Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *107*


Recommended Posts

Salutare si de la noi!

De acord cu Gabi (Dodo) ieri a fost grosnica ploaia, mai ales grindina [bang]. Ma intreba Alex ce se intampla, si s-a intristat cand i-am explicat ce pagube poate produce aceasta [bang], in schimb Teo voia sa se joace cu bucatile de gheata pe care le-am luat ca "material" didactic pentru ele.[:D]

Crix circul Medrano isi merita toti banii [pk], dupa cum ti-au spus si fetele. In primul rand mi-a placut ca au scaune si nu banci, este mult mai confortabil [8D]. Eram gravi cu Teo cand am fost prima oara cu Alex la circ la Brick, simteam ca nu se mai termina , nu mai suportam sa stau pe bancile alea incomode. [bang]

Dianamaria [flo], bine ai revenit, te asteptam mai des cu vesti despre voi. [pup]

Dodo [pup] micutza Isabella care creste asa frumos! [flo]

bettyk felicitari pentru ambitie![pk]

jo pai pe caldura asta, la plaja nu poti merge, baie in mare nu ai voie, macar odihnestete la umbra.[:D]

 

Maine noi avem programat un gratar, dar astia anunta cod galben [bang]!

 

We placut!

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua, doamnelor!

Acum daca m-ati bagat in seama nu mai scapati de mine![:D]

 

Am o familie de catelushi si astazi am dat primul puiut si din cauza asta sunt nitel cam [q]... Ma bucur ca l-au luat niste "copii" care chiar il iubesc! Daca aveti timp si chef puteti vedea puiutii aici www.7press.ro/pui/puiuti.zip .

 

Am fost azi la plaja, apa e minunata.

 

Copilu' s-a intors din tabara, s-a descurcat admirabil ( a fost pentru prima data plecat singur). De ziua lui a vorbit la restaurantul pensiunii, a platit si i-au facut tort. Azi ii serbam ziua cu prietenii, maine cu bunicii.

 

Pup mamici, burtici si copilutzi!

 

 

 

Diana, mami de Tibi (07.07.1997)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Ce faceti? cum sunteti dupa furtuna de asta-seara-noapte?

Noi pe la ora 22,00 controlam ferestrele sa vedem daca sunt bine inchise (ploaia batea in ele, rau de tot [bang]) si am avut o surpriza neplacuta la bucatarie, unde am gasit apa [bang].

Sper ca voi aveti vesti bune! [pup]

 

dianamaria [flo] pentru Tibi descurcaretul [pup]! Cred ca dupa furtuna de aseara sa racit apa la mare.

 

Va doresc o zi linistita!

 

***************************************

Bazar pentru Mihaita

 

--------------------------------------------

 

Bazar pentru Bogdanid="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Tedora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Eu sunt din Chisinau (casatorita cu un cetatean Roman) iar toata vara stam in Eforie Nord impreuna cu fetita noastra.

Eu am mai scris mesaje aici, la mamici de Constanta, si ati fost foarte dragute sa-mi raspundeti la intrebarile mele. Am si acum o intrebare si sper sa ma puteti ajuta cu un sfat. Vreau sa merg la o clinica particilara aici in Constanta la un ginecolog pentru o consultatie. Ati putea sa-mi recomandati o clinica si medici ginecologi buni.

 

Va multumesc si va doresc o zi frumoasa.

 

 

 

POZE

Nati, mami de Lea dulcineea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Ce sa va spun dupa furtuna de aseara, care m-a speriat un pic.[:D]asa vijelie parca nu am mai vazut de mult.si eu verificam geamurile sa nu intre apa. balconul a fost udat rau.pana sa realizez ce potop e,apa era in balcon...........[:)].

si sper sa nu se fi racit apa marii[:)]. poate dupa amiaza e timp bun de plaja. sa speram.

o zi buna.

 

http://www.dropshots.com/bettyknicoleta/ POZE NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Danna_36
Buna ziua si scuze ca dau buzna peste subiectul vostru.[flo]Sunt interesata de posibilitatea unui "schimb", daca pot sa ii spun asa: am vrea sa ducem copiii la mare si anul acesta o saptamana, dar stam tare prost la capitolul finante acum si ma intreb daca exista cumva printre voi o persoana/familie care poate oferi cazare pentru patru persoane (2 parinti si doua fetite) si in schimb sa fie intersata sa viziteze Iasul. In acest caz, putem oferi la randul nostru cazare, intr-un apartament la bloc (nu foarte mare si nu de lux, dar este loc de dormit pentru 5-6 persoane), intr-o zona verde si linistita, la cateva minute de zona de agrement Ciric (padure si salba de lacuri) si in acelasi timp aproape de mijloacele de transport in comun si de centru. Iasul are multe obiective de vizitat, e plin de istorie, e frumoas in toate anotimpurile si noi va putem oferi cazarea in orice perioada doriti (ne "transferam" pe perioada respectiva la parinti, tot in Iasi [:D])Iasul turistic:http://www.turism-iasi.ro/index.php?id=7Pe site-ul complexului Ciric puteti vedea zona si harta. Apartamentul este situat in Tatarasi-Sud, acolo unde se termina salba de lacuri, la 5 min de mers pe jos pana la lac/padure. De acolo este strada pe malul lacurilor, prin padure, (nu e nevoie sa ocoliti prin oras daca vreti sa ajungeti la Complexul Ciric, de exemplu [:)])http://www.ciric.ro/index.php?go=locatieNu ma lungesc mai mult, sa ma apuc de povestit de Teiul lui Eminescu din Parcul Copou, de Gradina Botanica, de biserici, manastiri si case memoriale, pentru ca devin plictisitoare pentru cei neinteresati, iar daca este cineva interesat, sunt o multime de info pe net si desigur, pot sa va spun mai multe si eu, pe PM.[:)][flo]Danna, mami de printese
align="right" id="quote2">Buna Danna!Eu nu pot da curs propunerii tale, dar poate cineva retine datele tale si poate iti scrie pe PM!Mult noroc!Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +33 sapt [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamanati
Buna dimineata,Eu sunt din Chisinau (casatorita cu un cetatean Roman) iar toata vara stam in Eforie Nord impreuna cu fetita noastra.Eu am mai scris mesaje aici, la mamici de Constanta, si ati fost foarte dragute sa-mi raspundeti la intrebarile mele. Am si acum o intrebare si sper sa ma puteti ajuta cu un sfat. Vreau sa merg la o clinica particilara aici in Constanta la un ginecolog pentru o consultatie. Ati putea sa-mi recomandati o clinica si medici ginecologi buni.Va multumesc si va doresc o zi frumoasa. POZENati, mami de Lea dulcineea
align="right" id="quote2">Buna!Daca ai acces la internet poti cauta clinicile Isis si Euromaterna, la care vei gasi medici buni pentru o consultatie( ai cele mai mari sanse sa nu fie cu programare). In rest, la cabinetele private din oras, majoritatea sunt cu programare!Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +33 sapt [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza Constanta, buna dimineatza litoral...de la Navodari [:D] la Mangalia!

 

Io-s tare multumita de temperaturile astea scazute, cred ca si Jone la fel! Am [nani] ff bine pe racoare!

 

Furtuna ne-a prins in oras, s-a cam speriat Alexia, mai ales ca a trebuit sa intre in casa de la masina si a simtit pe/prin piele toata starea vremii.

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +33 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Buna dimineatza Constanta, buna dimineatza litoral...de la Navodari [:D] la Mangalia!Io-s tare multumita de temperaturile astea scazute, cred ca si Jone la fel! Am [nani] ff bine pe racoare! +33 sapt [fetita]
align="right" id="quote2">Buna dimineata crix[:D];Navodariul de saluta[hia]Si mie-mi place cum este acum afara[;)] si Isabellei~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~id="brown">Nu stiu [alcool] daca ti-am spus vreo data caci din carutzul care ni l-ai daruit cu draga inima(s-a vazut acest luctu[asia])s-au ridicat in afara lui Bogdan inca 2 copii "cu mot";care acum merg pe piciorusele lor.Multumesc in numele mamicilor care l-au folosit .[flo][pup]Nastere usoara mai e atat de putin...oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo, daaaa???!!! Ma bucur sa aud asta, nu credeam ca va rezista atat! L-am dat din toata inima, iar acum ma bucur sa aud ca v-a folosit!

Deci, m-ai convins...tot chicco o sa cumpar si acum...tu esti garantia mea![:)]

 

Cri mami de [majoreta] Ale ( 2003) & [gravi] +33 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...