita[pup]!Cristinaid="blue">, mami de Sophia Antonia id="red"> - 1 martie 2007Graduation, finallyid="red">"The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...