Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *107*


Recommended Posts

Buna!

[bang][bang]

Cu intarziere ...mare pentru unii dintre sarbatoriti, urez "La multi ani", bucurii si copilarie fericita pentru:

 

02.07 Oana(emaaimee), 02.07 Maria(cornelia)id="red">, 03.07 Paul(oana)id="blue">, 05.07 Delia Bianca (tatianas)id="red">, 07.07 Tiberiu-Andrei(dianamaria)id="blue">!

 

 

Crix apa este suupeeer, ieri dimineata nu puteam tine fetele departe, m-au disperat [bang]. Noroc ca nu eram singura cu ele pe plaja, ca "o luam pe campii" [bang][:D]. dar asa, ca sa-ti satisfaci pofta de apa de mare, iti poti inmuia ..."bataturile", daca ai.[:D]

Angi multa sanatate![flo] Cum ai "facut" rost de ele?[pup][flo]

bettyk succes si ambitie cu cura de slabire![flo]

Apropos, Crix fa-mi si mie un rezumat la Monti, daca ai timp, am incercat sa citesc cartea de la linkul postat de Dana, dar nu reusesc din motive de Teo [bang], care vrea in brate cand ma vede la calculator.[flo][pup]

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Camelia, cu mare placere, dar spre rusinea mea tre' sa scot cursurile! [:D] Mi-am listat intr-o perioada, am studiat, am aplicat partial, dar nu ma simt capabila sa pun ideile de baza! [:I]

Poate ne ajuta Dana![flo]

 

Cu plaja, mi-a trecut! Mi-am luat rezultatele analizelor si sunt bune, dar dr mi-a recomandat sa ma feresc de apa marii, piscine...riscul infectiilor urinare! Daca ajung sa-mi bag calcaiele n-am sa rezist sa nu ma bag.....[:)]

 

Stau mai mult acasa, nu ma mai lasa soatza sa conduc, c-am facut o boroboatza, am lovit oglinda la masina de o alta masina si s-a spart semnalizarea(e pozitionata pe oglinda)...oricum d'abia ma urc/cobor.

Nu pot sta doar acasa, asa ca ieri am iesit, azi stau acasa, maine iar imi fac de drum....

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +32 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
poze andataMIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">Frumoase poze, am admirat doua bb-line (Ioana & Isabella), trei mamici frumoase, un Bogdi si o Andreea. [pup][flo]Crix stai linistita sau daca te aventurezi mai departe de casa anunta pe cineva unde mergi.[:D][flo]Am fost aseara cu Alex la circ, era asa fericita, de a meritata toti banii.[pk][:D]O zi buna!***************************************Bazar pentru Mihaita--------------------------------------------Bazar pentru Bogdanid="blue">***************************[foto]1 , 2, 3 filme cu noiCamelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

 

M-am trezit cu noaptea-n cap, dar n-am reusit s ava scriu....m-am aventurat in bucatarie ca e racoare.

Am vazut si eu poze cu puiutz de Andata si video cu zambetul de ingerash....[flo]

 

Camelia, chiar merita circul? Interesant! M-as duce cu Alexia, dar avem experienta de la Brick, nu prea a avut rabdare.... ii tine atenti pe micuti?

 

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +33 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup fetele!

 

Crix, si copiii mei au fost cu Doru la Medrano si le-a placut. Au rezistat tot spectacolul, chair daca era tarziu si ei rupti de oboseala, dupa o zi de plaja.

 

Am vazut si eu bebelinele Ioana si Isabela mici [pup]!

 

Camelia [flo], si eu ma gandeam zilele astea ca am uitat sa felicit sarbatoritii primelor zile din iulie.

 

La multi ani Oana, Paul, Bianca, Tiberiu!

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

poze; poze2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Vladis, antihistaminice? pai de unde ai cules bubele? Si eu am fost abonata o perioada in viata mea, dar tot cred ca erau pe sistem nervos, ca ajunsesem sa pap doar carne fiarta si iaurt.
align="right" id="quote2">s-ar parea ca si la mine tot de la nervii capului [bang] plus ceva probleme de imunitate, acu' merg pe mana d-rei, cu toate ca eu is mai toma de felul meu, cica ma face bine de tot [:D] multumesc pt urarile de sanatate tuturor [flo]meeeey, am dus copilul la cityplex la Ice Age 3, nu stiu cat a priceput el din film, a fost primul lui contact cu o sala de cinema, dar eu m-am distrat pe cinste [bis] va recomand din toata inima! la circ nu ma bag ca nu-mi place delooooooc...poate ii duce taticul cand vine.poze sper sa vizionez de acasa.o zi buna, vad ca soarele e mai timid azi [8D]mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)Si Mihaita are nevoie de voi!POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa merg si eu la film? dar n-am vazut partea 1 si 2? O sa inteleaga ALexia ceva?

La circ m-ati convins, o s-o invit pe Alexia intr-o seara...la ea chiar e recomandat ceva mai pe-nserat, ca se culca numa' la miezul noptii!

 

Vladis, imi amintesc ca in paralel faceam si tratament intravenos cu niste vitamine, calciu....da' tot cred ca era de la cap! Intre timp cred ca am invatat sa ma descarc de nervi altfel, nu prin piele!

Lasand gluma la o parte....urat moment, sper sa dea rezultate tratamentul! [pup]

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +33 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crix, cam asta cred ca e si la mine problema, ca eu pe dinafara mi-s toata un zambet chiar si cand nu-mi convine ceva [:D] dar pe dinauntru [nervo]; la film poti sa mergi linistita, chiar daca nu ati vazut primele doua parti, nu ma indoiesc ca o va incanta pe alexia, doar e cu 2 ani mai mare ca vlad.

 

 

[flo]

 

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarut mana de urari![pup]

Sa va traiasca si voua copilashii, sa va bucurati de ei!

 

Circul Medrano chiar isi merita banii (nu se compara cu "balciurile" de la Brick si chiar e mai tare decat cel de anul trecut - Aquatico Bellucci).

 

Nu am mai scris de mult pe aici (dar v-am citit cu regularitate) pentru ca tot asteptam sa raman insarcinata (lucru care s-a si intamplat, dar fara finalitatea dorita [q]), si astfel sa am si eu un copilash mai apropiat de varsta alor vostri, cu preocupari similare.

 

Dar cum voi sunteti niste dragute si nu uitati pe nimeni, am sa-mi "revizuiesc" comportamentul.[:D]

 

Va pup pe toate/toti,

 

Diana, mami de Tibi (07.07.1997)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...