Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (188)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ankalauraid="red">, ma bucur ca te-ai lamurit. Daca esti la timp plin nu platesti doar inscrierea si cartile. In ce program va fi?

Si mie imi place la cald, nu si umezeala, dar prefer cald si umezeala decat frig. Toamna e frumos, ceea ce nu-mi place mie la toamna canadiana e ca stiu ca dupa aia vine iarna,ihh.[bang]

Fetele din Montreal stiti ceva ferme de legume prin zona, as vrea sa iau vinete, ardei si rosii? In trecut am luat din piata din west Island, ma gandesc insa ca poate la ferma or fi mai ieftine. Singura ferma la care mergem noi e in l'Ile Perot, dar nu au legume.

[pup]

 

[bonjovi]si[autoroz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti fetele[flo]

 

Vin cu un mesaj de incurajare pt ''gainutele'' care au in plan carnetul auto, se stiu ele care [pup]: daca am fost eu in stare sa iau acest maretz examen, apoi toate fetele vor putea [flo]. Cheia succesului [:D] in cazul meu s-a numit Dorval si cateva ore de conducere in zilele precedente. Hai, curaj!

 

 

Va citesc foarte rar fetelor, Soimita mea ma alearga tare, are o energie de invidiat [bibe]. Suntem in formatie completa, adica cu buni la purtator, insa copila reuseste sa ne oboseasca pe amandoua fara probleme. Nu-mi vine sa cred ce repede trece timpul, de azi intr-o luna Soimita va face un anisor [olala]. In alta ordine de idei, imi caut de lucru ca disperata, trimit cv-uri peste cv-uri si nika pana acum, astept si eu cuminte sa se produca minunea unui interviu. Bine macar ca am la ce sa ma intorc, desi mi-e o mare sila de domnul sef.

 

Vad ca am ratat aniversarea Dianei, La Multi Ani!!! cu intarziere, multa sanatate, iubire, noroc si realizari cate vrei tu [pup]

 

Vroiam sa zic ca si eu o admir pe Anka pt cat e de energica si tonica, cu siguranta vei ajunge departe [flo].

 

Va pupa fata

 

p.s. Din cate stiu eu, gemenutii sunt bine merci, la sanul mamii [olala]

 

 

 

 

 

 

 

Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)id="red">id="Script MT Bold">

Pozici Sofia botezid="limegreen">id="Script MT Bold">

Sofia bucovineancaid="limegreen">id="Script MT Bold">

Photosid="limegreen">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui codritu
ankalauraid="red">, ma bucur ca te-ai lamurit. Daca esti la timp plin nu platesti doar inscrierea si cartile. In ce program va fi?Si mie imi place la cald, nu si umezeala, dar prefer cald si umezeala decat frig. Toamna e frumos, ceea ce nu-mi place mie la toamna canadiana e ca stiu ca dupa aia vine iarna,ihh.[bang]Fetele din Montreal stiti ceva ferme de legume prin zona, as vrea sa iau vinete, ardei si rosii? In trecut am luat din piata din west Island, ma gandesc insa ca poate la ferma or fi mai ieftine. Singura ferma la care mergem noi e in l'Ile Perot, dar nu au legume.[pup][bonjovi]si[autoroz]
align="right" id="quote2">Salut,Uite, eu pe la fermele astea bantui, AICI, doar ca sunt in rive-sud, nu stiu rpin ce zona locuiesti tu [flo].Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)id="red">id="Script MT Bold">Pozici Sofia botezid="limegreen">id="Script MT Bold">Sofia bucovineancaid="limegreen">id="Script MT Bold">Photosid="limegreen">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia, cgeid="red">, merci de linkuri. Eu stau in west Island, nu stiu care ar fi mai aproape, probabil cam la fel. As fi vrut sa mergem azi, dar nu mi se potrivesc planurile cu ce avem de facut.

Am luat ieri rechizite, jumate din lista nici nu am inteles ce era asa ca i-am stresat pe baietii de la bureau en gros. Anul trecut la meternelle a luat invatatoarea la toti si a fost mai bine, i-am dat banii si ea a cumparat.

[pup]

 

[bonjovi]si[autoroz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia - felicitari pentru "sofereala"!

 

Codritu - baremi ai gasit totul din lista? Saptamana asta trebuie sa completam si noi rechizitele...

 

Stiu ca si anul trecut a fost o discutie in legatura cu prima zi de scoala.

La noi scoala incepe pe 30, insa la scoala veche incepe pe 26, si NU sunt zile pedagogice la inceput. Asa ca mai bine verificati calendarele [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anka cred ca depinde de comisia scolara, iar cum sunt atatea comisii scolare reprezentate pe aici [:D]

 

Eu sunt in cautare de spectacole, asa ca am facut descoperiri:

 

Vine circul la Montreal, Anjou, Laval... in septembrie. Avem deja bilete. http://www.shrine-circus.com/schedule.html

 

Vine gabba-gabba( nu prea imi place , dar e muzica)

http://www.pda.qc.ca/pda-evenement/4574/yo-gabba-gabb.fr.html

 

Asta e cu printese, credeti ca merge si un baietel? http://www.evenko.ca/fr/show/evenement/disney-on-ice:-princesses-&-héros-4341

 

Mai vine si in decembrie: Disney Live! Rockin' Road Show care e pe scena.¸

 

 

Iar astia e preferatul lui Marc, danseaza dupa ei, dar de ce au pus spectacolul joi? [bang][bang]

http://www.evenko.ca/fr/show/evenement/the-wiggles-4398

 

Mai vine si in decembrie: Disney Live! Rockin' Road Show care e pe scena.

http://disney.go.com/disneylive/?int_cmp=dcom_cat_LiveEvents_CTP_ 4_81010

 

 

Vrea cineva sa mearga cu noi?

 

Delia felicitari pentru carnet.

Maru spanac? [:D] sau asta e doar pentru muschi?

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...