Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

hotel blue marine creta


Recommended Posts

salutare, finii mei si-au rezervat printr-o agentie de turism 7 zile la hotelul asta din creta. a fost cineva, a auzit de el. am vrea si noi sa mergem dar nu mai sunt locuri, am cautat la toate agentiile.am trimis mail direct la hotel si mi-au gasit loc, cu oferta individuala. asta inseamna ca trebuie sa imi asigur singura transportul. am 2 variante - avion sau masina. a fost cineva cu masina in creta?cum e cu ferryboatul?cam cat costa?cat dureaza. cat despre avion problema e asigurarea transportului intre pana la hotel. pe vreo 2 siteuri gasesc ca hotelul e la 70 de km de aeroportul heraklion, pe alte ca e la 7km. are cineva idee? multumesc http://tt.lilypie.com/7aXep3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Daca este hotelul situat langa Agios Nikolaos , da sunt cam 70 km de la aeroport. Dar nu este nici o problema, poti lua un taxi din aeroport. Nu mai imi amintesc cat costa pana acolo. Cu masina este destul de dificil. Trebuie sa mergi in Atena si sa iei feribotul.Pe vremuri se pleca la ora 19 si se ajungea la 7 dimineata.Nu stiu daca s-a modificat ceva desi nu cred. Preturi nu stiu. Oricum eu pentru Creta recomand masina (de inchiriat). Sunt atat de multe locuri de vazut si atat de pacat sa nu profiti de fiecare clipa petrecuta acolo. Iar daca zona este cea pe care o banuiesc...este absolut superb. Catalina [url="http://home-and-garden.webshots.com/album/572096894nBsbwK"]coltul meu de rai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...