Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *107*


Recommended Posts

Madamsadamy, la capitolul kg... fac si eu echipa cu tine "osul greu". Majoritatea spun ca nu par de 70 de kg(vb de perioada negravida. Comparand cu nici 1,60 ai mei sunt masiva. Eu cred ca o sa adopt Monti, dupa sarcina, ca nu beau never cafea, deci nu-mi va fi greu.

Spor la regim!

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +30 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!

Cornelia bine ati venit acasa! Vladimir este superb, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii![pup][flo] Arata bine salonul de la maternitate, sper ca toate conditiile au fost la nivelul tarifelor pacticate. [8D]

Dana si eu vreau sa ma bag pe montigniac, mai trebuie doar sa-mi adun ambitia.[:D]

Gabi doar atat, de printesa Isabella si de "Donu Bodi" nu mai spui nik? [:D]

 

Mandrele mele, acum, de exemplu canta cat le tin plamanii diverse cantecele pentru copii. Mai devreme aveau si "joc de scena", dansau ce dansau si se aruncau pe jos, va dati seama cam cum se auzea la vecinul de sub noi?[bang]

Ieri am reusit sa ajungem la Mamaia sa plimbam fetele cu telegondola, la dus, Teo era in transa, se uita de jur imprejur si nu spunea nik, la intoarcere nu-i ajungea telegondola [bang][:D].

 

Va doresc o seara buna si linistita!

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cornelia, felicitari.o familie minunata.sa fiti sanatosi si mult laptic.am observat ca ai venit repede acasa si mi-a placut tare mult salonul, cred ca si conditiile au fost super.poate cand ai timp sa ne povestesti si noua asa mai pe detaliu:ce, cum , cat, cu cine?cand te mai linistesti.[pup]

 

adriana&[aerob]razvan-mihai 01.11.2004

varsta lui razvan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, felicitari!

Sunteti o familie superba, iar Vladimirid="blue"> este un bebelus adorabil.

Sa aveti parte numai de bucurii din partea puiutilor vostri.

 

Tania, asteptam poze cu rochitele de ocazie....

 

Betyk, intra pe adresa mea de mess si iti explic cum ajungi la clubul de dans.

 

Dana, si mie imi place Monti, este eficient si nu te plictisesti pentru ca mananci variat.

Bafta in continuare la slabit!

 

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*id="purple">

noi

Bazar pentru Bogdanid="red">

Si ingerii au nevoie de ajutor

Finutzul Bogdan-Andrei

pe DC

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
a nascut andata,la 18 si 15 minute,fetita,are 3 kg 200,sunt bine amandoua,se numeste ioana!sa traiti si sa fiti sanatoase!!!![pup][pup][pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2"> Andata, felicitari mamiiii!!!![flo] Ioana bine ai venit pe lume! Sa papi, sa dormi...sa n-o chinui pe mami![nani] id="green">Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +31 sapt [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...