Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

DA, ACCepta chestia cu refuzul vaccinului pe motive religiose!

 

este aici o femeie paralizata din cauza unui vaccin , in Romania s-a intimplat. si familia ei refuza vaccinurile la copii. dar oare ce fac a scoala? ca nu am intrebat. ii primeste fara vaccinuri?

 

noi la 4 ani am facut 4 vaccinuri toate in mina, nimic pe gura. altii au facut 3. la noi trebuie sa le combine cu schema din Romania. nu stiti ce bataie de cap este la cifrele romane! am scris alaturi dar mereu stam sa ghiceasca tanti si sa dea telefon la supervisor sa intrebe de cifrele astea romane.

 

daca va povesesc cu clisma in Romania va prapaditi de ris. va vine sa credeti ca ne-au facut clisma la doua femei odata si exista un singur wc? a cazut naprasna pe mine si muream de clanta acolo si aia nik!

 

am ntrat alaturi , era un dus si acolo mi-am eliberat matzele!

a fost groaznic de mirositor, dar ce minte de romani! un singur wc si doua clismate! am dat bani la tanti de servici si a curatat. iti dadea un cersaf sa il pui pe wc care nu avea colac. deci eu trebuia sa fac din cearsaf ala maaare un colc. si eu foarte handy de felul meu! macar de nasteam dar nici nu am nascut. peste doua zile, a vrut baiatul meu sa vina exact de ziua mea de nastere! la 7 dimineata am nascut si la 4:30 m-a trezit cu ruperea apei. usor la prima nastere. la a doua tot usor, dar nu mai fac indusa never!

 

poze

poze vechi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cenia, chiar m-am prapadit de ras! LOL!

Tare faza!

 

Mey ma uitam daunazi la stirile protv (nu ma intrebati ce m-a apucat, ca nici eu nu stiu, dar ma mai uit cu al meu care e plecat de sase ani si nu mai are habar cum a evoluat societatea romaneasca)

Si m-am crucit: vreo 5 accidente de masina, un innecat, unul ucis la carciuma....si cea mai tare faza:

 

O mamaie simte miros de gaz in bucatarie si cheama vecinul sa vada dc scapa gaz butelia. Deci retineti: Mamaia a simtit miros de gaz!! Foarte important acest aspect pt ca veccinul a venit si s-a gandit sa verifice dc butelia scapa gaz, in conditiile in care DEJA mirosea a gaze, cu o LUMANARE APRINSA!

Urmarea: casa a sarit in aer si el a ajuns la stirile de la ora 5! Mort!

 

P-aia cu omu' ce a confundat gatul gainii cu penisul propriu si personal si si-a taiat penisul dupa care l-a aruncat la caine, crezand IN CONTINUARE ca e gatul gainii, cred ca o stiti! e antologica! Nu mai este nevoie sa va spun ca domnul in cauza era mort de beat si nevasta-sa s-a gandit sa-l trezeasca din somn ca sa ii taie o gaina:)))

Ghinionul ei! sau poate ca asta a fost si intentia:)))

Da' cred ca ()cainele a fost cel mai traumatizat din povestea asta! Sa manance un penis!Yuck!

Baby Gator

FineArt gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor din nou vin sa va intreb. m-am apucat sa fac day care fara sa vreau. adica, tot ma intrebau prietenele, cunoscuti stiau ca stau acasa. acum am 3 copii. o sa am doar unul dupa vacanta ca pleaca copilasii in romania, vin bunicii. acuma intrebare: baby sitting cit sa le cer? am cerut 5 usd pe ora. e cam putin, dar nu am multi copii. am 3 momentan si in viitor o sa am doar 1 copilas de 3 ani o fetita. in continuare tot asa sa cer daca imi mai vine un copil sau mai mult?

 

asa e cind faci fara calcule, fara bussines, fara plan. si eu m-am apucat din mers de chestia asta, nici macar nu am fost eu initiatoarea! cica is calma si priceputa cu copii! nu aveam perceptia asta despre mine! ha ha ha!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cenia, cred ca ti-am mai spus, eu eram platita cu 11 dolari pe ora.

Mergeam acasa la ei, deci responsabilitate si mai mica, plus ca aveam grija de copii (o fetita de 6 luni si un baietel de 6 ani) impreuna cu bunica.

Cinci dolari mi se pare foarte, foarte putin.

M-am uitat, pe aici pe la noi preturile sunt intre 8 si 10-11 dolari pe ora.

 

Baby Gator

FineArt gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceniaid="red"> [:-)))] tare faza cu wc-ul si cu clisma.

Nu stiu cum sunt preturile in Arizona, aici la N.Y. se cere cam 10-13$ pe ora.Unele au tarif mai mic in timpul saptamanii si in week-end creste putin pretul.Cat ceri tu este foarte putin.Eu de ex am apelat la babysitter in ziua cand mi-am botezat fetita, a stat cu ea 4 sau 5 ore nu mai stiu exact si am platit 100$, era sambata.Daca stai cu mai multi copii odata cu atat mai mult trebuie sa cresti pretul.

 

Apropo de stiri, o stiti pe aceea cu tiganca care s-a dus la spital sa nasca si bebe a avut probleme la nastere si a murit.Neamurile stateau in fata spitalului si nu vroiau sa plece acasa pe motiv ca au dat mita si nu pleaca fara bebe viu, adica sa li se dea un bebe viu chiar daca nu este al lor, nu conteaza [alcool].

 

 

 

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere saru mana ptr link!

 

Cenia, este ff putin; pomana curata 5$/ora... Si eu m am distrat cu clisma dar in timp ce citeam ma asteptam sa zici ca v au pus pe amandoua fund in fund pe wc. Tare faza! te poti astepta la orice acolo.

 

Delia multumesc mult, da! nu mai este mult.

 

Don't throw with stones if you live in a glass house.

 

corina mama Ralucai

 

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cenia, m-am prapadit de ris cu clisma ta! Deci nici n-a venit bebe atunci...[:D]

 

Pantera, hepatita A o face impreuna cu celelalte, dar este un rapel dupa sase luni. Prima doza cred ca trebuia data mai demult, spusei ca am intirziat si noi cu ea. Ana va primi portia a doua.

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIHUTZA,fetita ta e mortala,scumpa de-ti vine sa o mananci[olala]...a ras si sotul cand a vazut-o dansand,e nemaipomenita cum danseaza,asa de micuta fiind,super...sa va traiasca!!![flo]

 

CENIA,am ras si eu cu pofta la clisma ta[:D]...iar pt babysitter este foarte,foarte putin 5$...si eu zic ca minim 8$ ar trebui sa ceri!!!

 

IRINA,mortale fazele de la Protv...hahaha...pe mine ma disperau stirile alea de la ora 5,de cand eram acasa le uram..oribile.....deci bei sambata si petreci?[:D]...bravo,LA MULTI ANI!...sa fi iubita si fericita....iti zic de pe acum ca cine stie cu ce ma mai iau sambata si nu vreau sa uit[pup][flo]

 

Se pot sari anumite vaccinuri si atunci cand merge copilul la scoala...stiu ca SINZI nu i-a facut lui David...nu mai stiu detalii,doar ca trebuie scoase ceva hartii de la un anumit departament...daca vreti detalii careva intrebati-o pe ea!

 

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, ma scuzati ca indraznesc dar am si eu "o problema". Am mare nevoie de-o locatie si-un SIN de state.

 

Stiu ca suna telegrafic anuntul meu dar sunt dispusa sa va sun daca-mi trimiteti # de tel. pe PM si-am sa va dau mai multe detalii despre "problema" mea.

 

Va multumesc anticipat [flo] si sper sa pot vorbii cu cineva cat de curand. id="blue">

 

 

Cuba 2009

Zuziliciid="red"> [mamica] de Isabella Maria (21.04.2006)id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...