Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *107*


Recommended Posts

Crixia, nu cred ca exagerezi. la fel am patit si eu cu Alexia mea. am fost la un stomatolog sa vad ce zice. mi-a zis ca este bine daca deja creste celalalt, sa il scoatem, sa nu iasa stramb.noroc ca a cazut singurel pana ne-am chinuit noi sa o ducem la stomatolog[:D].

dar este bine sa mergi sa ceri o parere.

pupici[pup]

 

http://www.dropshots.com/bettyknicoleta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cornelia, felicitari pentru nastere! Sa va traiasca Vladimir, sanatos, norocos! Sunteti ATAT de frumosi! Poza aceasta m-a emotionat f tare! Ai o familie minunata! Sunteti atat de bogati sufleteste!!![pup] (Evident ca-mi vine sa mai fac si eu... o fetita.... De-as sti sigur ca iese fetita...[:D])

 

Cami, felicitari pt licenta! [:D]Astept cinstea......

 

Tania, te corectez: Anto are 8 luni implinite deja![;)] Soooo....!

 

Dana, bravo pt ambitie! Spor la slabit!

 

O zi buna tuturor![flo][flo2][floare3]

 

 

 

 

 

 

Mami Fericita Non-Stop[8**]

 

perlute

 

 

 

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

[bis][bis][bis]Bine ai venit pe aceasta lume Ioana! Sa cresti mare, frumoasa si fericita!id="red">id="size3">[bis][bis][bis]

[bis]Andata felicitari! Refacere rapida, lapic mult, bb-lina sanatoasa si mancaciasa![bis][pup]

 

Alina cinstea [alcool] cand doresti.[:D]

 

 

o zi buna!

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA LA TOATA LUMEA.

EU MA PERPELESC DE CALD[:D].

ABIA ASTEPT SA SE FACA DUPA AMIAZA SA IES IN PARC LA PLIMBARICA. POATE NE MAI RACORIM UN PIC.

ultima perluta a Alexiei[:)]. neauzindu-i gurita vreo jumatate de ora, jucandu-se in dormitor, am intrebat-o ce face. bine, am exagerat si eu intreband-o de vreo 3 ori. fiindca nu am auzit-o cand mi-a raspuns.

la un moment dat apare in sufragerie, foarte serioasa si imi spune ca daca o mai intreb o singura data ce face, "va face criza"[:D]. ea este cuminte si se joaca.m-a lasat fara replica.

va doresc o zi placuta!

 

 

http://www.dropshots.com/bettyknicoleta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Andata! Bine ai venit pe lume Ioana!

 

Multe multumiri!

 

La Euromaterna a fost f. bine. Numai pentru cat de bine a decurs nasterea si cum s-au invartit vreo 8 persoane pe langa mine, merita banii. Asistenta care m-a ajutat, nota 10 (foarte draguta si mi-a spus tot timpul ce se intampla, cum sa respir etc), anestezistul 10 (super medic si om) si ginecologul tot 10, bineinteles [:D]. Conditii excelente, personalul de la ginecologie super, o parte din personalul de la copii mai are de umblat la mentalitati, dar asta e [;)]. Surpriza a fost ca am primit un CD cu primele minute din viata lui Vladimir, care me emotioneaza profund [q].

 

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

poze; poze2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor.

ce mai faceti?ce mai ziceti?

noi ne ferim de caldura dimineata,dar dupa amiaza de la 5 orbecaim peste tot[:D]. in Mamaia, in parc. ma plimba copilul cate 4 ore.

am facut si ceva poze zilele trecute. de fapt i-am facut copilului ca eu .............

acum ma apuc de treaba, ca o vrednicuta.

va pupic!

 

http://www.dropshots.com/bettyknicoleta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Constanta

Noi ne pregatim de B...plec cu Bodo la control oftalmologic

 

Bogdi asteapta zana maseluta [pk]

Isabella gangureste si in fiecare dimineata ne trezeste cu zambetul ei.(filmuletul este facut acum 2 saptamani)

[tube]
[/tube]

 

[pup][flo]

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">

Blogul lui Bogdan-Andrei

_

 

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

_

id="right">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Gabi [pup] gangurica-printzesica, maine poimaine ii vedem primii pasi.[pup] succes la Bucuresti cu Bodo, asteptam vesti bune.[flo]

 

Si pe noi ne-ar tine copii numai afara. [:D] Ieri am reusit sa le duc p mandre la plaja, am avut ajutor din partea mamei mele, fiindca tati al nostru era la munca [:D], asta-i viata, unii se distreaza, alti muncesc [:D][pk].

 

o zi buna!

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ontica Camelia
Buna!Gabi [pup] gangurica-printzesica, maine poimaine ii vedem primii pasi.[pup] succes la Bucuresti cu Bodo, asteptam vesti bune.[flo]
align="right" id="quote2">Din pacate Camelia vestile bune tot vor "vorbi" despre operatii;caci alt tratament nu are cataracta[:(]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...