Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *107*


Recommended Posts

Buna!

[bis][bis][bis]Bine ai venit pe lume Vladimir, sa cresti mare, frumos si mancacios!!!id="size3">id="blue">[bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis]

[bis][bis][bis]Cornelia refacere rapida, sanatate, laptic mult si sa te bucuri de cele trei comori ale tale![bis][bis][bis][bis]

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

Eu am terminat cafeaua si am intrat sa urez La multi ani celor ce poarta numele sfintilor Petru si Pavel/Paul!id="red">id="size3"> Sa fiti sanatosi, frumosi si iubiti!

 

Noi am promis fetelor ca azi mergem sa le plimbam cu telegondola la Mamaia, dar vad ca s-a innourat, se anunta si ploaie.[bang] Poate pana pe seara se "rezolva" problema cu vremea.[:D]

Va doresc o saptamana linistita!

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Va multumesc tuturor pentru incurajari si urari!

 

Noi suntem bine, am ajuns azi acasa.

 

Nasterea a decurs perfect, fara dureri, cu epidurala si fara epiziotomie. Sunt in forma maxima [:D]

 

Vladimir s-a dovedit in final mai voinic decat ma asteptam. Deocamdata e tare cumintel... dar nu ma bazez pe asta [:)].

 

Aici ne puteti vedea [:)]: http://picasaweb.google.ro/cornelianis/2009Iunie2729VladimirPrimeleTreiZile#

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

poze; poze2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia
Buna seara!Va multumesc tuturor pentru incurajari si urari!Noi suntem bine, am ajuns azi acasa. Nasterea a decurs perfect, fara dureri, cu epidurala si fara epiziotomie. Sunt in forma maxima [:D]Vladimir s-a dovedit in final mai voinic decat ma asteptam. Deocamdata e tare cumintel... dar nu ma bazez pe asta [:)].Aici ne puteti vedea [:)]: http://picasaweb.google.ro/cornelianis/2009Iunie2729VladimirPrimeleTreiZile#Va pup,Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)poze; poze2
align="right" id="quote2">cornelia,bine ai venit acasa!insa am ramas uimita,asa repede?bb e foarte frumos si dolofan...de fapt toti sunteti!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia un grasunel cumintel! Am eu impresia sau ii seamana lui Stefan?! Pana acum Stefan era tati, iar Maria iti seamana....acum sa vedem cu atarna balanta![:D]

Am vazut pozele, frumos bb Vladimir! Ce zmeurel?! pepenas as spune!

 

Cum a fost pana la urma cu bagajul la clinica?

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +30 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara mamici, imi cer scuze ca dau buzna peste voi, am si eu o problema: Noi suntem din Ploiesti dar in concediu la Mamaia. Vladimir, baietelul meu de un an si 10 luni are ochiul stang rosu si o albeata ca o urdoare fixata intre iris si albul ochiului. Problema persista deja de 2 zile si fara tratament nu trece.

Mi-ati putea recomanda va rog un medic oftalmolog care sa-l vada?

 

Multumesc anticipat!

 

 

Andreeaid="red"> si bb Vladimir (03 septembrie 2007)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aniast72
Buna seara mamici, imi cer scuze ca dau buzna peste voi, am si eu o problema: Noi suntem din Ploiesti dar in concediu la Mamaia. Vladimir, baietelul meu de un an si 10 luni are ochiul stang rosu si o albeata ca o urdoare fixata intre iris si albul ochiului. Problema persista deja de 2 zile si fara tratament nu trece.Mi-ati putea recomanda va rog un medic oftalmolog care sa-l vada?Multumesc anticipat!Andreeaid="red"> si bb Vladimir (03 septembrie 2007)id="blue">
align="right" id="quote2">Dr Ciobla programul :luni,marti: 14-18Miercuri,joi,Vineri:10-13Nr tel:0241/639 069(cabinet particular dermaoptic)suni si-ti vor spune cum sa ajungi ,e in CT.Multa sanatateCornelia felicitari ,ti-am admirat puiutzii.Sa dea DD ca Vladimir sa fie sanatos,mancacios si norocos.oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI, Cornelia!!!!!!!!!!!!!

Sunteti o familie tare tare frumoasa.Sa-ti fie copii sanatosi si baftosi.

 

Cat despre mine , la varsta mea kg se dau cam greu jos. Pusul e treaba usoara datul jos e.........teribila.La viatza mea am tinut tot felul de diete care au dat randament dar apoi parca am luat mai multe kg. o sa adaug zilele astea poze(promise de mult)din concediu de la deva unde aveam 92-93 kg, si poze de acum. Cum va spuneam am 85 si este vizibila scaderea in greutate . O sa spuneti oauuu ce mult ai avut;eu si slaba rau aveam multe kg probabil cum spun multi ,osul greu.Deci la 75 de kg as fi slaba rau. Am 1.69msi as maivrea sa dau jos pana la 75 maxim.

Regimul este foarte usor atat timp cat nu esti dependent de cafeaua cu cofeina, restul e usor. Intrati pe Michel Montignac si citi cartea neaparat are 86 de pagini si explicatia de ce sa mancati anumite lucruri si de ce sa nu mancati altele. Spor la treba si la slabit. Va dau si adresa exacta:

http://www.scribd.com/doc/9417968/Michel-Montignac-Mananc-Deci-Slabesc

 

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)

http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

http://community.webshots.com/user/Madamsadamy100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...